Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Imas 6 meseci za dinar akciju trenutno, brat ce verovatno da iskoristi to ovih dana i da predje na Exe.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Може понекад да се нађе и ново проверено добро али се ризикује ако је неки мегахит. Ја сам исподпросечан потрошач, само сам написао да се понекад деси и много више. Ретко али могуће због добре брзине.
Колико видим, актуелна је акција 6 месеци по динар ... али сад видим да је трајала до краја августа. Неко је поменуо и 12 месеци по динар за оне са СББ-а али нигде нисам прочитао нешто званично. Сада је вероватно други газда па је питање шта ће да буде са новим акцијама.
 
Na sajtu pise 3 meseci,nisam nigde procitao 6 meseci?
Nijee stvar da li cu prvi da skinem nesta sto je premijerno nego cekam da to bude i kvalitetno. Jos kad je izasao film balkanska medja ali jos nije to to,znaci imam strpljenja tako da tesko mogu da na*b*m
U mts preprosle godine je brzina i akcija bila ocajkna,zamalo da predjem kod exe,ali brzine su povecali a i bila je akcija 5 meseci gratis sto je odlicno.
Sad trenutno daju 2 meseca gratis za nove korisnije i 1 mesec za stare,ako nista ne promene moracu da predjem. Ali imam jos par meseci do isteka u govora.
I ovo mi se nista ne svidja,ja sto bih presao iz mts kod exe imam 6 meseci a ovi sa sbb oni imaju godinu dana.
 
Једини проблем може да буде опис акције
”EXE NET” AKCIJA 6 meseci po 1 dinar! Pogledajte stranicu PAKETI. Važi za prijave do 31.08.2019.
мада код њих датуми често не играју улогу па очекујем измену, или продужетак или нову акцију.
 
Ja sam gledao i pre mesec dana i nigde nije pisalo da ima 6 meseci,i ako se reklamiraju na fb da ima.
Svakako imam jos par meseci do ugovora tako da za sad nista,ali ako mts ne povecaju brzine svakako cu da predjem kod exe.
 
Ja sam dogovorio 12 meseci po 1rsd i drugar je uzeo, naravno obojica sa sbb-a. Potrbno je da imate neki racun pretostavljam na svoje ime kod sbb-a kao dokaz da prelazite sa istog. Ja sam im poslao priznanicu o placenom racunu iz poslovnice. Meni jos nisu uveli posto rade do 5 a ja do tad na poslu. Uglavnom imam broj, ustvari imam dva od dve razlicite cure koje rade to pa ako neko oce nek mi pise na pp posto ne znam dal smem ovde da ostavljam. Jedino sto pise da je akcija do 31.8 ali kao sto kaze celecxxx gore nista ne kosta da se pita.
 
Poslednja izmena:
Ubačeno:
022. HD Agro TV, 057. Film Klub, 058. Film Klub Extra, 127. TV DOX, 211. Happy Reality 1, 212. Happy Reality 2, 417. TV Partizan HD
 
Poslednja izmena:
Jaki kanali :D pogotovu Happy Realty... a ni ostali nisu bolji, Film klub (i FK extra) i filmove koje vrte su uhhhh :D

Kad ubace ceo Fox paket u HD (Life, Crime i Nacionalnu - prebace iz test u normalne i dodaju Fox Movies i Fox), HBO (zajedno sa Cinemax), moze i Cinestar Comedy i Premiere 1 i 2 u HD, Viasat (Explorer, History, Nature) u HD posto su krenuli pre vise meseci bice OK i vec druga prica :D A da, fali i Discovery Showcase, bio je neko vreme i onda je nestao.

Ovi jedostavno nisu vredi pomena :D
 
Poslednja izmena:
Ko da nemaš daljinski?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ниси разумео поенту. ;) Иначе немам ни телевизор.
 
Mislim da je skoro neko postavljao spisak kanala u Exe-net ponudi ali sada ne mogu da nađem taj post. Spisak je bio kompletan i podeljen na SD i HD kanale.
Neko se zaista bio potrudio da sve lepo i pedantno odradi ali kao što rekoh, ne mogu da nađem taj post ili je obrisan.
Ako je kojim slučajem zabranjeno da se postavlja javno, iz nekog razloga, neka mi pusti neko na PM, bio bih mnogo zahvalan [emoji4]


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Koje to dual band ruter sto se dobija? Jel ima gigabit lan?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Mene zanima koji GPON uređaj se dobija uz Smart Trio 1 paket sada. U Jotelu imam Huawei Hg8247 sa kojim sam zadovoljan i dometom i stabilnošću, jedino što nema 5 GHz.
Čitao sam negde u temi da su davali Huawei Hg8245q2 i on bar na papiru deluje ok jer je dual band, samo ne znam kakav je sa dometom.
Zanima me i kakva su sada iskustva sa televizijom. Prešao bih sa Jotela a čitajući temu vidim da su neki bili nezadovoljni kvalitetom slike i problemima sa "nestajanjem" pojedinih kanala.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kad porediš Jotel i Exe Net isto je kad porediš Fiću i najnovijeg Mercedesa Brabus G63

Daju te rutere sigurno. Samo uzmi veći paket. Dogovori se sa njima, fleksibilni su.
 
Za internet ne sumnjam da je kvalitetan, samo imam pitanje za televiziju.
A što se tiče Jotela, za ovih 9 meseci koliko sam na optici, nikakav problem nisam imao.
Podrška im je OK. Pre 2 meseca su mi majstori koji su radili nešto oko kuće iskidali optički kabl, ja prijavio to Jotelu i posle 2 sata došli momci iz Jotela, rešili problem i ništa mi nisu naplatili iako to nije njihov propust. Takođe, kad sam uzimao dodatne televizore, dolazili su i o svom trošku mi povezivali televizore sa onim kvalitetnim razdelnicima i krimpovanim RF konektorima. Da li može tako nešto da se očekuje i od Exe neta ili naplaćuju sve što nije njihova krivica ili obaveza?
I naravno, nikakvo ograničenjo o broju televizora nije bilo, ne znam kako je kod Exe neta?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sve to što imaš kod Jotela, imaš mnogo bolje kod Exe Neta. Ne brini i uzmi Exe.

Što se tiče Exe televizije, superiornija je u odnosu na mnoge operatere u Nišu. Bolja od SBBa mnogo puta, jedino nema Sport Klub jer SBB drži monopol.

A da Exe nema trenutno HBO ali ne verujem da ti je to bitno jer ima sve ostalo. Puno HD kanala.
 
Kako funkcioniše aplikacija koja se dobija? Može li da se instalira na android boxu i preko drugog internet provajdera?
 
Ja sam instalirao na android TVu, radi ok. Ne znam za box. Trenutno mi radi na MTS mobilnom bez problema.
 
Ako su postali deo MTS, da li će kao Supernova da rade? Zna li ko? Pitam zbog SK.
 
Supernova je zapravo zajednica operatera, a ne jedan operater. Sve kupljene firme i dalje odvojeno postoje. Operateri koji pre kupovine nisu imali SK nemaju ga ni danas.
 
Ne zaboravite da aplikacija koju EXE daje moze da se koristi na bilo kom netu ali samo kad ste na EXE moze da se vraca unazad.
Ja sam instalirao na android TVu, radi ok.
Ne znam sto bi neko koristio njihovu aplikaciju na njihovom netu a da ne vraca unazad, jer aplikacija nije napravljena za uredjaje koji nisu touch screen. Uredjaj koji oni daju za vracanje unazad je Boze me sakloni. Tako da, ako nekome znaci vracanje kanala unazad neka razmisli i proveri da li bi mu radilo onako kako ocekuje. Jos jedan veliki minus je sto nova mobilna aplikacija nema opciju za CAST-ovanje :-(
Sto se tice neta i same kablovske - to je skroz korektno, moja preporuka
 
'Ajd još jednom da pitam, koje ONT uređaje daju sada uz Smart Trio 1 pakete...?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
I ja da pitam koji dual-band ruter...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno