Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Pa napisao sam "kao što može dvb"

Analogno zaključavanje se radilo na totalno drugačiji način, i neophodan je bio stb kod svakog ko želi da gleda te zaključane analogne kanale.

Na dvb se totalno drugačije rešava, i dovoljna je i kartica u ci modulu, što je dosta jeftinije sa stanovišta operatera.

Operateri jednostavno ovde imaju kalkulaciju, koliko njih košta oprema koju su korisnicima dali na revers, i koliko im se vraća. Tri uredjaja im je verovatno max dozvoljena investicija koja će se vratiti vremenom. Pre je bilo lako, obezbede samo signal, otključaju kanale i svi srećni. Nemaju dodatne troškove, ali imaju nelegalne priključke.
 
Мени је ехе дао 3х двб-ц рисивер, 3х андроид бокс, канали иначе нису закључани (осим хбо и синестар) на смарт трио 4 пакету.
Стварно ме интересује шта ће направити за два дана.
 
Мени је ехе дао 3х двб-ц рисивер, 3х андроид бокс, канали иначе нису закључани (осим хбо и синестар) на смарт трио 4 пакету.
Стварно ме интересује шта ће направити за два дана.

Vlado, brate... za tebe ce da urade sta god da pozelis... Ti koliko si im poznat i koliko si im jak clan, mislim da ce poseban ugovor da ti donesu za potpis. Mozda i blanko papir, pa da napises samo sta ti treba. :)
 
Хах... јак члан... видећемо за пар дана...
 
Мислиш да ће нови корисници имати и даље могућност досадашњих ехе пакета? Да неће бити ограничења броја тв и натовања коме истекне уговор?
 
Ništa se neće desiti do isteka ugovorne obaveze. Možda nas eventualno časte gratis cg nat-om. Nakon isteka UO prelaz na neki Supernovin paket ili raskid ugovora.
 
Ништа се неће десити старим корисницима али исто тако некима уговори истичу за неколико месеци. Ако се промене пакети, а изгледа хоће толико о свему томе.
 
Nažalost, tako je.
A mi tu ne možemo ništa.
Misliš da će nam zameniti postojeće pakete? Ne smeju bez blagovremenog obaveštenja.
 
Poslednja izmena:
Nažalost, tako je.
A mi tu ne možemo ništa.
Misliš da će nam zameniti postojeće pakete? Ne smeju bez blagovremenog obaveštenja.

Ljudi, furajte na/sa vašim starim paketima dokle god to možete!
Niko ne može da Vas natera da potpišete novi ugovor dok Vam stari ne istekne... a i onda su i dalje dužni da vamj isporučuju usluge za koje ste potpisali ugovorom!
Stari ugovor je punovažan dokle god se ne potpiše nov, bez obzira što je istekla ugovorna obaveza!
 
Mogu oni sledeće godine i da nas obaveste da će nas prebaciti na Supernovine pakete, a mi ćemo imati 30 dana da razmislimo da li pristajemo ili ne.
To mi je najrealnija opcija.
 
Mogu oni sledeće godine i da nas obaveste da će nas prebaciti na Supernovine pakete, a mi ćemo imati 30 dana da razmislimo da li pristajemo ili ne.
To mi je najrealnija opcija.
Moze to da urade, ali nece...nisu nikome tako radili pa nema razloga ni vama.
 
Jesu radili.
Kad sam bio Koperikusov korisnik, marta prošle godine stiglo mi je obaveštenje da od 1. aprila postajem Supernovin korisnik i da mi je paket skuplji za 300 dinara. A ja raskinuo ugovor i prešao u Exe Net.
Za sada nema promene paketa i cene, to je tačno, ali ne treba isključiti i tu mogućnost u dogledno vreme.
 
Tako je, meni su isto poslali obavestenje, kacio sam u temi Radius Vektor ...mogao sam da raskinem ugovor, ali sam ostao odgovaralo mi je tako
 
Одлично, могли би 1.1. симболично то да ураде... хех...
 
Brojevi korisničkog centra ostaju isti.
6f48072146c7b9462775e995a67cf787.jpg
 
Poslednja izmena:
Jesu radili.
Kad sam bio Koperikusov korisnik, marta prošle godine stiglo mi je obaveštenje da od 1. aprila postajem Supernovin korisnik i da mi je paket skuplji za 300 dinara. A ja raskinuo ugovor i prešao u Exe Net.
Za sada nema promene paketa i cene, to je tačno, ali ne treba isključiti i tu mogućnost u dogledno vreme.

OK, ali onda imas mogucnost i da raskines a to je ono sto oni nece, trenutno se najvise bave sakupljanjem korisnika i nece da daju alibi za odlazak.

Oni inace stalno nesto menjaju u ponudi i rekao bih da prilicno vode racuna da ne daju korisniku razlog za raskid, i napisao sma tamo da su mene juce kao korisniku s aaktivnim ugovorom sa supernovom nude potpisivanje novog ugovora koji ima novi paket.

Ja sam odbio, ali nekome ce to sigurno odgovarati
 
Jel ima neko problem sa gubitkom titlova na HD kanalima? Vec danima nema prevoda na svim Foxovim kanalima i jos po nekima.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Naravno, tri.
 
На ехе сајту стоји и даље стара понуда а у супернова осакаћена.
 
Ne razumem. Zasto postoje posebni Super Exe? Po cemu je ta ponuda drugacija od ostatka Supernove? I ne pise da li se tu moze dobiti onaj Move dekoder?
 
Piše, sitnim slovima. Dobija se.
Edit: U pravu si. Ne piše.
 
Poslednja izmena:
Нетнет има и даље 450/150 и 600/200 по старим ценама, без ограничења броја тв. Треба видети избор канала.
 
Super Exe paketi su formirani zbog uploada, koji nije smanjen, što je odlično, cene nam takođe nisu menjane. Odlično i što je korisnički servis za Exe ogranak Supernove i dalje u Nišu.
Jedino nije jasno za ove nove Move uređaje.
 
Ево знам неке људе којима су укинули пакете, 5 и 6. Ехе пакети су изгледа прелазног карактера. Уп није већи од 100.
 
Kad su im ukinuli, juče? Na koji paket su prebačeni?
Vrlo moguće da su ovi novi Super Exe paketi prelaznog karaktera.
 
Nazad
Vrh Dno