Šta je novo?

LG Nexus 4

Ceo ekran sam menjao, ne znam ko bi ti menjao digitajzer, pipavo je to. Znam, bilo bi i meni zao, legendarni telefon. Obozavao sam ga. Ja evo imam pored Xiaomi A1 i dalje Nexus 5 i nikada ga necu prodati dokle god radi. Koristim ga za testiranje aplikacija na poslu i leti kako radi, ozbiljna masina. :)
 
mislim da bacaš pare najiskrenije. mada i nije neka velika kinta ako si stvarno našao ekran za te pare pa bi da se igraš. ja sam zamenio i ekran i uzeo novu polarcell bateriju i jedva izdrži 2-3 sata screen on. ekran je dobar ali ram ne naleže baš savršeno pa imam milimetar lufta sa desne strane. nije strašno al me nervira i ako uđe voda to je ćao :) mator je to telefon i vidi se. onaj ko planira da ga koristi nek se pomiri sa 2x dnevno punjenjem. meni bilo zanimljivo par dana da ga drndam i vratio ga u fioku.

i da znaš da uopšte nije naivno menjanje, baš moraš biti pažljiv i strpljiv. jedino je super što je telefon i dalje lep i za mene su ono savršene dimenzije za telefon :)
 
Pa to sam i mislio, za 15-20€ da ga osposobim da radi pa neka ga za svaki slucaj. Mada kako vidim po vasim iskustvima bolje je da ne diram nista. Gledao sam na YT zamenu digitajzera i bas je pipavo pa onda bolje da se ne upustam u to i izgubim silne zivce. [emoji846] Zao mi da ga ostavim tako..[emoji20]
 
bolje. ako ekran većinom radi i ako baterija nije baš baš mrtva ništa nećeš dobiti. ja sam morao taj ekran jer više od pola nije reagovalo na touch pa sam bio u fazonu da ga sredim i koristim ponekad kao gps za duža putovanja. nova baterija jedna velika nula, bačene pare. a još sam uzeo kao najkvalitetniju moguću
 
Ajde taj ekran i da kazemo da je ok. Na par mesta ne radi touch...tih par slova i na vrhu ekrana. Mladji brat je to resavao rotiranjem ekrana kad mu treba to slovo u poruci. [emoji846]
Medjutim baterija je blago receno ocaj. Takoreci ne postoji. Juce sam ga napunio do 90% i daj Boze da je proslo 15min procenti se spustili na 6. Mislio sam barem to da zamenim, ali sad necu kad vidim da ni vi niste dobili nista bolje.
 
probaj da je rekalibrišeš. ja sam to morao na novoj bateriji da uradim. pusti da se skroz isprazni i upali ga opet, sve dok ne bude više hteo da digne sistem. e tad kad si je iscedio onda napuni do kraja dok je ugašen, upali telefon, opet dopuni do 100 kad digne sistem, pa reset pa opet do 100 sve dok nakon tih par restarta ne ostane na 100 ili blizu 100.
 
Probao medjutim ovo je definitivno mrtva baterija. Videcu da narucim tu za 6$(na kp je ista takva oko 1300din) pa da vidim sta ce biti. Nije nesto skupa pa i da ne valja briga me. [emoji4]
 
samo pažljivo i strpljivo sa zamenom :) moja originalna se deformisala i varničila dok sam je vadio. jak je lepak ispod nje
 
Nazad
Vrh Dno