Šta je novo?

Reparirane grafike

I ja sam uzeo taj 5850 i evo lepo radi. Radio furmark 20min temp 65c. A vec 10 dana je imam i za sad je sve super. Samo da tako ostane.
 
@athlon87: jesi li i ti među tim odabranima? :D

Nego, koliko koštaju te reparirane 5850?
 
Nisam, ja sam zvao prodavnicu pitao sta imaju na stanju i oni mi rekli i ja otisao i uzeo.
 
Stos je u tome sto im sajt nije nikako u stosu[skladu] sa stanjem u prodavnicama.

Inace, dodajte jos jednu 5850 na spisak skarta :d
 
Poslednja izmena:
Moja 6850 isto radi super, stavise prijatno sam iznenadjen karticom.
 
Odlucio sam da kupim repariranu GTX 460 Twin Frozr II za 9 crvenih (8856 din)
 
Bila je i GTX570 TF III za 14k ali je nestala u roku od sat vremena.
 
Zovem ja danas da pitam koja je fora u vezi sa ovim HD6770 512MB za 3400 RSD:

Ja:

"halo, zovem u vezi sa ovom HD6770..."

Oni:

"Ima na lageru, ali ne preporucujem Vam da dodjete po nju. Znate, to je slano u Kinu ponovo da poprave, skoro sve GTX460/570/5850/6850 su nam se vratile, tako da Vam ne preporucujem da uzimate, da Vas odmah resim muka"

Ja insistiram:

"Je l' ima ta 6770 za 3500 rsd, uzeo bih je ja ipak"

Oni:


"ipak nema, greska neka.."

:D
 
Ma ko zna kom preprodavcu je to otislo. ;)
Mene su ispalili za 6870 X2, uredno kupio preko neta i stize mi mail posle 2-3h kako nema te karte na stanju.
A izbacili na sajtu ujutru na kartu i ja vec u 9-10 ujutru pazario.
Ko zna kome je otisla "moja" karta. :d
 
Svi se prodavci vremenom iskvare..
 
Ma druze, iskreno, danas me nista ne cudi. Ne kapiram samo zasto kace pomenute graficke na sajt kada su vec unapred prodate "odabranima", whatever that means. Mislim samo da time prave sami sebi losu sliku i reklamu, ako se vec uveze neka kolicina karti i neko ima babu, dedu, brata, sestru, druga, decka, devojku, svalerku ili koga vec, ko radi u Altiju i ta osoba za odredjenu osobu obavi rezervaciju/prodaju odredjene karte, ok, nije fer ali ok nek bude tako, veze cine cuda, al' nemojte onda kaciti te iste karte na sajt pa ispaljivati ljude koji su ih "kupili" preko istog sajta.
 
Ma druze, iskreno, danas me nista ne cudi. Ne kapiram samo zasto kace pomenute graficke na sajt kada su vec unapred prodate "odabranima", whatever that means. Mislim samo da time prave sami sebi losu sliku i reklamu, ako se vec uveze neka kolicina karti i neko ima babu, dedu, brata, sestru, druga, decka, devojku, svalerku ili koga vec, ko radi u Altiju i ta osoba za odredjenu osobu obavi rezervaciju/prodaju odredjene karte, ok, nije fer ali ok nek bude tako, veze cine cuda, al' nemojte onda kaciti te iste karte na sajt pa ispaljivati ljude koji su ih "kupili" preko istog sajta.


Evo da ti ja objasnim - ne radi to sve jedna osoba ;)
 
Nisam druze ni mislio da to sve radi jedna osoba od 400 zaposlenih. ;)
 
Bobice ti kao da ne zivis u zemlji Srbiji i ne znas kako to kod nas funkcionise..
Ako si vec u ovom svetu onda moras da poznajes i odredjene ljude i da budes uticajan u drustvu :p
Ja nisam nikad imao problema za rezervacijama i samom kupovinom,cak su mene licno zvali kad nesto stigne da me pitaju da li mi je
interesantno ;)
Bitno je da nekog znas,mnogo je lakse za saradnju a i svakako stices prijatelje ,bar na jedan odredjen nacin ;)

Na sajtu se izbaci proizvod da se zna da firma ima odredjen proizvod u ponudi,a sad sto ta karta,ili ploca ili sta vec ode "odabranim" :D to je druga stvar a to
opet ne znaci da ne moze ponovo da se nabavi..Aktuelnost ponude je bitna,da se zna sta je u opticaju.Po tome se firme i razlikuju,ne samo po cenama proizvoda koje nude.
 
Onda na istom tom sajtu treba da bude opcija za lager gde je roba samo za "odabrane". 5x sam do sada porucivao i uvek je bilo da je ili greska ili je prodato. A puni oglasi istih tih kartica.
 
Ima i toga naravno..Ima stvari koje stoje u cenovnicima a uopste ih nema ni kod uvoznika a kamo li u radnjama ;)
To im valjda sluzi kao promocija,reklama :D
Poenta je svakako da kao i za sve ostalo u zivotu moras imati vezu.To u Srbiji tako funkcionise vec decenijama.
P.S.Ko pre devojci,njegova devojka :)
 
Svesni su ljudi toga ali samo komentarisu kako je to bedno! I ne mozes reci da nije bedno jer ocigledno jeste. Ako treba biti dobar sa nekim u odredjenoj firmi da bi se doslo do proizvoda koji se prodaje regularno/na sajtu onda u toj firmi ne treba kupovati. Ti se proizvodi ne poklanjaju vec prodaju.
 
Ako tako gledas onda je cela Srbija bedna..
Ili si deo sistema i opstajes ili si out.Druge nema.
Naravno da ne treba za sve veza i da se regulranim putem moze doci do odredjenog proizvoda ali
recimo ako je nesto sto je redje a sto se trazi ili pak sto se dobro prodaje pa odmah ode i ceka se na sledeci uvoz onda
veza dobro dodje ;)
 
Ja imam info da te karte nisu ni trebale da budu na sajtu jer je to covek narucio za sebe brdo tih repariranih preko Altija. Narucio je vise nego sto mu treba da bi ih prodao na oglasima posle i da mu cena ovih koje je uzeo izadje jos manja.
Sada neki ljudi prodaju te karte za njega i to je to.
Mozda nije fer prema ostalim kupcima, radnja je napravila gresku sto ih je stavila na sajt ali ne mozete dobiti kartu koju je neko prethodno narucio da uvezu i mozda cak platio unapred. O tome se radi.
E sad nisam ulazio u to kolike su kolicine bile i dali je neki komad uzet za radnju.
 
Svesni su ljudi toga ali samo komentarisu kako je to bedno! I ne mozes reci da nije bedno jer ocigledno jeste. Ako treba biti dobar sa nekim u odredjenoj firmi da bi se doslo do proizvoda koji se prodaje regularno/na sajtu onda u toj firmi ne treba kupovati. Ti se proizvodi ne poklanjaju vec prodaju.

+1
 
Ako tako gledas onda je cela Srbija bedna..
Ili si deo sistema i opstajes ili si out.Druge nema.
Naravno da ne treba za sve veza i da se regulranim putem moze doci do odredjenog proizvoda ali
recimo ako je nesto sto je redje a sto se trazi ili pak sto se dobro prodaje pa odmah ode i ceka se na sledeci uvoz onda
veza dobro dodje ;)

-1
 
Ja imam info da te karte nisu ni trebale da budu na sajtu jer je to covek narucio za sebe brdo tih repariranih preko Altija. Narucio je vise nego sto mu treba da bi ih prodao na oglasima posle i da mu cena ovih koje je uzeo izadje jos manja.
Sada neki ljudi prodaju te karte za njega i to je to.
Mozda nije fer prema ostalim kupcima, radnja je napravila gresku sto ih je stavila na sajt ali ne mozete dobiti kartu koju je neko prethodno narucio da uvezu i mozda cak platio unapred. O tome se radi.
E sad nisam ulazio u to kolike su kolicine bile i dali je neki komad uzet za radnju.

Ovo je info iz prve ruke? ,)
 
Nazad
Vrh Dno