Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Kako god,čisto sumnjam na Miracast opciju kao pravo rešenje....
Bolje juri provereni proizvod....

Redmi 5 Plus
 
Nece da pusti sliku videa preko miracast opcijr. Audio i til idu video ne :)

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Koji telefon,možda podržava MHL opciju

Redmi 5 Plus
 
Probaj iz nekog drugog plejera, meni je najbolje radio mirroring na starom wd tv live gen.3

Nijedan kinez nije tako dobro radio kao wd.

Jel bese hoće miracast da radi ako je box priključen na lan a ne na wifi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A imam tablet sa hdmi out, nije to problem, nego rekoh bez kablova. Sve ok :)

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Ako sednes dovoljno daleko nema problema :)Koja li je rez na tabletu?
 
Windows je tablet, pa je rezolucija 720p na chrome ako se ne varam.

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
stigao i meni sinoc beelink gt1 ultimate, i naravno antutu 3d ni da mrdne, pred kraj ucitavanja progres linije samo stane i ostane da stoji .. pretpostavljam da je to falicni 3d i u principu mi tv box i ne treba za to puno da mi bude zao ..

e sad, stavim usb stick u njega, i ni ugradjeni media player, ni VLC nece da pusti niti jedan video fajl, iako je stick ispravan .. na njemu je i folder sa muzikom (mp3), i to uredno pusta, blago meni .. dobih mp3 player u 2018 godini za 60 evra :)

edit: sad sam uradio power off i nakon restarta uradio je system update .. na srecu video fajlove pusta, ali uzasno lose, u smislu da premotavanje 720p fajla ne radi kako treba, tj prebaci zvuk u VLC a slika ostane da stoji .. mozda je do USB stick-a, a dok kopiram drugi materijal, pustio sam opet antutu3D i sada prikazuje sliku, znaci ipak ima 3D, mada je sracunao na kraju onog coast testa 2.12FPS, ne znam jeli to realno :)
 
Poslednja izmena:
Au nije valjda opet pocelo uvaljivanje...
Koja je serija?
Gde je kupljen?

Nije problem sto ti 3d treba ili ne, problem je sto si prevaren.
 
izvinjavam se, malo je kasnio edit posta, kupljen je pre 2 nedelje sa GB, bio je na akciji za 60Eura .. znaci ima 3D kako tako, bez artifakata prikazuje 2FPS na najnovije 3d Antutu testu skinutom sa PlayStore ..

koji podatak tacno da pogledam da bi video koja ja serija uredjaja?
 
Sa donje strane uređaja imaš serijski broj, prva 4 označavaju seriju

Probaj neku 3d igru, ( beach buggy na pr) da vidiš kako će da se ponaša.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sad probao buggy, radi lepo grafika ima verovatno 30fps odoka, ne secka ... A706 je serijski broj ... m4v definitivno ne prija VLC-u sto se premotavanja tice, ali onaj fabricki ga kudikamo bolje pusta ..

skinuo YT sa PlayStore-a, izgleda ograniceno na 720p, pustio snooker jer se tu najlepse vidi da li klizi ili ne klizi, i naravno da ne klizi .. i kvalitet slike je dosta losiji nego sto je stara kokica bacala, tako da cu da slozim utiske pa da vidim hoce prvi box koji imam brze bolje na oglase :)
 
Au neogeo sada sil me zabrinuo, i ja sam ga porucio. Sto ga ne vratis, snimi i pokreni disput, zasto da trpis prevaru?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
ma nema brige, ja mislim da on tako radi, znaci nije to sad definitivno nista felericno, i nema sta da im snimam i saljem ... eto kad tebi stigne uporedicemo, ne verujem da drugi model radi nesto bolje/brze ... def je update morao da uradi kako bi proradio i to je to

Sent from my SM-A320F using Tapatalk
 
To je opet nova serija...
Koliko score daje antutu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam ga narucio malo kasnije. Zanimaju me dve stvari:
1. Da li imam pravo da preko paypal-a pokrrnem disput, jer uredjaj nema specifikacije i performanse koje stoje na sajtu prodavca

2. Da li mogu da koristim iptv neometano i da gledam filmove? Tj da li ovako sakat uredjaj i dalje ima mogucnost da prenosi sliku visoke rezolucije na tv?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
evo ga score, izvinjavam se na slici i reklami ...
51476318b86fc07d22f12c3fd7af4368.jpg


Sent from my SM-A320F using Tapatalk
 
Odakle toliki antutu skor? Zar gt1u nema oko 39-40k

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam ga narucio malo kasnije. Zanimaju me dve stvari:
1. Da li imam pravo da preko paypal-a pokrrnem disput, jer uredjaj nema specifikacije i performanse koje stoje na sajtu prodavca

2. Da li mogu da koristim iptv neometano i da gledam filmove? Tj da li ovako sakat uredjaj i dalje ima mogucnost da prenosi sliku visoke rezolucije na tv?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk

Nemoj da zuris sa zaključcima.
Sve to što tebi treba za obicno gledanje radi i bez 3d podrške.
Ako nije nešto u redu prvo kontaktiraj GB

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Promijenio je softver u risiveru, a nakon toga i verziju eon :)
Imas eon za telefone, tablete i eon za android tv.
Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Aha ok [emoji16]

Onda predpostavljam da je druga verzija eona koju pominje za smart tv
 
A za atvexperience da li treba autorizacija za smart tv aplikaciju ili radi sa android autorizacijom?

Edit. Preformulisao
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno