Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Na atvx. Radilo je i na stoku ok,ali na ovom romu neuporedivo bolje. Zeznuto je sto ces morati da ga aktiviras ponovo,a daju samo jednom mesecno brisanje uredjaja. Nemam netflix,imam HBO GO obicnu aplikaciju koja sa misem radni korektno. Na zalost nema Android Tv aplikacije za nase trziste. Ovo sve pricam za Tanix Tx3 mini box.
 
Nema neke razlike između tanix tx3 mini i x96, čak mogu njegov fw da stavim.

Skoro sam siguran da je nf pojačao zaštitu za novije naslove, pa da mu budzeni i kineski fw ne odgovaraju.

Vratiću stock, derootovati, pa probati, nekad..

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk
 
Kako da namjestim da ne azurira, probacu je kasnije imam nalog?

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Ништа не мораш намештати. Кад инсталираш и покренеш питаће да се ажурира. Само одбиј.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Ide hd. Odlicno bas odlicno. Hvala puno!

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Čime rutujete atvx? Supersu,magysk, nešto treće? Neko vreme nisam u toku da ovim stvarima pa sam pogubio konce.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Мени на жалост СД.
Чак и не стоји никаква ознака квалитета.
Можда пробати са ВПН?
Ide hd. Odlicno bas odlicno. Hvala puno!

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ni meni ne stoji oznaka kvaliteta, ali je sigurno mnogo bolji od 480 p.

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Sad upalih film neki i meni je 480p, zbunile su me grafike plocice, lice na full hd.

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
 
Izašao je atvxperience v2f.
Stavio sam, zasad mi radi njegov netflix ok... fin je generalno.
Zakucao mi je tokom gledanja filma iz kodija, ovo mi je prvi put da mi zakuca box za 5 meseci... Videcemo dalje.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Koju ste beše bežičnu tastaturu preporučivali za tv boxove, zaboravih?
 
Izašao je atvxperience v2f.
Stavio sam, zasad mi radi njegov netflix ok... fin je generalno.
Zakucao mi je tokom gledanja filma iz kodija, ovo mi je prvi put da mi zakuca box za 5 meseci... Videcemo dalje.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Meni je zakucao jednom na YTsplikaciji. Cini mi se da je box brzi.Nervira me samo sto se sad ne vidi koliko ima sati,nego pise boot na displeju. Pisao sam se sa likom koji ne napravio rom i rece da ce brzo ispraviti neke stvari. Kodi sam testirao ,odgledao neke 4 epizode i nije ni stucnuo.
 
Vredi li flešovati atvxperience v2f. U čemu je bolji od stock rom-a? Mogu li vratiti stock rom ako mi se taj ne dopada.
 
Mozes. Ja sam upravo vratio na stok rom na Tanix tx3 mini. Nervirale me neke sitnice. Kad ih poprave vraticu. Stvar ukusa je. Dobijas Android tv verziju .
 
Htio bi uzeti androd box ali se bojim da mi brzina neta nece biti dovoljna (20mbps) za 1080p streaming bez sjeckanja/freezova i neka online igra tipa BF....
 
Dovoljno je 20mbit

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa moze biti dovoljno, ali i ne mora. Zavisi sta ce strimati.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Streming TV kanala i to je sve. Svrha : Da ne placam kablovsku vec one iptv liste sa vise kanala + nece biti zakljucani... Bez igara na TVu
 
Bice dovoljno, radice bez problema.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne znam kako da rešim sledeće... Imam NAS DLINK i na njemu network share (samba) sa userom i pass. Iz windowsa mi radi mount ali iz Kodija sa Tanix TX3 neće, stalno ponavlja da je pogrešan pass. U isto vreme Total Commander sa LAN pluginom sa Tanixa se normalno poveže. Guglao sam i vidim da ima dosta problema u tom smislu te da se predlaže da se napravi share bez user credentials. Dodao sam u međuvremenu (add network source) isti taj share ali kao ftp sa user i pass, to radi, ali mi se čini ok za streaming filma dok je loše za skipovanje kao i za slike i indexiranje. Jel' ima leka?
 
Poslednja izmena:
Da nema slučajno dve vrste wifi chip-a pa si flešnuo pogrešan?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A koji si probao? Ja bi prvo probao onaj sa sticky v4 za blue mb.

Chip za wifi je odmah levo u odnosu na glavni CPU ali ne mogu da proverim ko je proizvodjac i model.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[ROM] AlfaWise H96 PRO+ 3/16Gb - 3/32Gb - 3/64Gb - SCV7A 7.1.2 (DDR3/DDR4 and 9377 Wifi Chipset)

>>> SCV4 BLUE (LPDDR3) PCB IMG

to!?

p.s.

instalirao burnig tool 2.0.8 verziju, poslednju , dok je prikacan box uz kom.... pri zavrsetku intalacije, pise da su instalirani driveri : worlcup itd....
 
Poslednja izmena:
Da

Ako burning tool ponovo izbaci grešku probaj na ovaj nacin

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
e819f610b0872cf062664e2e96217f2d.jpg
 
Poslednja izmena:
Loša su uputstva za flesivanje zato ti i ne ide...

Kada dobijaš grešku prvo probaj da cekiras force erase all (I ako tamo svugde piše da ne treba), I ako ti opet izbaci grešku samo tada na boxu bocni reset taster na kompu ništa ne diraj i sve će da završi bez greške.

Romovi imaš dva kom superceleron scv4 ATV i scv7 oba obavezno moraš apdejtovati putem SD kartice, pošto ima bagova.

Znaci skines zip arhivu i staviš samo nju na sveže formatiranu karticu i pokrenete lokalni apdejt.
Ono što nigde ne piše je da kartica mora biti manjeg kapaciteta (meni je jbabic oko toga pomogao) jer sa velikom karticom jednostavno neće nikako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno