Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Filmovi se gledju preko kodija ili popcorna, ali naprimer Ubice mog oca, samo nasao online na jednom sajtu, kako da to gledam preko kodija?

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
Upravo gledam ovih dana Ubice mog oca preko Stremia. U prvoj sezoni ima malo problema sa par epizoda, druga ide glatko.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Mi Box S definitivno nema više problem lagovanja nakon buđenja iz standby na poslednjem Pie Beta apdejtu.

IMG_20200411_165142.jpg

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pozdrav ekipi, da li je beelink gt king na gearu 100$ ok kupovina? da li imate predlog za neki ko je dobar kao ovaj a jeftiniji ili da ostane izbor na kingu... ovo vas pitam jer imam neki Q+ kinez sa 4gb rama i 64gb roma ali svasta nesto na njemu nece da sljaka a i Rockcheep je u njemu
 
Bolja je situacija na Pie-u mnogo, nema seckanja slike na EON-u, radi mnogo lepše.

Inače, ja lag nakon buđenja nisam imao ni na verziji 8. Disable Live Channel aplikacije je pomogao.

Na 9 takođe nemam na oficijalnom izdanju.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kako vam radi EON - preko tv ili mobilne aplikacije?
Može li pomoć oko toga, ja nemam mogućnost da akiviram tv aplikaciju?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kako vam radi EON - preko tv ili mobilne aplikacije?
Može li pomoć oko toga, ja nemam mogućnost da akiviram tv aplikaciju?

Ne može niko da ti pomogne ukoliko ne kažeš šta je problem.
Ako želiš da gledaš EON bez pretplate, to nije moguće.
 
pozdrav ekipi, da li je beelink gt king na gearu 100$ ok kupovina? da li imate predlog za neki ko je dobar kao ovaj a jeftiniji ili da ostane izbor na kingu... ovo vas pitam jer imam neki Q+ kinez sa 4gb rama i 64gb roma ali svasta nesto na njemu nece da sljaka a i Rockcheep je u njemu
Није ОК куповина, него одлична.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Opet šta je to svašta nešto, jer gt-king nema netflix 4k, mislim ni hbogo, osim preko kodija. Svakako je odlična kupovina ali nekome će mibox završavati više posla nego king.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
hvala za odgovore, razmisljao sam za xiaomi s ali njegova cena je 73$ sa 2gb rama a beelink je 4gb rama sa cenom vecom za 30$, pa mi se cini da je isplativije uzeti kinga... sa druge strane ima i Tanix koji je za manje pare od mi box s isto dobar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
А због чега би ти требао НЕТФЛИКС налог? Ставиш елементум у коди и гледаш филмове у каквој год хоћеш резолуцији.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
^Evo ja imam netflix 4k na hisense, uplatio nalog dva puta i više nikad, ali neko hoće tu udobnost j*b*g*. Ako se gledaju tehnikalije, mibox nema šta da traži od mnogo jeftinijih boxeva od kinga, ali nije sve tako crno belo. Svakako je king sjajan uređaj, ja u dnevnoj sobi imam bežični m&t komplet uštekan u njega, kad treba za surf, sve leti, sve otvara trenutno, sve oštro u 4k, to je ta udobnost kad imaš moćan uređaj. Kodi isto radi brzo, sad kad ga upalim na magicsee (s905x) ne mogu da verujem koja je to razlika. Čak sam i eon atv instalirao na njemu iako ima poznati amlogic problem, jer kad vratiš unazad sunđer boba on ne prekida kad se završi epizoda, a radi kao munja. Ali opet ga ne bih tek tako preporučio svima, skup uređaj a nema licence, može neko da se razočara a dao solidne pare.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
hvala za odgovore, razmisljao sam za xiaomi s ali njegova cena je 73$ sa 2gb rama a beelink je 4gb rama sa cenom vecom za 30$, pa mi se cini da je isplativije uzeti kinga... sa druge strane ima i Tanix koji je za manje pare od mi box s isto dobar


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tanix je ekstra,za te pare nema bolji.
 
vec sam odlucio da pazarim kinga ali preporuka za eventualne pocetnike ili ljude sa manjim budzetom tanix od 50$ je vrhunska zanimacija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve sljaka na kingu o cemu pricate u temi, uzeo sam ga poodavno kad je bio 100e, ne znam koja mu je sada cena (dodaj par hiljada carine).
 
Radi ti hbogo addon na poslednjoj verziji kodija?!?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Koristi li neko modovanu EON aplikaciju? Ja sam probao v 1.8.120, instalira se normalno, ali prilikom puštanja strima odmah pukne.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
ja probao neku i instalira se i fobijem kod koji treba da ukucam na moj sbb i kad odem tamo nema gde da se ukuca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne opet o tome....[emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Jedino hbogo nisam probao :smash:
 
Jedino hbogo nisam probao :smash:
Pitam jer od verzije 18.5 hbogo ne radi. Tačnije neće da pokrene stream, dobija se crni ekran. Moguće da je rešenje neka glupost, ali nisam uspeo da rešim, ne radi ni na stock romu, a ni na alvatech. Slučajno sam negde guglajući natrčao na čoveka koji ima isti problem sa kingom, rešio je tako što se vratio na 18.4. Na 18.6 isti problem.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Чувеног таникса tx9s на гирбесту више нема и неће га ни бити.
af6728ae9dfbe22239181f4db7661eae.jpg

Сад треба да смислим шта да другару наручим за те паре.


Измена: наручио x96 air у комбинацији 2/16. Служиће само за стбему и то је то.
Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kji tanix sa 4gb preporučujete , ili neki drugi sa 4gb, do 50tak evra? ili, nešto drugo do te cene? Jel mnogo bitna verzija androida?
 
TX9S imas na bangood ali trenutno ne salju za Srbiju,i na geekbuying ali je nekih 40 dolara sto je po meni mnogo.
Mnogo bolje resenje je Tanix TX9 Pro sa 3gb ram,32gb rom i gigabitnim lanom,on je 50 dolara kao TX3.
Ja imam TX3 sa s905x3,4gb/64gb,i zadovoljan sam,koristim wifi,ruter mi je odmah tu,doduse i brzina interneta mi je 20mb.
To je moja preporuka sto se tice jeftinijih modela.
 
Poslednja izmena:
imam problem sa ola tv na gt king...verzija 9.1 valjda ako je to bitno...kad startujem app restartuje se box...kad pokusam da je deinstaliram restartuje se box...kako sad da je uklonim sa boxa, jel ima neki nacin da je deinstaliram? probao sam da je deinstaliram i kroz sistem i sa nekom uninstaller aplikacijom ali u oba slucaja restartuje box...
 
Nazad
Vrh Dno