Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

^ Stealth Bastard Deluxe
 
Krci ti zato sto je ta verzija nije za tvoj telefon. Nemoj korisiti one podatke sto se ubacuju u data folder...vec samo instaliraj aplikaciju i pusti da ona sama skine verziju za tvoj telefon.

Inace meni fifa12 secka na S4, jako je usporeno, na S2 je letelo...nisam jos nasao resenje.

Dobro kad si uspeo da je nateraš da radi, na drugov gs4 smo probali nekoliko verzija i ni jedna nije htela da se pokrene, a na Xperiji Neo je radila bez problema iako je 4x slabiji telefon.
Zna li neko zašto nije izašla fifa 13 za android i da li postoji neki patch za 12-icu sa ažuriranim transferima?
 
You can get in Usain Bolt’s boots in Temple Run 2, available as an in-app purchase

:d

gsmarena_001.jpg
 
Real Football 2013 je jos bolji od Fife 12 sa cijim komandama imam problem dok RF radi besprekorno stvarno samo sto mnogo smara sto za sve sto radis, odmaras, oporavljas, treniras igrace treba sati i sati cekanja plus kad gradis zgrade, za to jos vise... Zanimljivo je to sto imas jedinstven tim koji unapredjujes al ga preterase sa cekanjem, naravno da bi sve to skip-ovao mozes da iskoristis in game cashe koji se kupuje pravim parama, zvucim sad kao jedan od onih sto bi sve da bude savrseno bez datog dinara al sta ces... Je l' ima neko neki predlog za fucu pored Fife i Real Football-a?
 
Poslednja izmena:
Ma de je bolji RF od fife...FIFA12 je toliko doba fudbal da to nije relano...u rangu je fudbala od pre 5-6 godina za PC racunare...Inace sam fan PES serijala, ali fifa za android je neprevazidjeno iskustvo...
 
Pre neki dan kada ste pricali o fifi sam skinuo RF, igrao malo i juce izbrisao. Planiram da nadjem fifu da probam. Rf mi se nije svideo nesto preterano. Nadam se da je na fifi bolji odziv kontrole i da ima mogucnost da menjas igraca a ne da automatski prebacuje. Ili barem da bolje to obavlja, mada na RF nisam nesto ni trazio te opcije.
 
Ma de je bolji RF od fife...FIFA12 je toliko doba fudbal da to nije relano...u rangu je fudbala od pre 5-6 godina za PC racunare...Inace sam fan PES serijala, ali fifa za android je neprevazidjeno iskustvo...

Mozda i jeste bolja Fifa al pošto sam ja našao neku crackovanu verziju i kopirao fajlove u memoriju, izgleda da mi nešto nije kompatibilno pa mi krcak i prekida zvuk i odziv šut kontrole mi je jako loš. Videću da nađem neki APK pa igrica sama da poskida kompatibilne fajlove, možda budem imao bolje iskustvo.
 
Igra je free, šta će ti crackovana verzija?
 
Igra nije free...Ja sam je uzeo preko samsung aplication store, kostala me 340din. Samo mi sad krivo sto ne jako usporeno radi na SGS IV, valjda ce srediti.
 
Igra je free, šta će ti crackovana verzija?

Nema ništa bez keša




EDIT: Aj nek mi neko baci na PP proveren APK za FIFU 12 posto sam probao 2 i prvi nije uopste radio a drugi je zabo na 50% skidanja fajlova i ni da mrdne. :)
 
Poslednja izmena:
Sto se tice fife, pre neki dan sam skinuo fifu 12 na xperiu T i igrica laguje, a pre dok sam imao xperiu mini fifa je radila gotovo bez imalo laga, ja mislim da zbog 4.1 androida baguje na xperiji T, a nasao sam na netu negde neku modovanu fifu 13 za android sa azuriranim transferima. Probao sam i RF ali je mnogo losije uradjen od fife.. A inace trenutno igram Pes 2013 preko PSP emulatora.
 
Na LG 4X HD radi bez laga, a ima 4.1 android. Ranije sam je igrao i na Nexusu 7, isto nije bilo laga
 
meni ima laga Galaxy S IV 4.2.2 JB i samsungov i GE edition...ne znam sta je, jedina igra koju igram na androidu i ne radi kako treba :(
 
Ocigledno nije optimizovana za gpu u njemu.
 
Mislio sam na RF, Fifa znam da nije free.
 
Pa 60% zarade im je sa ios, tako da je to no brainer za koju da izbace prvo.
 
Код мене на "galaxy on fire 2 thd" има неки bug, уместо дима се појављују црне коскице. Јел тако код још неког?
 
Poslednja izmena:
Dobar broj igara je počeo da se optimizuje za različite GPUove i SoCove, pa je važno da se nabavi odgovarajući obb sadržaj kako igra ne bi radila loše.
 
Igra li ko Drag Racing 4x4? :) zarazno covece.. cak su i isli na neki kao realizam ali uz greske, mislim dobro je ipak odradjeno ali moglo je i bolje. Zvuk je solidan za igru od 17Mb, apdejt uglavnom uklonio bagove, fizika ok, tu su i efekti dima, razni kvarovi.

Sto je najjace, uopste nije lako. Pare su problem. Sa Nissan Patrolom sam dogurao do SF-a (presao 4 grada ukupno) i tu nemogu da pobedim boss-a, Patrol nabudzen do kraja i ne vredi, izgleda da moram da prodam Patrol i kupim neki u startu brzi i laksi SUV. Nissan je sad na oko 600ks, nitro i omrsao sa 2700 na 2100 kg :d
 
Ja sam odigrao 10-ak trka i bila je previse laka da bih se dalje bavio. CSR Racing je po meni daleko bolja.
 
Nazad
Vrh Dno