Šta je novo?

Battlefield 4

Pazi kad nisam ni sekunde sumnjao da ce Seint odmah da postuje za Gorgilijem. :D
 
Jebale vas te puske, kolekcionari jedni. :D Ja sprco stotine i stotine sati sa kratkim kalasem i ne pomisljam da ga menjam. Neka slobodno ulazu u single i samo neka ponizavaju onaj copor next-gen nesposobnjakovica.

Nisi me razumio. Htio sma reci neka umjesto SP ubace rezervnu gumu za jeep i meni dosta. Mada bi puška više radi raznovrsnosti bila bolje od rezervnog točka. Ode gomila novca na PS. To je problem.
 
Pazi kad nisam ni sekunde sumnjao da ce Seint odmah da postuje za Gorgilijem. :D

Ha,ha jel si i ti primetio?Zaludan covek,sta ce.

Nego,jel sam ja to dobro video da ima baza na vrhu zgrade?I onda ta zgrada u toku partije padne.I sta onda sa bazom?:trust:
Onda postaje baza u vazduhu i za nju se bore aviJoni.:d
 
Mozda je u fazonu Titan moda
 
u tom istom videu vidis da je baza tamo gde je rusevina zgrade.
 
Bice veceras izgleda live stream u spectator modu.

3 DAYS OF GAMING LIVE FROM E3
Follow us June 11-13 as we live stream the full Battlefield 4™ booth experience straight from the E3 show floor. See the new "Siege of Shanghai" multiplayer map in action, get developer interviews and fan reactions, and see the all-new Spectator mode in action. This live stream is open to anyone with a registered Origin ID account.


http://www.mordorhq.com/showthread.php?9210-Spectator-Mode-Confirmed-for-Battlefield-4

I pocinje za 3 minuta!
 
Poslednja izmena:
Mogli su za promenu da nadju nekoga ko zna sa kontrolerom (ili misonjom) i ume da igra
 
Poslednja izmena:
Konacno da su poceli balansirati municiju u vozilima.
 
Svidja mi se sto su vratili C4 reconu,jos kad bi mogao da se malo dalje baci kao u BC2-milina.Izgleda da nema AT4-smrc.:S:A i ovaj "sporedni" nisan izgleda da ce biti i te kako upotrebljiv.

- Snipers will have variable zoom when scoped in.

Jel ovo znaci da ces moci povecavati zum i smanjivati ga u toku nisanjenja?

I ova mapa mi se uopste ne svidja,bolje da su neku drugu izabrali,neku vise "betlfildsku" ova mi vise lici na neku mapu iz CQ-a.
 
Ogranicena municija u vozilima -wow, to se dugo cekalo! Samo se nadam da ce balansirati i dizajn mapa/polozaj sunca i ispraviti ocajne kolizije vozila. Za sada ovo navedeno u tekstu zvuci odlicno.
 
Evo malo gameplay-a (ne spectator) uz komentar o dodacima za oruzje.

 
Brate, neke puske nemaju nimalo recoila...
 
Ogranicena municija u vozilima -wow, to se dugo cekalo! Samo se nadam da ce balansirati i dizajn mapa/polozaj sunca i ispraviti ocajne kolizije vozila. Za sada ovo navedeno u tekstu zvuci odlicno.

Pa ces za razliku od BF3 u BF4 da se saplices o paketice municije.Dizajn mapa(meni najbitniji-u BC2 me nije interesovalo koju mapu igram,koja je sledeca,da l' je rush ili conquest),poboljsan net code i mnogo vise rada na kvalitetnim pecevima(unapredjenje gejmpleja i jos bitnija stavka-testiranje).Ficr zvani Sunce ne zelim ni da komentarisem.
 
Ogranicena municija i EA? Izgleda da ce mikrotransakcije za municiju ipak biti...
 
Nije cudjenje vec je gadjenje. Ne treba to novom Battlefieldu...
 
Pa godine lete, izbroj koliko je vec proslo i koliko je BF-a proteklo od "nekad". :) Inace, slusajuci LevelCap-a i heliji su malo bolji i upravljanje je drugacije, a i nesto ne vidim onaj izludjujuci supressing efekat... all good for now.

Da fuck Kenzo, da fuck???
 
http://www.reddit.com/r/battlefield...4_running_list_of_things_weve_learned_so_far/

Po ovome ja sam prijatno iznenađen. Pa koliko smo kukali kada je bf3 izašao za komandirima,battlerecorder-om,VoIp-om,većim squadom,ograničenom municijom za vozila,flash...sve ono što je bf2 imao a bf3 nije.Čemu toliki pesimizam,meni izgleda da su napokon počeli da slušaju igrače.
Čekam naravno neku countryside mapu da vidim,pošto je ova na E3 što se igra klasična urbana ali što se mene tiče...so far so good...
 
Nije cudjenje vec je gadjenje. Ne treba to novom Battlefieldu...

Jok, nego treba da samaras ganerom ili tv-jem dok ti usi ne pobele. Ispalio si svoja sranya, idi dopunjavaj se iznad kerijera ili uncap baze, ko te sisa (ovo je generalno, nije licno tebi).

@Gdin_M Nesporazum jer mi je tvoja recenica delovala kao da te opcije nikada nije ni bilo pa se, eto, dugo cekalo da samo to ubace
 
Poslednja izmena:
@ppredrag jeste to si u pravu. Za odredjene tipove oruzja i vozila tu "stednju" municije podrzavam samo se nekako uvijek sjetim onog imbecila Riccitella i njegovih ideja o mikrotransakcijama za municiju sto se odnosilo na pjesadiju najvise...Inace za mene ovo do sad vidjeno je so far so good samo da nesto ne za*ebu do finalne verzije. Hit reg je navodno sredjen sto mi je najpozitivnija vijest, suppress efekt umanjen ili ga uopste nema, efekti fenomenalni samo jos da porade na recoilu oruzja...
 
Nazad
Vrh Dno