Šta je novo?

DVD-R Double Layer... Gde u Beogradu? Na više komada, što povoljnije

cilebg

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruke
589
Poena
319
Uzeo bih najmanje 10, ako ne i 25.
Ako neko zna gde ima za naći povoljno, da cena ne udara u pojam...
Kog proizvođača mi savetujete?
ps. nijedan dl disk nisam rezao, ali mislim da neće biti problema ako se narezuju isto kao obični dvd-evi.
Za rezanje koristim Ashampoo Burning Studio...
 
Kod hotela Beograd, u Balkanskoj pogledaj.
 
Idi na Maxell DVD+R DL [2.4-8x], ali ti treba nesto novije generacije rezac, da bi ti omogucio vece brzine rezanja [problem da prepozna medij].
pozz
 
Mozete li da kazete tu povoljnu cenu ako nije problem?
 
Mediarange koštaju 45 dinara na pakovanje, 50 dinara na komad, prolaz ispod Doma omladine, pokazali su se jako dobro, čitljivi na svemu.
 
Pa dobro, pala im je cena dosta od kad sam ih ja zadnji put kupovao, sad kada bi samo pala na nekih 35 bilo bi super.
Kad smo vec kod diskova, zna li neko koliko kosta LightScribe DVD, a koliko LightScribe Dual Layer.
 
Mediarange osim onih printabilnih su zivi krs, nece ni da se narezu...probao vise zvona i onda naletim na printabilne oni su super.
 
Mislim da je cena onih Maxell [koje sam pomenuo], trenutno oko 60din + pdv. Nisam ih skoro kupovao, pa sam zvao da proverim [DUDI Co. na Novom BG].
Jedan jedini mi je "krepao" prilikom rezanja, ali mojom krivicom [slab racunar P3, pa me mrzilo da prebacujem veliki ISO fajl, vec sam pokusao na njemu da rezem...].
Ta cena od 50-tak dinara je primamljiva , ali ipak mi je bitno da se kvalitetno nareze, procita, instalira, a i potraje, koju godinu...
pozz
 
Jos malo pa ce biti skuplji od Bluraya :)
 
Mediarange osim onih printabilnih su zivi krs, nece ni da se narezu...probao vise zvona i onda naletim na printabilne oni su super.
Ja narezao jedno dvadesetak (kupovao sam po par komada u razmacima od par nedelja, tako da nisu bili iz istog zvona), svi su prošli OK i čitljivi su na svemu živom na čemu sam probao.
 
Nisam gledao sajt [verovatno je je bajat:) ], zvao sam telefonom, pre nekoliko dana.
pozz
 
Da malo ozivim temu...
Meni treba 1-2 komada sto kvalitenijih DVD+R DL diskova.
Treba da narezem mape za Vw navigaciju a one su poznate da su extra teske za citanje svakakvih medija pa bih uzeo po jedan od razlicitih proizvodjaca ili modela sto kvalitetnijid dvd+ DL medija koji se kod nas mogu naci.
Javljate ko tog ima...
 
Moja preporuka za , isto Maxell DL [roba od Dudi-ja]]..Pre neki dan narezao 10-tak komada i sve radi..
Primarni rezac je stari Plextor, ali ima u firmwaru samo 2,4 x brzinu rezanja, tako da koristim Asus i idem na 6x.
Ni jedan nije nikada "pukao" ili sta god slicno.
pozz
 
Nazad
Vrh Dno