Šta je novo?

Wasteland 2

Polako čoveče, uskoro ćeš imati više love (od prodavanja oružja i stvari na koje naiđeš) i moći ćeš da kupuješ municiju. To što usput nađeš od municije je beda, moraš da kupuješ. Barem ta 5.56mm i municija za snajpera. Što se tiče medpeka i trauma kitova, to uglavnom nisam kupovao, većinu sam nalazio. Sad imam toliko toga da ne znam šta ću. Kako vreme odmiče, imaćeš i više love i svega navedenog, u početku je teško. Mada evo ja sam na nekih 2/3 igre i opet imam problem s lovom i municijom, posle toliko vremena nemanja brige o istim. Dvojica mi koriste automatkse puške, jedan sačmare i energetska oružja, doktor koji koristi submachine guns i energetska oružja, jedan pištolje, jedan teško naoružanje i jedan snajperista. Sad imam problem jer njih trojica koriste istu municiju (7.62mm), zato sam opet u nedostatku iste. A i M60 (teško oružje) nije ni za q, bolje da sam uzeo neko drugo. Ovo prethodno je bilo ispativije i nije jelo municiju toliko, ovo mi dodje sad da bacim i kupim drugo (ali nemam lovu :D). U jednom trenutku sam imao i dosta eksplozivnog oružja, ali je i to otišlo na teže bitke. Šteta što su skupa toliko, nisam nijedno kupio, samo one koje sam našao.
Igram na Ranger težini.
 
Poslednja izmena:
Našao minigun i konačno sam bacio onaj M60. Najgora mašinka u igri
 
tek sad sam zavrsio Wasteland 2. (krastavac., nedostatak slobodnog vremena... :/)

najvise sam se odusevio dijalozima i referencama na probleme i pitanja danasnjeg drustva.

nadam se da ce mladima ostati ova pitanja u glavi nakon sto deinstaliraju Wasteland 2 :)

npr. dijalog pred kraj igre (namerno sam isekao samo deo da ne bude spoiler):

wasteland2.png

btw bas me interesuje sta su ljudi najcesce odgovarali na ovo pitanje ;)
 
Poslednja izmena:
Izasao danas Wasteland 2: Director's Cut

Director's Cut New Features:

Complete Graphics Overhaul: Rebuilt in Unity 5, Wasteland 2's environments and characters have been updated to take advantage of the latest graphics technologies.

Perks &: Quirks: Customize your squad even more! Perks & Quirks are special personality traits you can use to give your characters even more life, with their own unique bonuses... and drawbacks.

Precision Strikes: Fire on your enemies and *****itate them with tactical attacks! Cripple a leg to slow an enemy down, fire on their gun to blast it to bits, or aim for the head to knock them senseless – or blow it clean off.

Expanded Voice Over: Over 8,000 lines of new voice-over dialog have been added for the game's characters and companions, bringing the Wasteland to life like never before.
 
Nazad
Vrh Dno