Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li mogu da uzmem Duo Net Silver sa Trio Gold a da ne potpišem ugovornu obavezu?
 
Koliko je meseci novi ugovor 12 ili 24?
 
Poslednja izmena:
Super ako je na 12m, nadam se da mogu preko sajta da aktiviram, da ne moram da idem u poslovnicu..........
 
Super ako je na 12m, nadam se da mogu preko sajta da aktiviram, da ne moram da idem u poslovnicu..........

Rekao bih da moras barem da ih zoves da ti dodje neko ili poslovnica, zato sto ugovor fizicki mora da se potpise.

Stos' povecanja neta tice vise mi znaci ovaj 1 mb UP ovo 10 DL manje-vise, kao sto je vec ustvari i receno.
 
Poslednja izmena:
Pa mozes ti resetovati modem 178 puta, dok ga ONI namenski ne resetuju, dzaba rad.


Ranije se desavalo da nije svakome automatski resetovan modem pa je nekima radilo tek nakon rucnog reseta , obicno je bilo odmah posle 00:00 ;)

Nego jesu li jos nekom ukljucili nove brzine?
 
Nikome više, samo meni :p

Vama ostalima nove brzine sledeće godine :d
 
Bas me interesuje sta su uradli sa gold extra i gold premium paketima , dali su oni 100/6 i 150/8

edit :

Ok gold extra potvrdjen 100/6 , samo jos premium =)

Sve u svemu najgore prodjosmo mi sa gold paketom :(
 
Poslednja izmena:
Rekli pa porekli. Ja ta povećanja ne priznajem sve dok ne uvedu upload kako treba.
 
E da je najniži upload 10 bilo bi fino, to bi već bila ozbiljna priča...

Tapatalk 6.4.6(Build 852)
 
Screenshot_2017-02-01-01-23-52.png
Na sajtu nisu nista menjali. Zanimalo me cisto da vidim sta ce da promene tv ponudi, jer su rekli da ce biti tumbanja kanala.U Novom Pazaru i dalje stare brzine.
 
Ljudi, strpite se, polako to ide, verovatno kreću od manjih paketa ka većim da povećavaju, i to postepeno.
 
U fazonu - sta da radim sa ovim prokletim, sporim 50Mb/s netom, zasto mi jos uvek nisu pustili to super-ubrzanje 60Mb/s a uzasnih 90 minuta prodje od ponoci?! Kako noc preziveti?! :d
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno