Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Videćemo posle NG. Nebezazleno povećanje cene iz aspekta "legacy" korisnika (koji plaćaju 1090 din a ne 1395, tj minimum ~1500 din ako bi prešli na EON Light paket) + činjenica da uz to ide i smanjenje istovremenih EON streamova sa 3 na 1 = nema šanse da bih prešao.

Džabe im pilićarske fore sa nedodavanjem RTS 1 HD i RTS 2 HD na EON servis. Samo ako izjednače cenu i/ili uvedu plaćanje rente i za taj primarni Albis risiver mogu da me motivišu da ili pređem na EON ili prestanem da budem SBB korisnik.
 
A šta je sa onom akcijom gde bi trebalo u promo periodu 15.12.2018. - 15.1.2019. da bez naknade bude otključan HBO i ostali kanali?

Evo kako izgleda kad se ulogujem na bratov MojSBB (podsećam da koristi TotalTV, nema druge SBB usluge).

Piše "HBO Premium je aktiviran", ali ispod toga piše i "Jednim klikom na dugme ispod, otključaj HBO Premium i zabavi se neograničeno do 15.01.2019."
Kao što se vidi, nema nikakvog dugmeta ispod. Nema ni ako se skroluje do samog dna sajta.

A kad probam da aktiviram HBO GO na njihovom sajtu, izlazi mi obaveštenje da nemamo aktiviran HBO Premium kod SBB-a.
Ko ovde koga...?

sbb sajt.jpg

EDIT: Kad bolje razmislim, verovatno je caka u onom "svim korisnicima digitalne televizije", a verovatno se tu ne računa Total TV.
 
Poslednja izmena:
Može, imaš pristup svim kanalima. Više informacija - https://sbb.rs/eon-tv/tv-paketi
Може да види у ценовнику, основни пакет кошта 1.499 па ако тих пар канала толико вреде, онда је то решење. Практично се плаћа и одржавање мада се ваљда ништа не добија.
 
Da li samo kod mene sbb ne radi ili je širi problem? Kada zovem korisnički servis stoji obaveštenje da je došlo do prekida u ... pa nabroji sve delove Beograda i krene da nabraja dalje (nisam slušao do kraja). To obaveštenje im stoji skoro uvek pa ne znam da li je zaista tako. Ne radi mi ni telefon ni TV (analogna/digitalna) ni Internet. Lokacija Čukarička padina, ex Ikom korisnik koji nije prešao na novi paket. Od jutros je tako, proradilo u nekom trenutku pa sada opet ne radi.
 
@dzonihsv: Da li si ti to proverio u praksi što tvrdiš? Dakle da si uzeo te nove pakete (Light /Full / Premium) i testirao kanale i na SmartTV app i na ostalim "običnim" EON aplikacijama. Pošto nije izvesno i nije potvrđeno da li se razlikuje ili ne razlikuje to novo u odnosu na stari "samotalni EON" (= ono što su uveli u decembru 2017. ; za to je poznato i potvrđeno da ne blokiraju kanale), a u uslovima korišćenja te "van mreže" sad stoji ona ista napomena "do 70% kanala u zavisnosti od ISP" kao za EON naloge koji se dobijaju za uslugu unutar SBB mreže.

Ipak je to SBB i ne bi me čudilo da je u pitanju nova epizoda "1 korak u napred pa 3 u nazad", tj da isti umovi koji su smislili da van mreže ne dobijaš nikakav risiver (nego dobiješ pravo na SmartTV app i eto ti gledaj tako) osim ako im daš 13k din odmah ili 13k u periodu od 24 meseca za EON STB nisu smislili "logično" funkcionisanje usluge u maniru da na EON STB nema blokiranja a na svim EON aplikacijama (uključujući i SmartTV app) blokiraju... dakle da radi kao što radi i D3i usluga: risiver je "ambasada SBB na stranoj teritoriji" a aplikacije su sa restrikcijama.

Kontam da čak ni SBB nije toooliko bezobrazan/lud da misli da može da blokira kanale na EON STB (nakon što su korisniku oteli 13k din za igračku koja ne vredi preko 40$) i da to ovce ćutke istrpe, ali za EON aplikacije je već i nije tako izvesno da ne bi blokirali.

Kalmuj titse. :D Bez uvrede, mala šala...

Nisam probavao, jer imam pristup "običnom" eon-u uz paket.

Uvek se može pozvati call centar i pročitati ugovor pre potpisivanja ko misli da će ga SBB zakinuti za dostupnost kanala. Ako nešto nije kako treba, daleko im lepa kuća.
 
Situacija je takva iz potpuno logicnog razloga. Vec sam pisao o tome... I upozoravao… ali niko to ne zarezuje i plus sam kritikovan zbog toga.

Poslednjih godinu ipo dana je ucestala pojava da se javno na forumima nudi i trazi User i Password za neke novce. Javno. Na oglasima masa
toga. TO je razlog zasto vise SBB ne dozvoljava te stvari - sto je potpuno logicno I svako bi to isto uradio da je njegovo vlasnistvo koje neko
neovlasceno preprodaje.

D3 GO je bila odlicno osmisljena varijanta za korisnike koji cesto putuju ili su van kuce po ma kom osnovu. I u pocetku (ali i jako dugo inace)
je to radilo i bez problema i bas dobro sa samo nekoliko uglavnom nevaznih kanala koji su negde bili nedostupni. Ma milina, van kuce ili negde
na putu / odmoru… a ne zavisi se od lokalnog izbora TV kanala nego se ima sve kao kod kuce. Ima li nesto lose ili negativno u tome???

Svi smo, naravno, odmah ukapirali i probali kako to funcionise ako damo nekom nama bliskom. Ja licno sam odmah probao sa rodjakom iz Toronta
i ortakom iz L.A.-a. Radilo kao sat!!! Od svih raspolozivih uredjaja za to (u pocetku bese samo tri a ubrzo pet) uvek je samo jedan bio moj licni a
ostale sam davao meni bliskima. I to je funcionisalo besprekorno, godinama. Ali nismo to nikada, ali bas nikada javno ni komentarisali - nigde a naro-
cito ne na forumima. Razmenjivali smo iskustva i fore uz pomoc PP-a ili SMS-om ili licno telefonom i to je to. Svi zadovoljni, mi naravno ali i SBB je
svakako znao ali tolerisao bez ikakvog problema! I sta je falilo da tako i ostane?!?!?!?! I dan danas bi to radilo odlicno i svi bili zadovoljni.

Ali jok!!!! Nas narod je sklon pljuvanju svega i svacega, pa I SBB-a - ali se ne libi da ima licnu korist na bazi tog istog omrazenog i redovno pljuvanog
SBB-a!!! Jos sada opet pljuvacina po SBB-u kad ukida mahinacije?! To je ponasanje dno dna. U isto vreme su svima puna usta „naprednog, modernog,
evropskog…” a ponasamo se primiticno do jaja. Prosle godine mi bio poslovno covek iz Londona na mesec dana. Kad sam mu predlozio da mu dam za
mobilni da ima sve od kanala... prvo me pitao, zacudjeno, kako je to moguce I kako je to po zakonu regulisano I odusevljen kako ja to mogu... Kad sam
mu objasnio kulturno je odbio jer smatra da to ni na koji nacin nije u redu - a iako mu to nije bila namera ja sam se osecao malo postidjen.

Elem, dobro je da SBB ne odluci da ukine tu varijantu „TO GO” pa smo onda svi prdnuli u cabar - samo zato sto hocemo 'leba preko pogace. Jer - mi smo
poznati po toj nekoj nasoj pameti, navise znamo o svemu a u isto vreme pilicarimo za 100 kinte kad je u pitanju iz licnog dzepa! Neko bi rekao - bedno. Ja
necu to reci ali ako neko to kaze saglasicu se.


Pozdrav!
 
@dzonihsv: Kad nešto tvrdiš da može lepo bi bilo da imaš i pokriće. Ako nemaš lično i praktično iskustvo onda dodaš "mislim da, trebalo bi da" a ne apsolut 'radi/radiće/...'. Sam SBB često nije baš sasvim transparentan (u originalnom ugovoru za D3i [a mislim da takođe i u opštim uslovima za korišćenje pokojnog D3Go takođe nije bilo ništa na tu temu] se apsolutno nigde nije spominjalo "neki kanali negde neće raditi" već te to iznenađenje dočeka prvi put kad startuješ aplikaciju) još kad ti doprineseš daljem širenju neproverenih informacija... a neko posle na osnovu tih informacija ode potpiše ugovor... Doduše eto sad bar ti novi paketi postoje u prepaid varijanti (sa nekim malim minimalnim periodom korišćenja) pa može da se testira bez da posle zaglaviš na 2 godine "robije" ako se ispostavi da ne rade kanali koji te najviše ili jedino zanimaju. Naravno u prepaid varijanti malo ko će da testira i EONN STB dok nije siguran da će da koristi uslugu dugoročno.

A Call centar koji spominješ je jedan od glavnih izvora netačnih i polu-ispravnih informacija... plus su u prošlosti po pitanju ove dileme "ko koga ustvari blokira" i tamo aktivno obmanjivali korisnike sa pričom da to što ne radi blokira Telekom. A eto i sad se nastavlja u sličnoj tradiciji sa ovim izjavama za medije.
 
Odavno sam batalio sa forum isterivanjem ko je u pravu, ko nije.

Odgovor na koje je čovek pitao, dobio je (odvojen eon paket sa username/password kombinacijiom postoji). Neka pročita ugovor pre potpisivanja (ko ne čita ugovore koje potpisuje... taj sindrom nije do mene) i znaće da li blokiraju ili ne blokiraju nešto.
 
Poslednja izmena:
Stvarno ne razumem taj sado mazo polozaj,ajde stariji ili Trump kapacitet osobe ok

Evo perfektan cccam servis za 3$ na 6 meseca https://www.ebay.com/itm/6-Months-C...=item33fb2c2940:g:7P0AAOSw~ydb1gCz:rk:22:pf:0

Ko nece sat antenu ima i iptv za sad vec smesne cene https://www.ebay.com/itm/Smart-IPTV...h=item2abcedd006:g:4eIAAOSwqOFb7zJi:rk:6:pf:0

Jos imas i 6 meseci PayPal garancije,a ne ko kod ovih nasih klosara
Ako ne radi ok samo otvoris dispute "I not get item " i stize refund

Dzaba što sve to ima kad bez interneta ne može da radi a internet od televizije ne možeš da razdvojiš.
 
Pošto nije izvesno i nije potvrđeno da li se razlikuje ili ne razlikuje to novo u odnosu na stari "samotalni EON" (= ono što su uveli u decembru 2017. ; za to je poznato i potvrđeno da ne blokiraju kanale), a u uslovima korišćenja te "van mreže" sad stoji ona ista napomena "do 70% kanala u zavisnosti od ISP" kao za EON naloge koji se dobijaju za uslugu unutar SBB mreže.

Ma da, meni ovo nije palo na pamet iz čistog mira (a raspitujem se zbog jednog drugara), već sam tada nešto letimično ovde pročitao o tim starim, prvobitnim samostalnim EON paketima. Čini mi se da je tada pisano i da pretplata ne mora mesec za mesec, već valjda mora samo prva tri ili tako nešto, a posle mogu i pauze u korišćenju/plaćanju?

Uglavnom, kod SBB-a na sajtu ne možeš ništa pročitati ni o kakvim detaljima. Ni o dostupnosti kanala, ni koliko EON-a, da li istovremeno, je l' u "Full" i "Premium" paketima dobijaš i "običan" i "TV" EON ili je ili-ili...

I kako misliš ovo "prepaid varijanta"? To se odnosi na ovaj "EON van SBB mreže"? Platim mesec, gledam mesec... i to je to? Ako hoću, platim još jedan, a ako neću - nikom ništa? Je l' potpisujem neki ugovor ili nešto?
Odakle to znaš, gde se to pročita?

Ovo oko raspitivanja u korisničkom servisu - to verovatno zovem onaj neki broj na kome prvo 15 minuta slušam muziku po 50 din/min?
 
@mrle: Baci pogled na PDF-ove:
https://sbb.rs/Binary/20658/Ponuda-sa-cenovnikom-van-SBB-Mreze-2018-11-01-v12.pdf
https://sbb.rs/binary/20654
(vidi član 6 o naplati)

I startuj tu proceduru za "naruči" gde imaš da biraš u kojoj varijanti bi da postaneš korisnik i između ostalog ćeš moći da pročitaš sledeće:

Plaćanje platnim karticama, bez ugovorne obaveze

Pretplata na EON paket će biti automatski obnovljena svakog meseca, ali je možete otkazati u svakom trenutku u sekciji Moj SBB.

Dakle prvo što vidiš je da se automatski "obnavlja" usluga u prepaid verziji svaki mesec. Šta se dešava kad ne platiš 1-2 meseca za redom nemam pojma (naravno da će da ti obustave pristup, ali šta se dešava sa "automatskim obnjavljanjem" ako nisi platio prethodnih 2 meseca...), to bi morao da pitaš nekog iz SBB-a. Ugovor potpisuješ 100% sigurno, nema pružanja usluge bez ugovora. Ali nema ugovornu obavezu kad izabereš prepaid varijantu (za "samotalni EON" je nekad stojala na sajtu napomena da je minimalan period korišćenja usluge 3 meseca, da li je tako i za ove nove pakete nemam pojma pošto nisu stavili na sajt kako izgleda ugovor za tu novu uslugu).


Znači prepaid vs postpaid razlika je u tome koji ima 24 meseca minimalan period korišćenja, to što za prepaid nemaš mogućnost da dokupiš neki od paketa kanala koji nije uključen već u sam "EON paket" (ne možeš tipa da uzmeš prepaid EON Light i dokupiš npr HBO paket) i to što za prepaid ako hoćeš da koristiš EON Smart Box risiver (= nemaš SmartTV za koji postoji EON aplikacija a hoćeš da gledaš na TV-u bez da povezuješ komp i TV) moraš odmah da im daš 13k dinara za taj uređaj (u postpaid varijanti je "samo" 7k din + svaki mesec renta 290 din :d ).


Tako da manje više ovo najnovije u prepaid varijanti je dosta nalik na "samotalni EON" (da nema uzimanja dodatnih paketa) s tim da je "samostalni" imao samo ponudu sa Start paketom i to je to a sad imaš da biraš između 3 predefinisane kombinacije i imaš opciju da uzmeš tj platiš za risiver što "samostalni" nije imao jer nije ni postojao EON Smart Box. I kao novinu su dodali "postpaid EON za van mreže" kao nešto što bi trebalo u potpunosti da pokrije ciljnu grupu koja je koristila do sad D3i.

A o dostupnosti kanala tj šta tačno blokiraju unutar Srbija, šta unutar UnitedGroup teritorije, šta za sve ostale strane države... to nećeš nigde pročitati i ta informacija nije izneta niti formulirana javno. Na sve to su dali odgovor samo u vidu onog "do 70% kanala u zavisnosti od ISP". Pošto su tako objedinjeni uslovi korišćenja EON servisa u taj 1 PDF nije načito da li to "do 70%" važi podjednako za sve EON korisnike ( i "(besplatni) u mreži" i van mreže, i prepaid i postpaid...) tj da li se u praksi primenjuje i za korisnike koji uzmu tu najnoviju varijantu za "van mreže".
 
Poslednja izmena:
Nije mi uopšte jasno ovo saopštenje. Ljudi koji su koristili EON preko tuđeg naloga više to neće moći?

Kako će ovi znati šta je tuđi nalog?!
Tj. kako će moći da razlikuju kada se ulogovao neko "sa strane", a kada EON koristi pravi vlasnik naloga?
Recimo, došao vlasnik (koji kod kuće koristi EON na SBB mreži) sa svojim telefonom/tabletom/laptopom kod nekog u goste pa se konektovao sa te mreže (koja nije SBB). Ili je na poslu. I šta onda - neće mu raditi EON u tim situacijama?

A postoje i situacije gde korisnik uopšte i nema SBB internet, gde EON nije deo većeg paketa sa internetom. Npr. moj brat ima EON kao bonus dodatak uz TotalTV, nema SBB internet i naravno da EON koristi(mo) samo preko drugih provajdera.

Što da nemogu da prate u nalogu već sad vide na kom je uređaju aktivirano razlikuje televizore browsere telefone verovatno nije isto da li to pratiš na drugoj mreži preko mobilnog ili televizora.Sa svojim telefonom/tabletom/laptopom i ako koristiš u drugoj mreži logično je da ćeš opet većinu vremena koristiti na svom internetu.

@mrle: Baci pogled na PDF-ove:
https://sbb.rs/Binary/20658/Ponuda-sa-cenovnikom-van-SBB-Mreze-2018-11-01-v12.pdf
https://sbb.rs/binary/20654
(vidi član 6 o naplati)

I startuj tu proceduru za "naruči" gde imaš da biraš u kojoj varijanti bi da postaneš korisnik i između ostalog ćeš moći da pročitaš sledeće:



Dakle prvo što vidiš je da se automatski "obnavlja" usluga u prepaid verziji svaki mesec. Šta se dešava kad ne platiš 1-2 meseca za redom nemam pojma (naravno da će da ti obustave pristup, ali šta se dešava sa "automatskim obnjavljanjem" ako nisi platio prethodnih 2 meseca...), to bi morao da pitaš nekog iz SBB-a. Ugovor potpisuješ 100% sigurno, nema pružanja usluge bez ugovora. Ali nema ugovornu obavezu kad izabereš prepaid varijantu (za "samotalni EON" je nekad stojala na sajtu napomena da je minimalan period korišćenja usluge 3 meseca, da li je tako i za ove nove pakete nemam pojma pošto nisu stavili na sajt kako izgleda ugovor za tu novu uslugu).


Znači prepaid vs postpaid razlika je u tome koji ima 24 meseca minimalan period korišćenja, to što za prepaid nemaš mogućnost da dokupiš neki od paketa kanala koji nije uključen već u sam "EON paket" (ne možeš tipa da uzmeš prepaid EON Light i dokupiš npr HBO paket) i to što za prepaid ako hoćeš da koristiš EON Smart Box risiver (= nemaš SmartTV za koji postoji EON aplikacija a hoćeš da gledaš na TV-u bez da povezuješ komp i TV) moraš odmah da im daš 13k dinara za taj uređaj (u postpaid varijanti je "samo" 7k din + svaki mesec renta 290 din :d ).


Tako da manje više ovo najnovije u prepaid varijanti je dosta nalik na "samotalni EON" (da nema uzimanja dodatnih paketa) s tim da je "samostalni" imao samo ponudu sa Start paketom i to je to a sad imaš da biraš između 3 predefinisane kombinacije i imaš opciju da uzmeš tj platiš za risiver što "samostalni" nije imao jer nije ni postojao EON Smart Box. I kao novinu su dodali "postpaid EON za van mreže" kao nešto što bi trebalo u potpunosti da pokrije ciljnu grupu koja je koristila do sad D3i.

A o dostupnosti kanala tj šta tačno blokiraju unutar Srbija, šta unutar UnitedGroup teritorije, šta za sve ostale strane države... to nećeš nigde pročitati i ta informacija nije izneta niti formulirana javno. Na sve to su dali odgovor samo u vidu onog "do 70% kanala u zavisnosti od ISP". Pošto su tako objedinjeni uslovi korišćenja EON servisa u taj 1 PDF nije načito da li to "do 70%" važi podjednako za sve EON korisnike ( i "(besplatni) u mreži" i van mreže, i prepaid i postpaid...) tj da li se u praksi primenjuje i za korisnike koji uzmu tu najnoviju varijantu za "van mreže".

Kako bi prodavali NET Tv plus ili total u inostranstvu kad bi sve radilo preko eona.Pouzdano znam da u Nemačkoj uz total paket daju NetTV Plus na 3 uređaja da koristiš ko što nama daju EOn.

A šta je sa onom akcijom gde bi trebalo u promo periodu 15.12.2018. - 15.1.2019. da bez naknade bude otključan HBO i ostali kanali?

Evo kako izgleda kad se ulogujem na bratov MojSBB (podsećam da koristi TotalTV, nema druge SBB usluge).

Piše "HBO Premium je aktiviran", ali ispod toga piše i "Jednim klikom na dugme ispod, otključaj HBO Premium i zabavi se neograničeno do 15.01.2019."
Kao što se vidi, nema nikakvog dugmeta ispod. Nema ni ako se skroluje do samog dna sajta.

A kad probam da aktiviram HBO GO na njihovom sajtu, izlazi mi obaveštenje da nemamo aktiviran HBO Premium kod SBB-a.
Ko ovde koga...?

Pogledajte prilog 262376

EDIT: Kad bolje razmislim, verovatno je caka u onom "svim korisnicima digitalne televizije", a verovatno se tu ne računa Total TV.

Pa na slici ti piše da je aktivirano ko je prethodnih godina aktiviro on sad nemora ništa da aktivira.
 
Poslednja izmena:
Ne. Nije bio aktiviran. Jeste pisalo na slici aktiviran (zato sam je i postavio ovde), ali nije bio zaista aktiviran, što je i potvrđeno na HBO GO sajtu gde je naš SBB nalog bio označen kao neaktivan za tu uslugu.

Kliknuo sam (još jutros) na aktivaciju koja je bila u gornjem delu web strane na Moj SBB, gde su dodatni paketi i gde stoji da se HBO Premium naplaćuje 720 dinara mesečno (nije u tom delu pisalo ništa o besplatnoj promociji).
E sad, da li će stvarno da nam naplate toliko za ovaj mesec, ili se ipak računa u onaj trenutni popust/promociju - e, to ne znam. Videćemo. Preživeću i ako naplate. :) I odjaviću sledećeg meseca.

A s obzirom da sam još jutros kliknuo na tu registraciju (jer nije bilo dugmeta ispod one slike sa reklamom - iako piše da se tu nalazi), trebalo im je nekoliko sati da aktiviraju uslugu, sad je tek postala aktivna i uspešno sam se prijavio na HBO GO.
A nema više one reklame na Moj SBB stranici, izgubila se nakon što je aktivirana usluga.
 
Poslednja izmena:
Da li samo kod mene sbb ne radi ili je širi problem? Kada zovem korisnički servis stoji obaveštenje da je došlo do prekida u ... pa nabroji sve delove Beograda i krene da nabraja dalje (nisam slušao do kraja). To obaveštenje im stoji skoro uvek pa ne znam da li je zaista tako. Ne radi mi ni telefon ni TV (analogna/digitalna) ni Internet. Lokacija Čukarička padina, ex Ikom korisnik koji nije prešao na novi paket. Od jutros je tako, proradilo u nekom trenutku pa sada opet ne radi.

Ni kod mene ne radi više od 24h. IKOM, samo TV, osnovni paket. Čim pozovem 19900, ide poruka da je na mojoj lokaciji došlo do prekida i da ekipe rade na terenu...
 
Ja sam takodje na Cukarici, da budem precizniji na Banovom Brdu i ja sam imao prekjuce ozbiljan prekid svih SBB usluga. Prekid je trajao sigurno preko 8 sati.
 
Napadao sneg na njihovu kvalitetnu infrastrukturu,pa se malo pokidala. Treba da urgiramo kod MTS-a i EPS-a da nam uvrste N1 i ostale kanale kroz strujnu mrezu i telefonsku paricu.
Izvinjavam se,ovo je bilo jace od mene.
 
Ne. Nije bio aktiviran. Jeste pisalo na slici aktiviran (zato sam je i postavio ovde), ali nije bio zaista aktiviran, što je i potvrđeno na HBO GO sajtu gde je naš SBB nalog bio označen kao neaktivan za tu uslugu.

Kliknuo sam (još jutros) na aktivaciju koja je bila u gornjem delu web strane na Moj SBB, gde su dodatni paketi i gde stoji da se HBO Premium naplaćuje 720 dinara mesečno (nije u tom delu pisalo ništa o besplatnoj promociji).
E sad, da li će stvarno da nam naplate toliko za ovaj mesec, ili se ipak računa u onaj trenutni popust/promociju - e, to ne znam. Videćemo. Preživeću i ako naplate. :) I odjaviću sledećeg meseca.

A s obzirom da sam još jutros kliknuo na tu registraciju (jer nije bilo dugmeta ispod one slike sa reklamom - iako piše da se tu nalazi), trebalo im je nekoliko sati da aktiviraju uslugu, sad je tek postala aktivna i uspešno sam se prijavio na HBO GO.
A nema više one reklame na Moj SBB stranici, izgubila se nakon što je aktivirana usluga.

Jos kako ce ti naplatiti. Nisi trebao cackati. Hbo i svi kanali su aktivirani od nocas. U to ti ne spada HboGo. To se placa.
 
Pozdrav svima.

I mene ovo interesuje. Rekli su da su svi kanali otključani do 15.01. i svi su otključani osim HBO i Sinemax. Kad odem na MojSBB tamo ne mogu da nađem opciju aktivacije HBO a da mi ne kaže da ću platiti.

Zna li neko kako da aktiviram HBO i Sinemax.

Hvala.
 
U reklamama i promo tekstovima je SBB jasno naveo da je u ovom periodu uz HBO kanale dostupna i HBO GO usluga, HBO OD itd. Besplatno, naravno. Proverio sam šta piše.
E ako su bili neiskreni, to je drugo.

Takođe, možda se gratis ne odnosi na korisnike TotalTV-a, ali je i taj logo naveden u reklami, pa ispada da se odnosi na sve servise. Pogledaj: https://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/novogodisnji-poklon-sbb-otkljucava-sve-kanale/kj0hz7s

Kako god, stvarno nije neka šteta i ako platim mesec ili dva. Hvala na odgovoru, svakako.
 
Spada i HBO GO i OD, barem kod mene ja imam trio gold
7fd18fbc64acdd68a4fc976dda2cce2f.jpg


Sent from my UP520 using Tapatalk
 
Pa dobro, priznajem da sam glup, ali ne zamerite.

Sve lepo piše:
Novogodišnji poklon: Otključavamo sve kanale!
12.12.2018 09:37
I ove godine, tokom božićnih i novogodišnjih praznika, otključaćemo sve kanale od 15. decembra do 15. januara.

Praznici su vreme okupljanja i porodične atmosfere u svakom domu, a Total TV je tu da bude deo svake porodice. Zato nastavljamo našu prazničnu tradiciju.

U velikom izboru naslova HBO programa moći ćete da uživate aktiviranjem ovog kanala putem portala Moj SBB, dok će svi ostali kanali koje nemate u trenutnim paketima biti otvoreni automatski.

Ali, to nije sve! Total TV korisnike očekuje Cinestar Premiere Plus i HBO OD u okviru EON Video kluba, . Naš Video klub, sa preko 12.500 naslova, od 19. decembra biće obogaćen dodatnim naslovima Nacionalne geografije, My Baby TV-a i brojnih drugim sadržajima, dostupnim korisnicima EON platforme na tabletu, telefonu i računaru.


Odem lepo na EON i tamo se registrujem sa lozinkom sa MojSBB i dobijem pristup EON-u i naravno HBO OD.

E sad,pošto sam i dalje priglup za sve ovo, jedno pitanje: Ovi filmovi sa HBO OD su FREE? Ili smo samo dobili mogućnost da pristupimo HBO OD, ali plaćamo filmove? Probao sam jedan film, pušta ga, ne vidim da negde pokazuje cenu :)
 
Pa dobro, priznajem da sam glup, ali ne zamerite.

Sve lepo piše:
Novogodišnji poklon: Otključavamo sve kanale!
12.12.2018 09:37
I ove godine, tokom božićnih i novogodišnjih praznika, otključaćemo sve kanale od 15. decembra do 15. januara.

Praznici su vreme okupljanja i porodične atmosfere u svakom domu, a Total TV je tu da bude deo svake porodice. Zato nastavljamo našu prazničnu tradiciju.

U velikom izboru naslova HBO programa moći ćete da uživate aktiviranjem ovog kanala putem portala Moj SBB, dok će svi ostali kanali koje nemate u trenutnim paketima biti otvoreni automatski.

Ali, to nije sve! Total TV korisnike očekuje Cinestar Premiere Plus i HBO OD u okviru EON Video kluba, . Naš Video klub, sa preko 12.500 naslova, od 19. decembra biće obogaćen dodatnim naslovima Nacionalne geografije, My Baby TV-a i brojnih drugim sadržajima, dostupnim korisnicima EON platforme na tabletu, telefonu i računaru.


Odem lepo na EON i tamo se registrujem sa lozinkom sa MojSBB i dobijem pristup EON-u i naravno HBO OD.

E sad,pošto sam i dalje priglup za sve ovo, jedno pitanje: Ovi filmovi sa HBO OD su FREE? Ili smo samo dobili mogućnost da pristupimo HBO OD, ali plaćamo filmove? Probao sam jedan film, pušta ga, ne vidim da negde pokazuje cenu :)

za sada ne kosta nista live to je free do 15.1.2019 inace na totalu videtoka hbo-a nepusta nista bar kod mene
 
Poslednja izmena:
Zaleteo sam se. Ni kod mene ne pušta ništa videoteka HBO OD.
Mada piše da bi trebalo. Možda će pustiti.
 
A baš sam pomislio da sam se žešće zeznuo što sam aktivirao HBO Premium na MojSBB (i koji ću verovatno da platim) a da sam mogao da imam sve to u EON videoteci bez plaćanja. Ali, eto, vama ipak ne rade HBO naslovi u EON videoteci bez aktiviranja.
Meni rade, sad sam probao i tamo. Uredno prepoznaje da imam aktiviran HBO.
 
sbb.png
 
...
E sad,pošto sam i dalje priglup za sve ovo, jedno pitanje: Ovi filmovi sa HBO OD su FREE? Ili smo samo dobili mogućnost da pristupimo HBO OD, ali plaćamo filmove? Probao sam jedan film, pušta ga, ne vidim da negde pokazuje cenu :)

Za razliku od D3, preko EON-a nikada nije postojala i ne postoji mogucnost pojedinacnog iznajmljivanja filmova. Zato nigde ne postoji cena za svaki film pojedinacno. Mozes da se pretplatis na ceo katalog izborom nekog od paketa (npr EON Premium ili HBO Premium) ili da se ne pretplatis i da gledas besplatno ako si novi korisnik ili kao stari u ovih mesec dana.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno