Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Atomi popio bananu :D. Zna li ko zasto? Znam ga od ranije ali pitam cisto inf jer pratim 2 teme na forumu samo .

Na nedelju dana verovatno. Nakupilo mu se poena.
Taman sad ima vremena da snimi brdo cs go klipova :D
 
Stigle su mi Takstar sa Aliexpress-a. Narucene 11.11. a dostavljene u petak 4.12. (otprilike 3 nedelje)

Dopadaju mi se. Lagane su, mekane podloske i deluju vrlo kvalitetno.
Zvuk je odlican, bolji od JVC HA-RX700. Ali posto su otvorene, nisu bas najbolje za kancelariju. U te svrhe sam posebno uzeo bluetooth slusalice.

Ovi utisci su sa integruse i sa telefona (M9).

Za Takstar definitivno preporuka. Verujem da ce jos bolje biti nakon sto uzmem neki Xonar DG.
 
Stigle su mi Takstar sa Aliexpress-a. Narucene 11.11. a dostavljene u petak 4.12. (otprilike 3 nedelje)

Dopadaju mi se. Lagane su, mekane podloske i deluju vrlo kvalitetno.
Zvuk je odlican, bolji od JVC HA-RX700. Ali posto su otvorene, nisu bas najbolje za kancelariju. U te svrhe sam posebno uzeo bluetooth slusalice.

Ovi utisci su sa integruse i sa telefona (M9).

Za Takstar definitivno preporuka. Verujem da ce jos bolje biti nakon sto uzmem neki Xonar DG.
Kojom poštom su ti poslate? Da li si dobio u kutiji ili onoj kesici? Carina?
 
Ali posto su otvorene, nisu bas najbolje za kancelariju

Sinoć sam odvrnuo neku glazbu u svojoj sobi (sa Takstarom na ušima, je li) i keva mi je zalupala na vrata da utišam, pošto je čula u susednoj, pored uk5učenog TV-a... :) Nisam joj verovao da se baš toliko čuje, moraću da testiram, heh.

Verovatno je dobio u neoriginalnoj kutiji, pošto je to jeftinija varijanta. Ne bi trebalo da ih carine pošto koštaju ispod 40e...meni bar nisu.
 
Poslednja izmena:
^ brate, probao sam sa HD7 pojacanim na max, cuju se ''kroz kucu'' i 20m dalje u dvoristu.. :) Ali to je jacina zvuka od koje moze da se ogluvi.

Za Takstar definitivno preporuka. Verujem da ce jos bolje biti nakon sto uzmem neki Xonar DG.

DX ili U7.
 
Poslednja izmena:
Kojom poštom su ti poslate? Da li si dobio u kutiji ili onoj kesici? Carina?

Poslali su Singapurskom postom u Austriju. Dobio sam ih otpakovane u najobicnijoj kartonskoj kutiji. Posiljka je bila oznacena kao "GIFT". Nije bilo carine.

^ brate, probao sam sa HD7 pojacanim na max, cuju se ''kroz kucu'' i 20m dalje u dvoristu.. :) Ali to je jacina zvuka od koje moze da se ogluvi.

Cuju se, a na max (sto na fonu mogu da izvucem) sem zvuka osecam i "strujanje" kroz one resetke :)

Jedino me malo iritira velika debljina kabla, pa nisu najbolje resenje za "ulicu". Steta, bas su lagane i prijatne.

^ brate, probao sam sa HD7 pojacanim na max, cuju se ''kroz kucu'' i 20m dalje u dvoristu.. :) Ali to je jacina zvuka od koje moze da se ogluvi. DX ili U7.

Pre bih isao na internu varijantu (DX ili DG). Ali zar nije bolja DG zbog pojacala za slusalice?
 
DG za 25e je i dalje odlicno ''budzetno'' resenje ali je bolje da kupis DX ili U7, zvuk je kvalitetnijii. Ako ti treba pojacalo mozes da kupis polovnu DX kartu + neko ''custom'' iz oglasa, ima ih vec za 30-ak evra, U7 ima pojacalo.
 
Jedino me malo iritira velika debljina kabla, pa nisu najbolje resenje za "ulicu". Steta, bas su lagane i prijatne.

Nisu one za ulicu namenjene pa im zato nemas sta zamenrati na "debelom" kablu.
Da su stavili tanak kabl, a nosas ih po kuci ili prebacujes s ovog na onaj uredjaj brzo bi kabl otisao i sta bi onda komentar bio... ;)

Bolje da je bebeo kabl i da traje nego da je tanak i da pokidan brzo bude.
 
[YOUTUBE]nNZC7ImcgH4[/YOUTUBE]

AKG vs Takstar.. fuck off AKG's
by Zeos ;)

Prodaja magle, sto se vec odavno zna. Sad videh da su 60e na KP..

I posle se neko cudi zasto se hajpuju SL/derivati, Takstar u ovim ''budzetnim'' klasama..
 
Poslednja izmena:
Stigle takstar na carinu... Stoje već par dana, sigurno ide neko dranje... :D Tako da ko planira da naruči bolje da računa i dažbine...
 
Pa samo 20% PDV, nikakva carina ne treba da te klepi jer su ispod 50e. Tako da samo PDV racunaj. (i ona otvaranja, ...)
 
Mislio sam carina kao institucija a ne carina kao dažbina... :)
 
Merkao sam plantronics gamecom 388 po preporuci ovde, reko pasce cena, mozda i naleti nesto povoljno oko NG kad ono cene skocile. :S:
Vidim da mnogo ljudi hvali ove takstar sluske. Ima li nesto kod nas za te novce, makar slicno, da ne cekam iz kine, vidim da je frka sa dostavom?
 
Poslednja izmena:
Stigle takstar... :) Nisam stigao nešto puno da ih slušam ali prvi utisci su odlični. Rebnuli su 1000din na carini što mu sa otvaranjem ispada tačno 20%... Poslao Kinez u kutiji... uploadfromtaptalk1450439729529.jpguploadfromtaptalk1450439822527.jpg
 
Cestitamo. Lepe, lepe sluske. Moje su jos na carini od 11. videcemo kad ce i da li da stignu do mene.

2015.12.11 06:15 (GMT-7): Received into final destination country
2015.12.11 22:44 (GMT-7): Awaiting customs clearance and delivery to post
 
Oko nedelju dana je prošlo od kada su se pojavile na carini pa do uručenja na kućnu adresu. Opasni su Kinezi. Nakupio je ocene sa ovim sluškama i onda je promenio u neke totalno druge (naziv, slike, samo su ocene ostale) i sada prodaje njih a ne takstar. Baš glupo što je to dozvoljeno na aliexpress-u.
 
^ sa kog linka si porucio, razmisljqm izmedju ovih i 681 evo sa dazbinamq izlaze isto a 681evo je dostupqn na kp? Ne zuri mi se tako da mogu da cekam takstar ako su bolje.
 
Mislim da ih više nema u ponudi. Vidi se u ocenama da je prodavao takstar ranije...
 
Nem aveze sto ih nema u ponudi, nas zanima KOJI je prodavac, moze imati kasnije opet ili nesto drugo...
Daj neki njegov link zanesto drugo da i mi vidimo koji je...
 
Trazio sam, jocika je rekao da nije sa tog linka uzimao, atomi mu je kacio ovaj link, cini mi se da ja taj link... ista je slika, cena 48,14€...
Skupo ovo , pa ima za 30-31€ ovo da se kupi, jedino nije u kutiji vec kesa varijanta, jer jeftinije je u kesi slati izgleda...

http://forum.benchmark.rs/showthrea...a-malo-novca&p=4442520&viewfull=1#post4442520
pa citajte 3 posta iznad pa na dole... zato sam i pitao jociku od koga je kacio...
 
Kad skoci cena onda ocekuj "akciju" u toj prodavnici :D

Pa da, a onda ce da im spuste cenu u fazonu "akcija". Ma Srbija je to. Na kraju mi doslo da kupim najobicnije xwave sluske. :)

Nego jel vredi po vama kupovati sluske u mitros music? Treba mi nesto za ovu moju realtek alc892 zvucnu, ne planiram da kupujem zasebnu, jer ja kad namirisem nesto bolje posle ne umem da stanem sa bacanjem para. Znaci "sto bolje" sluske za koje nece da mi treba zasebna zvucna. :)
 
Aha znaci nisu isti. Moje su kostale € 34,41. sad vise nema, podigao je na 51.40. Tek sad vidim da je bez originalne kutije :( valjda ce da prodje carinu.
 
Ja sam hteo sa kutijom i onda sam gledao feedback. Ovaj je imao manje ocena ali su bile 100% i par njih je kačilo slike sa kutijom... Nisam ništa dodatno plaćao, samo sam mu rekao da mi pošalje sa kutijom i da ću ako je sve ok da mu ostavim dobru ocenu i slike ...
 
Kakve su ovo skullcandy i ready 2 music koje su se pojavile kod naših prodavaca? Vredi li gledati te sluske do 6k 50e i slicno?
 
Vise sminka, nego kvalitet..mada za slusanje preko fona, ok su, kao i sve u tom rangu, a i namenjene su prvenstveno telefonima, mada ima i klasicnih sluski.Licno koristim skalkendi bubice za mp3 plejer, kad sam napolju, dobra izolacija, imaju namunjeniji bas, za elektro i hiphop su odlicne.Neki se zale da crkavaju lako, medjutm ove moje traju.
 
Nazad
Vrh Dno