Šta je novo?

Sony Xperia S

Steta jer je SE imao odlicne kamere u cybershot seriji. Mada ovo moze softverski da se sredi, kao i htc sto je uradio sa desire s, sensation itd. Znate svi kakve kamere su imali desire/hd itd..
 
Meni nikako nije jadno cemu toliki bum oko kamera na telefonima, za to postoje uredjaji pravljeni samo za slikanje. Rezolucija od 5mp je taman,za sve sto treba na telefonu. Ako treba da fotografise,lepo uzmes neki Canon i uzivas u divnim slikama. :)

via ttalk
 
Meni nikako nije jadno cemu toliki bum oko kamera na telefonima, za to postoje uredjaji pravljeni samo za slikanje.

Telefon ces nositi svugde uvek.,.. kameru samo kad znas da ti treba. Zato je zgodno da telefon ima dobru kameru i onda ti ova nije potrebna - razlog zasto Sony i ne zeli da stavi dobre kamere u telefone :)
 
+1

Sent from my Samsung Galaxy S 2 powered by ICS Domination
 
^^Slabija je Adreno 220, ali ne znam koja je razlika, videh negde poredjenje, al' ne mogu sad da trazim link. Ako te bas zanimaju detalji, potrazicu ga sutra.

O2X via TT
 
Evo kako "svi razmisljaju"

sony , release a cybershot with a sesnor similar u sell to iphone 4s, xenon flash OLED screen, ICS and this? i am sold.

of course dont forget trusty dualcore, big battery, microsd lost 32gb 1gb ram, thin profile

i sell my gs2 next day.


Da. I da kosta 300e ako moze..posto mi skuva kafu dok brzinom misli citam on line vesti...
 
^^Slabija je Adreno 220, ali ne znam koja je razlika, videh negde poredjenje, al' ne mogu sad da trazim link. Ako te bas zanimaju detalji, potrazicu ga sutra.

O2X via TT

nije slabija, naprotiv trebalo bi da bude i bolja i novijeg je datuma..u suštini tu su negde, pitanje je samo kako će neki proizvođač to iskoristiti..
 
@Oki, zelis reci previse ocekuju?
Zar to nije slucaj sa svima oko svega?:)
 
@Oki, zelis reci previse ocekuju?
Zar to nije slucaj sa svima oko svega?:)

Zelim da kazem da ocekuju previse za malte ne "dzabe". Ocekivati previse i platiti to konkurentskom cenom je jedna stvar, a ocekivati "cuda" za male pare - to se zove prevara :d


Ne verujem da ce ovi da failuju previse oko svega, ali cifra sigurno nece biti pristupacna, a to je kada se sve sabere i oduzme upravo glavna stvar kod veceg dela potencijalnih korisnika.
 
480EUR pre-order price unutar EU.
 
Valjda znam da gledam da li je ukljucen VAT :)
http://geizhals.at/eu/723886
I ovo mislim da je velika cena, a kamoli da nije ukljucen VAT.
Ako neko pita zasto mislim da je velika cena - pa malo poboljsanja (pixel width, dual core chop) naspram ArcS a veliki nedostatak (tezina i debljina).
 
Poslednja izmena:
pretpostavio sam da znaš da gledaš :) ali je pitanje bilo da li je cena koja je stavljena sa ili bez :)
 
Meni bar na ovim slikama koje su postavljenje, bolje fotke pravi nokia n8. Ali svejedno treba sacekati Nokiu 808 (tj naslednika n8), prica se da ce imati nevidjeno dobru kameru.

Iako bih ja opet pre izabrao Xperiu S samo zato sto ima LED blic, bitnija mi je lampa od glupog blica :D Ionako skoro nikad nista sa telefonom ne slikam nocu, i preko dana retko kad :)
 
IMO, Xperia S ce biti prevelika, maltene mini monitor :)
 
zbog tvoje lokacije mozda i razumem negativne komentare u vezi xperia s :D
 
Vratio sam se "ovde", tj. u Beograd, ali ne znam gde da promenim location od kako je izmenjen forum!
 
to... ja sam se cak nervirao za W902 i E52 koliki su :(

Hvala za Info, gledao sam verovatno 10 puta i nisam primetio da je tu..!
 
Dule plitki ti dzepovi :)

Meni normalno staje SGS2 ne viri... Mozda bi cak i Note mogao da mi stane, nisam probavao.
 
Ma djilko ti nosis neke demode "reperske" farmerice a ne ove nove lepe,tesne :p
Salu na stranu,i kod mene staje u dzep normalno (sgs2) ali je muka kad sedim ako su farmerice tesnje jer se sve plasim da ne iskrivim/ostetim fon :/
Inace ovaj sony povrsinski mozda jeste slicam sgs dvojci spreda ali deluje jedno 100 puta kabastije. Kada budem video uzivo mozda promenim misljenje :)
 
Dule plitki ti dzepovi :)

Meni normalno staje SGS2 ne viri... Mozda bi cak i Note mogao da mi stane, nisam probavao.
Verovatno jesu plitki, jbm li ga :D

Pogresno sam se izrazio, ja svaki telefon drzim u futroli, a kad bih SGS2 drzao u futroli, nema sanse da bi mi stao u dzep. Ovako mi Xperia Pro sa futrolom izadje malo manja od SGS2 i to je bas knap. Kad sedim vec me nervira, kao sto je kolega iznad rekao.
Ma sta kenjam, meni je i Xperia Pro prevelika, a kamoli SGS2/Xperia S :)
Al krastavac kad ocu veci ekran, ne moze i jare i pare... :)
 
Nosim i ja fancy tesne :D

Ma sta drzis telefon u dzepu, izvadi ga da ga svi vide, mislim telefon :p

A cim otopli u torbicu sa dokumentima, cigarama i parama :)
 
E samo kad su i cigare tu...

Jbl te one... :p
 
krastavac, bio nekad zvezda odbojke, sad propali sportista :D svako ima svoj porok :)

Ontopic: sto se tice telefona, sta znam lepo telefonce, dovoljno velik, taman koliko treba, samo zasto 12 mpx kamera... Bolje da je kvalitet povecan sociva nego broj mpx...
 
Poslednja izmena:
Ontopic: sto se tice telefona, sta znam lepo telefonce, dovoljno velik, taman koliko treba, samo zasto 12 mpx kamera... Bolje da je kvalitet povecan sociva nego broj mpx...

Ja ni 5mpx (ma i 3mpx...) na telefonima ne kapiram, ka koliko dobar bio.
 
Nazad
Vrh Dno