Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Sad više nikom ne nude.
 
Ja sam jutros podneo zahtev za IDP, zvali me popodne, prešao sa Plavog na Zlatni za 24x50% i upao u ovu Roming promociju 3Gb + 3Gb. PS možda je negde pomenuto ali nije zgoreg podsetiti - na soko Max paketu, net nije neograničen po max brzini kako reklamiraju na sajtu već je 100 Gb po neograničenoj brzini a kasnije neograničeno po smanjenoj. Verovatno niko neće potrošiti 100Gb ali nije lepo to što lažu...
 
@M J
Postoji formula preko koje se odlučuje koliko u određenom vremenskom periodu mogu da se ispruže sa benefitima. Nekada to bude best buy ponuda, nekada podignu kriterijume. Sve zavisi od uloženog novca u kampanju, prilivu novih i odlivu - ostanku starih korisnika.
 
Na koji način si dobio ponudu, ja sam imao isti scenario da pojačam box3 na box4 i da prebacim broj, ali su davali samo 5 meseci po 50% pa sam odustao...
Само су ме звали и понудили. Чекам да ми стигне картица и уговор за тај број, па ћу видети је ли постоји нешто сакривено.
Кажу да награђују старе кориснике.
 
U vezi internet i tv po ceni fiksnog, ako mi je istekao supernova tv i net ugovor, a mts imam samo fiksni, da li je dovoljno samo ih pozvati ili vec otici u poslovnicu i traziti srednji BOX3 po ceni fiksnog (sa uvodjenjem optike) ili to nude samo odredjenim korisnicima? Da li zavisi od lokacije, jer vidim da se spominju uglavnom manja mesta, ne znam jel vazi i u Beogradu?
Da tako je. Vazi za sve i u manjim i u vecim mestima pa naravno i u BG, samo je preduslov da vec imate opticku infrastrukturu MTSa u vasoj zgradi.
Ovo vise ne vazi, prosle nedelje pricali sa korisnickim, rekli da ce kolege kontaktirati radi podnosenja zahteva, a javili se tek pre par dana i rekli da se kampanja zavrsila. Sta raditi, da li ima smisla zaliti se (jer je zahtev podnet tokom trajanja promocije, samo sto oni nisu pravovremeno odgovorili) ili traziti nekog akvizitera za 12 meseci po 1din? Ili cekati neku novu promociju?
 
Danas me opet zvali izYetela,nude danas sasvim nesto drugo,banda ko i svi ostaliCekam do 30.5 kad mi istice ugovor
 
Ja sam jutros podneo zahtev za IDP, zvali me popodne, prešao sa Plavog na Zlatni za 24x50% i upao u ovu Roming promociju 3Gb + 3Gb. PS možda je negde pomenuto ali nije zgoreg podsetiti - na soko Max paketu, net nije neograničen po max brzini kako reklamiraju na sajtu već je 100 Gb po neograničenoj brzini a kasnije neograničeno po smanjenoj. Verovatno niko neće potrošiti 100Gb ali nije lepo to što lažu...
To i ja cekam 5 meseci i idem na to to mi je plan sa plavog na zlatni, ne verujem da ce tada biti bas ta roaming promocija ali nije mi ni potrebna iskreno.
Danas me opet zvali izYetela,nude danas sasvim nesto drugo,banda ko i svi ostaliCekam do 30.5 kad mi istice ugovor
Hehe, uskoro ce ti svi biti kao sto si pricao za mts, sad da li je do ISP-a ne znam🥳
 
Nazad
Vrh Dno