Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Sad više nikom ne nude.
 
Ja sam jutros podneo zahtev za IDP, zvali me popodne, prešao sa Plavog na Zlatni za 24x50% i upao u ovu Roming promociju 3Gb + 3Gb. PS možda je negde pomenuto ali nije zgoreg podsetiti - na soko Max paketu, net nije neograničen po max brzini kako reklamiraju na sajtu već je 100 Gb po neograničenoj brzini a kasnije neograničeno po smanjenoj. Verovatno niko neće potrošiti 100Gb ali nije lepo to što lažu...
 
@M J
Postoji formula preko koje se odlučuje koliko u određenom vremenskom periodu mogu da se ispruže sa benefitima. Nekada to bude best buy ponuda, nekada podignu kriterijume. Sve zavisi od uloženog novca u kampanju, prilivu novih i odlivu - ostanku starih korisnika.
 
Na koji način si dobio ponudu, ja sam imao isti scenario da pojačam box3 na box4 i da prebacim broj, ali su davali samo 5 meseci po 50% pa sam odustao...
Само су ме звали и понудили. Чекам да ми стигне картица и уговор за тај број, па ћу видети је ли постоји нешто сакривено.
Кажу да награђују старе кориснике.
 
U vezi internet i tv po ceni fiksnog, ako mi je istekao supernova tv i net ugovor, a mts imam samo fiksni, da li je dovoljno samo ih pozvati ili vec otici u poslovnicu i traziti srednji BOX3 po ceni fiksnog (sa uvodjenjem optike) ili to nude samo odredjenim korisnicima? Da li zavisi od lokacije, jer vidim da se spominju uglavnom manja mesta, ne znam jel vazi i u Beogradu?
Da tako je. Vazi za sve i u manjim i u vecim mestima pa naravno i u BG, samo je preduslov da vec imate opticku infrastrukturu MTSa u vasoj zgradi.
Ovo vise ne vazi, prosle nedelje pricali sa korisnickim, rekli da ce kolege kontaktirati radi podnosenja zahteva, a javili se tek pre par dana i rekli da se kampanja zavrsila. Sta raditi, da li ima smisla zaliti se (jer je zahtev podnet tokom trajanja promocije, samo sto oni nisu pravovremeno odgovorili) ili traziti nekog akvizitera za 12 meseci po 1din? Ili cekati neku novu promociju?
 
Danas me opet zvali izYetela,nude danas sasvim nesto drugo,banda ko i svi ostaliCekam do 30.5 kad mi istice ugovor
 
Ja sam jutros podneo zahtev za IDP, zvali me popodne, prešao sa Plavog na Zlatni za 24x50% i upao u ovu Roming promociju 3Gb + 3Gb. PS možda je negde pomenuto ali nije zgoreg podsetiti - na soko Max paketu, net nije neograničen po max brzini kako reklamiraju na sajtu već je 100 Gb po neograničenoj brzini a kasnije neograničeno po smanjenoj. Verovatno niko neće potrošiti 100Gb ali nije lepo to što lažu...
To i ja cekam 5 meseci i idem na to to mi je plan sa plavog na zlatni, ne verujem da ce tada biti bas ta roaming promocija ali nije mi ni potrebna iskreno.
Danas me opet zvali izYetela,nude danas sasvim nesto drugo,banda ko i svi ostaliCekam do 30.5 kad mi istice ugovor
Hehe, uskoro ce ti svi biti kao sto si pricao za mts, sad da li je do ISP-a ne znam🥳
 
niko ne daje NEOGRANICENO vec 100GB jedino A1 trenutno daje na neo neo max 1TB internet ali kosta po prilicno
 
Ja sam jutros podneo zahtev za IDP, zvali me popodne, prešao sa Plavog na Zlatni za 24x50% i upao u ovu Roming promociju 3Gb + 3Gb. PS možda je negde pomenuto ali nije zgoreg podsetiti - na soko Max paketu, net nije neograničen po max brzini kako reklamiraju na sajtu već je 100 Gb po neograničenoj brzini a kasnije neograničeno po smanjenoj. Verovatno niko neće potrošiti 100Gb ali nije lepo to što lažu...
Jel trebao neki zahtev da se podnese za tu promociju 3+3 rominga?

Meni 20.4. istekao ugovor, zvali, nisu dali 24x50% samo 8x50%. Rekoh nisam zainteresovan, hocu idp broj. Sutradan zvali 24x50 moze. Otisao, potpisao i ja presao sa plavog na zlatni medjutim dobih samo 3gb rominga.
 
Jel trebao neki zahtev da se podnese za tu promociju 3+3 rominga?

Meni 20.4. istekao ugovor, zvali, nisu dali 24x50% samo 8x50%. Rekoh nisam zainteresovan, hocu idp broj. Sutradan zvali 24x50 moze. Otisao, potpisao i ja presao sa plavog na zlatni medjutim dobih samo 3gb rominga.
Vrlo verovatno da si dobio i ti, samo se ne vidi na aplikaciji nego možeš da proveris na *797# pa stanje računa pa bonusi i tu se vidi promocija. Glupost je ali tu se vidi. Naravno prvo se troši ovih 3Gb iz paketa što se vide pa tek 3Gb iz promocije o kojima moraš da vodiš računa da ne probijes. Mada 6Gb u romingu deluje prilično dovoljno.
 
Jel neko uspeo kod obnove 24x50% da izdejstvuje i prelazak na niži paket?
Imam trenutno box3 najjači paket i spustio bih ga za jedan niže
 
Ovo i mene interesuje.
Nadao sam se da će društvo iz MTS-a razmisliti o tome da me zadrže kao korisnika, ali 5 meseci za 1 din. + 19 meseci za 5.300 (BOX3 600/300) mi je mnogo. Kad istekne UO tražiću IDP, pa ako ne budu dali 24x50%, biće YUnet (internet) i to je to, jbš TV.
 
Za BOX3 600/300 nema sanse da ne dobijes 24x50% ako u tom trenutku bude jos uvek vazila ta akcija, sad zavisi kad ti istice ugovor, al verujem da ce jos neko vreme biti ta akcija od 24x50%
 
Vrlo verovatno da si dobio i ti, samo se ne vidi na aplikaciji nego možeš da proveris na *797# pa stanje računa pa bonusi i tu se vidi promocija. Glupost je ali tu se vidi. Naravno prvo se troši ovih 3Gb iz paketa što se vide pa tek 3Gb iz promocije o kojima moraš da vodiš računa da ne probijes. Mada 6Gb u romingu deluje prilično dovoljno.
Bravo drug. Ima 2x po 3 kad se tako proveri, na aplikaciji pokazuje samo 3. I da 6gb deluje poprilicno u romingu a meni i 3 zavrsava posao.
Ovo i mene interesuje.
Nadao sam se da će društvo iz MTS-a razmisliti o tome da me zadrže kao korisnika, ali 5 meseci za 1 din. + 19 meseci za 5.300 (BOX3 600/300) mi je mnogo. Kad istekne UO tražiću IDP, pa ako ne budu dali 24x50%, biće YUnet (internet) i to je to, jbš TV.
Ne znam kad ti istice UO ali ako je u skorije vreme nemas brige oko 24x50 jer im je to trenutno politika. Ja sam se iscimao jer sam trazio da me zovu u vezi IDP broja i pozvase me dan pred istek obaveze nudeci 8 meseci po 50 valjda... Rekoh nein! Pozvali dan nakon isteka i ponudili 24x50. Cak su mi ubacili i drugi broj u box a taj iz boxa sto je bez ugovora cu da im trazim omoriku sa 30%.
 
Za BOX3 600/300 nema sanse da ne dobijes 24x50% ako u tom trenutku bude jos uvek vazila ta akcija, sad zavisi kad ti istice ugovor, al verujem da ce jos neko vreme biti ta akcija od 24x50%
Ne znam kako si ovo zakljucio? 99% ljudi koji su na optici i istekne im UO a tad traze IDP, dobijaju bez problema 24x50%
 
Video sam radnike pre desetak dana kako razvlače neki kabl od bandere do bandere i rekli su mi da je to optika za supernovu oni su ih angažovali.Sada je najbolje što imamo u kraju VDSL koji lepo radi.Zanima me da li taj optički kabl može da koristi i Telekom gde sada imam BOX a internet je 50/8.Normalno voleo bi da po isteku ugovora pređem na optiku ako to infrastruktura omogućava.
 
Ne moze mts da koristi opticku infrastrukturu Supernove. A ti po isteku UO predji na optiku to ti je i moj savet.
 
Kod mene u kraju su iz Supernove obavestili da ce menjati bakarnu instalaciju ili HFC novom GPON instalacijom a onda su preko bandera i krovova vukli mts kabl i postavljali one kutijice za optiku na kojoj je mts a ne supernova logo, ali oni ne znaju da li to znaci da moze i Box i Supernova ili samo jedno ili je neka unifikacija u planu.
 
@2025 Znaju nego se prave blesavi. Supernova "SuperPlan" pakete će ti nuditi a na opremi može da piše i Verizon isto ti se hvata.
I na računu sad imaš MTS logo pa je kvalitet usluge i podrške daaaaaleko od onoga što "pravi" MTS korisnici imaju.
 
Pa sta im to znaci onda, ostaje ista ponuda, nesto veca brzina i drugi vid dostave sadrzaja, STB umesto CAM. Pretpostavljam da ne moze ni promena operatera na Yunet, Yettel, itd. kao sa bas mts optikom?
 
Sta moze max da se dobije za BOX4 kao novi korisnik, jer bih promenio operatera.
Hvala
 
Pošalji im mail i u prilogu stavi sms koji si dobio kao potvrdu kao i koja je cena bila dogovorena i napiši da ćeš slučaj predati ratelu i društvu za zaštitu potrošača i rešiće ti sigurno. Imali su izazov sa tim računima gde je jedna usluga gratis nisi jedini kome se to desilo ali sve reše

Ja imam box2 (fixni i net vdsl) bili su mi ponudili tv po istoj ceni kao sto mi je u ugovoru za box2,prihvatio sam.
Kada je bilo aktuelno pisanje "molbi" da ostane ista cena do isteka ugovora prihvatili su mi i poslali odgovor sms - om.
Prvi racun posle poskupljenja meni stize uvecan to jest sa poskupljenjem,opet im pisem zalbu i saljem sliku sms - a u kojem su mi obecali staru cenu do isteka ugovora.
Odgovaraju mi da su uvazili i salju mi novi korigovani racun.
Tako da bih ti savetovao da im ponovo napises zalbu i posaljes sliku sms - a.

Samo da javim da je aprilski račun vraćen na stari iznos. odnosno onako kako je i bilo dogovoreno. Još mi na mejl nije stigao odgovor na naknadni prigovor koji sam im poslao (sa propratnim tekstom, screen shot mts sms poruke, UO i martovskim računom), nakon prvog odbijenog, ali pretpostavljam da je rešen u moju korist čim je aprilski po staroj ceni. Martovksi sam posle odbijenog prigovora platio 500 dinara više, ali neka im...
 
Stigao mi je aprilski račun mts box4 starom cenom, kako su i rekli u poruci, ali nisu uzeli u obzir više plaćeno i prebacili u avans ono u martovsko na šta sam i pisao prigovor. Moraću sada prigovor i na aprilski, baš su neposlovni lčopovi.
Takođe moram prigovor i na račun za kontrolu troškova koji su povećali kao da to nije moj račun i da za to ne važi ista priča kao za box...
 
Dobio sam uvecan racun za april za nekih 400.dinara...sa 4800 na 5200....nisam bas pratio sta se desava,jel se o tome diskutije u nekoliko zadnjih postova?
Kako mogu da dizu racune za vreme trajanja ugovorne obaveze?
Jel treba sad da idem u poslovnicu da se zalim ili sta?
Izvinjavam se ali stvarno nisam u toku sta se desava a upao mi u oci povecan racun.
 
Nazad
Vrh Dno