Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

@banex,slazem se ali kod mene ko zna kad ce optika a i drugo,vise mi odgovara opcija Box 4 sa Omorika 2 jer imam onda besplatne aplikacije Twitter,Instagram i 10 GB za YT plus 100 GB.U svakom slucaju,vise sam na fonu nego na kompu.
 
Vodite dobro racuna sto se tice nove akcije Box 4, ne zalecite se sa potpisivanjem ugovora dok niste sigurni da vasa linija podrzava sve to. Neki su potpisivali ugovor, a njihova linija ne podrzava NEt20 i dobili su net 10 i samo jedan IPtv uredjaj, a placaju pun paket.
 
Pa ako si potpisao jedno a dobio drugo možeš raskinuti ugovor bez problema
 
Ako je to problem onda uzmeš na probu usluge koje nisi koristio.
 
Mufljuzi,videli da im beze korisnici pa sad nude 3 meseca free i porodicni paket godinu dana free.
 
Ne mogu da se setim, ani da nadjem ugovor od pre 2 gidine... Zna li neko da li u ugovoru stoji koliko meseci dobijamo za dinar?
 
Mislim da stoji u ugovoru ali sto ti treba stari ugovor?
 
Pa da vidim da li stoje uslovi u ugovoru, zato sto mi je jedan operater ponudio ugovor pod jednim uslovima, ja rekao Ok. Kasnije sam lepo prostudirao ponudu i video da on nema pojma. Pa sam sa drugim operaterom dogovorio ponovo uslove (6 meseci za dinar). Pa bih voleo da to stoji u ugovoru da znam sta potpisujem.
 
Ako je zvanična ponuda onda stavljaju, ako je nešto ispregovarano, ne stavljaju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Trebalo bi da je zvanicna ponuda, tako pise na sajtu, a ovaj prvi operater hteo da mi uvali da placam prvih 6 meseci 980 rsd, a kasnije 3700.. kasnije sam sa ovim drugim dogovorio da prvih 6 bude po dinar, kako i pise na sajtu za novi Box crveni.
 
  • Like
Reagovanja: M J
E kad smo kod toga,isao sam veceras do poslovnice i pazi sad-ne moram da cekam tri meseca pred kraj ugovora vec mogu sada da predjem na Box plavi i plus dobio sam 6 meseci po dinar samo moram odvesti matorog sutra da potpise ugovor.Odlucio sam se ipak za ovu opciju jer sam vise na telefonu nego na kompu a znaci mi da dobijem besplatno aplikacije Youtube,Instagram,Twitter,Facebook.Sto se MTSa tice ja sam prezadovoljan.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bio i ja da obnovim ugovor sa ovim mufljuzima,ali redovi veliki...ne od novih korisnika vec od penzionera.:D
 
Ma napustaju ih ljudi maksimalno, cak odjavljuju i fiksne telefone, posto im je pretplata za fiksni nenormalno skupa... I sad smisljaju neke akcije a brzina interneta nije ni priblizna toj sto pise...
Da li je neko od vas uzeo ovu akciju kod oriona filsni, tv i internet do 200 Mb/s za 1999? Kako ste zadovoljni?
 
Orion jedino uzmi u razmatranje ako imaš njihovu optiku u zgradu, u suprotnom ćeš dobiti 10 mb/s preko Wi-Fi.
 
Ma napustaju ih ljudi maksimalno, cak odjavljuju i fiksne telefone, posto im je pretplata za fiksni nenormalno skupa... I sad smisljaju neke akcije a brzina interneta nije ni priblizna toj sto pise...
Da li je neko od vas uzeo ovu akciju kod oriona filsni, tv i internet do 200 Mb/s za 1999? Kako ste zadovoljni?

I osnovni paket iptv-a im je los,telekom-pink-prva-rts vrtenje istog programa na vise "kanala",sa porodicnim paketom dodatim moze i da lici na nesto,ali godinu dana samo,to je vec pljacka.
 
Uz Box 4 porodicni paket ide gratis 2 godine.Inace,danas su mi aktivirali Box plavi i zanima me ko ima pravo da dobije 2 meseca otkljucane sve kanale?Posto vidim da i to stoji promotivno pored dva stb-a i mts tv go besplatno.
 
Izveo sam neku optimalnu računicu za prelazak na drugi Box paket u nekoj daljoj budućnosti, mada se možda neke stvari i promene do kraja 2019 što se tiče ponude i promocija. Uglavnom, stvari stoje ovako:
Sa sadašnjeg Box3 50Mbs sa Plus paketom (koji mi ide uz sve ponuđene varijante), prelazak mi je moguć i na Box4 (50Mbps), za koji sam mislio da mi neće dati neku optimalnu cenu u odnosu na sadašnju kombinaciju koju plaćam. U slučaju da rešim da mi brzina neta ostane ista ( 50Mbps) sa dodatna tri tv paketa (HD, Porodični i Plus), + Omorika 2, najbolja varijanta mi je Box4 Plavi gde ću plaćati nepunih 300 dinara više. U slučau da ipak rešim da pređem na veću brzinu, u tom slučaju mi najviše odgovara Box3 100Mbs sa ista tri tv paketa i Omorika 1 tarifom, gde bih plaćao 850 dinara više u odnosu na sadašnji Box3 50. A razlika između Box3 100 Mbs i Box4 50Mbs je nekih 575 dinara, a to je u stvari cena duplo bržeg neta. E, da li tih 575 dinara više vredi duplo bržem netu ostaje da vidim... Veća brzina neta mi nije toliko bitna iako se arči maksimalno od ukućana, koliko navedeni tv paketi, ali ne bi bio problem i dati tih 575 dinara više, nego da se kajem posle.
Untitled.png
 
Za taj novac,mogao si dobit porodicni i na 4 godine.
I ja sam danas obnovio,porodicni mi jos nije aktivan?
 
Nije ni meni aktivan jos porodicni paket.Zvao sam ih da pitam i za onih promo 2 meseca otkljucanih svih kanala tako da bi trebali i to da dobijemo.
 
Ja sinoc nisam mogao da potpisem UO za novi box4 jel kazu ne da sistem, prvo mora da se izvrsi provera jel mogu dobiti brzinu neta 20. Onda mi nije jasno kako neki potpisali a nemaju deklarisane brzine, :D
 
Prosledila je teh.sluzbi i da im treba malo vremena.Zvace me na broj sa kog sam zvao_Ona rece da cemo dobiti 2 meseca dzabe sve pakete.A i ja sam deaktivirao juce pri potpisivanju ugovora Super paket kad cu vec dobiti porodicni.Posle samo aktiviram HBO i to je to.
 
Meni javili sms-om da moze 20mb brzina kod mene, ali još nisu završili tehničke stvari. Kad to završe javice mi da potpišem ugovor. Nego u poslovnic lik nije mogao da odštampa ugovor da vidimo sta stoji na onoj zadnjoj strani. Pa ovi sto potpisali jel stoji za sve navedeno u promociji, tipa neograničeni pozivi ka mtl mrežama, 100gb, 2 Stb u redjaja? Ili nesto piše a nesto ne.

Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
@amdpower,samo da ti javim da su kod mene otkljucali sve kanale sem HD.
 
KOd mene bez promena,doduse juce sam ih kontaktirao,znaci tolko su aktivni da ispune ono iz ugovora.
 
Oni su jos pogubljeni po pitanju ovih novih promocija.Kad sam bio u poslovnici,sam sam pitao za sve sto me je zanimalo.
 
Ni meni nisu aktivni dodatni tv paketi , zvao kao cc rekli da provere i javice se. Inace juce me prebacili na box4, nije radio tv a niko nije znao zasto. Rasulo komplet, nego meni na moj mts pise da imam preko 200gb neta i 0 od 6000 mtl minuta, a u ugovoru stoji neograniceni mtl minuti. Kako to izgleda kod vas?

Screenshot_26.png
 
Meni nisu sve lepo povezali u boksu 4 jer navodno sve krece od ponedeljka 01.oktobra.
Brkaju babe i zabe pa tek ne znaju kako povezati vise linija i dobiti famoznih 100gb.
Inace stoji mi potrosnja kod fiksnog telefona iako je to valjda besplatno???
Paketi ukljuceni svi ali naravno bez HD.
Dali su mi 1 dodatni stb i jos jedan ce isto posle ponedeljka...mada ne znam kako su spakovali u 10-cm onolicni stb.
 
Jel tu dolazi u obzir nekakav aneks ugovora, pošto sam ja u julu potpisao box 3?

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno