Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Pa kontam nije neka nauka montirati.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
paa ako si upucen u sve detalje kako se montira satelitska antena, izvodljivo je. ja sam jednom montirao sam pre nekoliko godina i uspeo sam, naravno nakon dosta citanja o satelitskim antenama po forumu i internetu. ima i nekih aplikacija za mobilni koje ti mogu pomoci oko montaze antene, naravno moras znati da odredis svoju lokaciju i poziciju satelita.. izasao sam iz te price odavno pa sam i zaboravio sve.

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Za nekoliko dana mi istice drugi ugovor za Mts-om, i vec sam im najavio da necu da produzavam ugovor jer nisam zadovoljan, danas me zovu i kao nude 8 meseci gratis i zvace me sutra da mi bolje pojasne. Imam box 3, internet sam placao 2 godine a nisam ga ni koristio(0 protok), nisu hteli da mi odgovore 3 molbe koje sam podnosio a kamo li da mi umanje racun. Zivo me zanima sta ce mi ponuditi.
 
Koji box 3,fix,net i tv,ili mobilni umesto tv-a?
 
To za 8 meseci gratis je fina priča... Ako meni ponude tamo u decembru tako nešto, prihvatam odmah.
 
Poslednja izmena:
Hteo sam da se vratim kod Telekoma za Internet u porodičnoj kući na selu. Ono što mi je čudno, komšije koji su dosta dalje od isturenog stepena od mene imaju 38 000 Kbps Max Line rate u modemu, dok komšije koji su dosta bliže stepenu a nakačeni su na isti ormarić kao i ja imaju oko 18 000 Kbps max rate. Sve ovo je na VDSL2. Od ranije znam da je moja parica oštećena, ali me interesuje da li nekome mogu da se žalim da se to popravi?
 
Nije losa ponuda. Ako odjavis net a zadrzic fix i Tv ne verujem da ces dobiti vise.

Zvala me danas zena iz Mts-a i nudi mi isti paket koji vec imam za promociju od 8 meseci gratis, ja joj kazem pa zar ne vidite da ne koristim internet a placam vam a vi mi nudite opet isti paket. Na kraju nisam ni hteo da je pitam da se prebacim na box 2, u startu me je iznervirala :). Samo cu fon zadrzati a za tv cu se snaci nekako :), tj. prebacicu ga kod drugog provajdera.
 
Box 2 (net i fiksni) - produzen nakon zahteva za vise meseci po 1 din od standarnih 2. Dobio 4. Nije lose s obzirom da to koristi samo matori :)

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam dobio Omoriku 1 uz box 2(fix,Vdsl 50) za 6 meseci po 1300 ostatak puna cena.
 
Zdravo, ima li neko predlog sta raditi kada slika na TV-u u okviru Box4 paketa krene da se pravi na kockice i da se povremeno javljaju prekidi zvuka? Probane opcije reseta stb-a i modema/rutera za net, opet isto.
 
Zovi tehničku podršku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ima portova, do 10 dana (ako ima fixnog), obicno i manje.
Ako za 10ak dana ne rese, 99.99% nema portova u tvojoj centrali, i nece ih biti dok neko ne ode ili otkaze VDSL.
 
E ovo je vrhunac nesposobnosti. Realizovan VDSL ali neće da mi donesu modem i ugovor već nedelju dana. Pa stvarno su nemogući. Dobio sam informaciju do radnika da mi je pušten port početkom nedelje, ali još uvek niko ne zove da donese modem i ugovor, niti su moje urgencije uslišene...
 
E ovo je vrhunac nesposobnosti. Realizovan VDSL ali neće da mi donesu modem i ugovor već nedelju dana. Pa stvarno su nemogući. Dobio sam informaciju do radnika da mi je pušten port početkom nedelje, ali još uvek niko ne zove da donese modem i ugovor, niti su moje urgencije uslišene...
Ja kada sam dobio VDSL išao sam po njega u poslovnicu, nikoga nisam čekao da mi donese. Samo sam im rekao ta i ta poslovnica. Oni rekli čeka vas tamo. Sam povežeš, brže i bolje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja kada sam dobio VDSL išao sam po njega u poslovnicu, nikoga nisam čekao da mi donese. Samo sam im rekao ta i ta poslovnica. Oni rekli čeka vas tamo. Sam povežeš, brže i bolje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ne može, pitao sam, ne rade više izdavanje opreme u poslovnicama, tako mi je rečeno, a osim toga zahtev je podnet online što zahteva isporuku na kućnu adresu.
 
Ma skokni u neku normalnu poslovnicu i pitaj da preuzmes..
 
E ovo je vrhunac nesposobnosti. Realizovan VDSL ali neće da mi donesu modem i ugovor već nedelju dana. Pa stvarno su nemogući. Dobio sam informaciju do radnika da mi je pušten port početkom nedelje, ali još uvek niko ne zove da donese modem i ugovor, niti su moje urgencije uslišene...

Ja sam imao frku sa njima koja je trajala oko 20 dana, na kraju su mi sve usluge koje je trebalo da udju u BOX naplatili zasebno, iako pise u ugovoru da se mobilna linija za box aktivira inicijalno, pa taj ugovor automatski biva zamenjen ugovorom za BOX.
 
ja podneo zahtev za box 3 (iako mi fixni ne treba) cekao 45 dana, u tih 45 dana neka dva mlacenika me zvali da kao donose ugovor i da uvedu liniju. Oba puta niko nije dosao, zgrada nova, ima slobodnih portova koliko hoces ali eto nešto ih mrzelo da dodju 3km od trga republike. Zahvalio sam im se i rekao da idem u konkurenciju jer su me sami oterali pa mi poslali mail gde me mole da sacekam i da mi do kraja dana javljaju sta se desava, naravno niko do sada nista nije javio (proslo 10tak dana). Tako da oni koji podnose novi zahtev za box budu spremi na cekanje, a mozda nikad realizuju. Meni dovoljno da nikad vise nista ne trazim od njih :)
 
ja podneo zahtev za box 3 (iako mi fixni ne treba) cekao 45 dana, u tih 45 dana neka dva mlacenika me zvali da kao donose ugovor i da uvedu liniju. Oba puta niko nije dosao, zgrada nova, ima slobodnih portova koliko hoces ali eto nešto ih mrzelo da dodju 3km od trga republike. Zahvalio sam im se i rekao da idem u konkurenciju jer su me sami oterali pa mi poslali mail gde me mole da sacekam i da mi do kraja dana javljaju sta se desava, naravno niko do sada nista nije javio (proslo 10tak dana). Tako da oni koji podnose novi zahtev za box budu spremi na cekanje, a mozda nikad realizuju. Meni dovoljno da nikad vise nista ne trazim od njih :)

Ista prica. Zahtev podnet 27.4., 12 urgencija prosledjivano, zvao sam seficu pozarevacke poslovnice i neke radnike kao i sefa pozarevacke centrale i svi me od*ebali. samo ih briga da mi kazu da ih vise ne zovem i da budem strpljiv. koji ma+muni
 
Odgovor na odgovor
289e1bf84767b9db597ecad1ccf0e783.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odgovor na odgovor
289e1bf84767b9db597ecad1ccf0e783.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Je su li ovo tvoje želje ili je ovo zvanično povećanje,inače 100/10 je i dosad bilo tako da tu nema povećanja.Povećali samo one pakete koji su čista optika one koji mogu i preko VDSL nisu dobili povećanje.
 
Kod mene su povećali
Kačio sam jutros brzine
8276681447.png
 
Je su li ovo tvoje želje ili je ovo zvanično povećanje,inače 100/10 je i dosad bilo tako da tu nema povećanja.Povećali samo one pakete koji su čista optika one koji mogu i preko VDSL nisu dobili povećanje.
oni paketi koji idu preko vdsl nece ni dobijati povecanje, ocigledno su dosli do gornje granice.. + ko jos uz to ima i IPTV, brze ne moze.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Očigledno je da je optika, što ne može preko bakra, dobila povećanje brzine u oba smera. Lepo, da reaguju na vreme. VDSL je maks ovo što imaju, što su i realne brzine na takvoj infrastrukturi.



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Samo da sad ne ukinu da je 50/8 minimum koji može preko optike, pošto ipak ima onih koji te brzine ne mogu da dobiju preko VDSLa a imaju mogućnost za optiku.
 
I da ukinu, 100 dinara za 2.5x brzi net, a još i ako ide u box 3, veću televizijsku ponudu je ok. Kad SBB može stalno da povećava cene mogu i ovi valjda da stave minimum za optiku

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I da ukinu, 100 dinara za 2.5x brzi net, a još i ako ide u box 3, veću televizijsku ponudu je ok. Kad SBB može stalno da povećava cene mogu i ovi valjda da stave minimum za optiku

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Pa nije baš svejdno i nije 100 dinara već je sledeći paket 600 dinara više, dok ako bi to ograničenje bilo na ovim kojim su povećali onda je razlika čak 1.600 dinara.
 
Nazad
Vrh Dno