Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

etFg06B.jpg
Niko neće ovako lep sat da prokomentariše :)?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
@boki78, imas ga kod nas u senseu, http://www.satovi-online.com/catalog/snzg15k1-p-3698.html

Nesto je skuplji od stranaca ali ako ti je garancija presudna, ne zelis da cekas, rizikujes, razmisljas o carini ovo je povoljno..

Ja imam doticnog i ukoliko ti se svidja military-field look mislim da je odlican izbor.. jos ako ka stavis na neki odgovarajuci nato ili zulu...

Sent from my m2 note using Tapatalk

2f0592889b36172e0be07ac101b4f356.jpg


Al se sljasti fifty five..[emoji41]
b646d043806312450eaf82213a3ba758.jpg
 
Poslednja izmena:
@aca

U pravu si, minimum ispod kog ne bih hteo da idem je 42mm a negde sam pročitao za SNZG15 da je 41.5 mm pa sam hteo da napravim kompromis. Izgleda sam pogrešio i dobro je da si me upozorio.

@highlanderfx82

Ako mogu da te zamolim i ako te ne mrzi da izmeriš veličinu sata bez krunice? :)
 
Auuuu...top...gde si uzeo i koliko je? Ako je problem ovde moze i na pp

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

sat u usa, vec je otisao sledecem gazdi sa sve narukvicom... narukvica je bas jako jako dobra, trenutni vlasnik kaze da se odusevio, ima nekoliko se2 u vlasnistvu u ovaj mu deluje kvalitetnije. pokusao je da naruci jos jedan od istog prodavca ali je imao nekih problema sa slanjem, pa da ne ostavljam link...

trenutno zanimljiv:
https://www.lug2lug.eu/seiko-recraft-snkm97-review/

seiko-recraft-snkm97-04-br.jpg
 
@petar

Taj ReCraft place da se metne na kozicu... :)
 
Lep sat. Ja sam ga dugo merkao, ali sam na kraju odustao. Dosta njih se na netu žali na nesimetričnost "bele" podloge oko markera, na 12, 18, 21h.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Hvala za info :) Još ga samo merkam, imam nešto ozbiljnije u planu (slika dole) :) ali za te pare mi je ovaj recraft uber kul kupovina, sigurno će se izdvajati od ostalih satova u kolekciji.

img_2778-jpg.502297


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Auuuu...top...gde si uzeo i koliko je? Ako je problem ovde moze i na pp

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Taj model je odavno prestao sa proizvodnjom. Ostala je još mala zaliha za ebay. Inače tu Barakudicu sam svojevremeno gledao za sebe. Opšte je mišljenje da za te pare nema boljeg.
 
Gde uzimate nato kaiseve? Na aliju nisam nasao.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam kucao bez sirine. To je to,hvala!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A posle 10min, šipak od luma.[emoji1]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Taj Duro u svakom slucaju nudi dosta za taj novac. :)

Jes da nije lume kao na Seiku ali nije ni ista cenovna kategorija realno. :) Ako me dobro pamcenje sluzi Monster je na primer imao nenormalno jak lume dok je kod kornjace duze trajao.


@p-boy

Taj plavicast lume meni deluje mnogo lepse nego Seikov. Koliko dugo izgura jer znam da se i Citizen hvali svojim premazom?

Definitivno razmisljam da nabavim nesto od Steinhart OVM/Blumo ili Bambino krajem godine. Mada bih mozda radije posegnuo za nekim kvarcnim dressy satom. :)

A za sada moracu da se zadovoljim samo sa 9400 i 5610 kao prinovom... :p
 
Iz mog iskutva Nh ima bolji lume od Skxa, jače i duže svetli, lepša boja.

Nisam posedovao Ecozilu, ali smo upoređivali moj OM i Zilu i opet je Građanin pobedio.
 
I meni je ovaj plavi lepsi lume definitivno. traje dovoljno da u sred noci ako se probudis mozes da vidis koliko je sati - znaci dovoljno :) nisam poredio trajanje sa SG, ali mogao bih :)

nije ni SG lume za baciti :)

W0e636d.jpg
 
Poslednja izmena:
Došao na ideju da probam kajš od invicte koja mi skuplja prašinu na mako. Leži odlično. Invicta moze u korpu ali kajš ima porencijala..
d7d86b1c2007ab263e993e3669fbd4c3.jpg
3b85dbc2dbb83e7712c1a68cea189a7e.jpg
7d9916f191368936e6a1cb2d8ba40846.jpg


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Novosti :) Orient Nami in the house!
d78b2ad4872fb8c6ecf5eac1f47271bc.jpg


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Daj bre normalan link
Kod:
https://theviralgadgets.com/products/29-in-1-multi-tool-bracelet?variant=44149735821
 
Nazad
Vrh Dno