Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

^ e tu sam bio na tom mosticu ;D


@t: pa lep je snimak.... u 720p sam gledao i sasvim fino to izgleda...
 
Nisam ni razmisljao gde je ovo :d
Mnogo lep grad.. bio sam i ja skoro. Ama sve ''sija,puca od kvaliteta'', od ulica do automobila. Svidja mi se sto koriste Seat automobile za sve sluzbe, od policije do taksista itd :) Tako se to radi ;)

Ma lepo izgleda 1080p snimak ali izgleda nema caf, ali sredice i to brzo.
 
na mobilereview ona dva sample klipa u 1080p izgledaju božanstveno, 100x bolje nego LG optimus 2x sampleovi.
samsung kad odradi kameru onda je to to. mada i ova na wave-u skroz zadovoljava moje potrebe.

Pa da, Samsung je bas poznat po dobrim kamerama i fotoaparatima:)
 
^^ jedino me plasi da ce biti mnogo skuplji od konkurencije ;(

zasto? evo zasto... LINK

pojavice se za mesec dana, i bice na amazonu 490e (dualcore, i slicnih specifikacija kao galaxyS2)
pitanje je da li ce galaxyS2 kad izadje biti ispod 600eura, a kamoli ispod 500 ;(
zato kazem,kad se pojave ovi novi LG-ovi 2x,3D, onda motorola atrix i ostatak ekipe...mislim da ce ukrasti jedan deo trzista galaxy-u, samo zbog cene samsunga...
 
Poslednja izmena:
Pa na mobilnim telefonima i jeste poznat po dobrim kamerama :) Kao i sony ericsson. Nokia se izdvajala po n82 i sada po n8.
Ali u svakom slucaju je pojasnio pojam ''kamera na mobilnom telefonu'' Apple-u :d
 
pazi kad sam znao da ces ti da se javis :)
Ama 100e sam smeo da dam.

Brate, ajde okani me se vise. Nista IP4 nema bolji kameru od bilo kog konkurenta, ja sam pricao za prethodni period kad je svaki IP imao krs kameru.
I boli te pisa sta i gde ja postavljam.
Tema je fotografija 2011 i fotke nisam postavljao da bih se samozadovoljavao na kameru Wave-a.

I gle cuda jedini si ti nesto imao protiv ? Kako ostalima nije smetalo ? pa zato jer nisam kacio neke krseve od fotografija. Imas ozbiljan problem, idi samozadovoljavaj se na drivera a mene iskuliraj jer me opasno nerviras.
 
Poslednja izmena:
Nema svrhe gubiti zivce oko njega, nije vredan toga. Ako sa nekim znas unapred kako ce teci diskusija, zasto uopste diskutovati sa njim. Ja sam prihvatio gde on stoji, i kakvi su mu pogledi na sve sto nije apple i to je to.

Dobra kamera zaista na SGS2, svakako je napredak u odnosu na SGS. Kad vec pominjete.. ne mogu da prepoznam gde je ovo snimano, koji grad je u pitanju?
 
Pogledaj automobile, Seat do Seata :D a i mwc- kapiram Barselona :)
Valjda ce srediti to sa videom, nije video samo rezolucija.
A fotografije su bolje, ne znam da li ste citali onaj review na mobilnom svetu, ona fotka sa blicem je odlicna, ocekivao sam vise suma, izgleda da su poboljsali kameru i power led blic u odnosu na Wave npr.
 
Manje-vise kamera :) ali po meni najznacajniji koraci (koje normalni korisnici nece ni primetiti) su napravljeni prema corporate korisnicima (sto bi rekli enterprise segment). Na razvoju SII su ucestvovali i Cisco i Sybase i telefon nudi nekoliko poprilicno mocnih i veoma znacajnih mogucnosti koje se veoma cene u tom svetu (sto ponovo znaci da Samsung ocekuje proboj na tom trzistu i dobru prodaju - ne zaboravimo da se tu mogu okrenuti ogromni novci :) ). evo nekih mogucnosti:

-Remote Administration
-Control over application on individual basis
-Admin Push app updates
-Cisco WebEx Compatibility
-Cisco VPN support
-Cisco enabled VOIP
 
o tome sam ja pricao jos na pocetku... :)

a u pravo je to nedostajalo sgs-u da bude ultimativni telefon sto je sgs 2 svakako... u svemu top :)


edit: odmah da kazem ne zelim nikako da ulazim u raspravu sa mracnom stranom da li je ili nije :D
 
Prekasno, zapao si priestu za oko, ima da te uhvati u death grip i nece da te pusti :d

Samsung Galaxy S II Release Dates:

Singapore release is in April 2011
UK will be shipping May 6th, 2011
Asia release is in 2011 on par with Europe release Q2 2011
Switzerland release is in May 2011 TBD
Denmark release is in May 2011 TBD
U.S. release is in May -June 2011 TBD

Ko zna kad ce kod nas da bude dostupan na ugovor.
 
Sto samnom ne upadne u death grip?
Izgleda da ce se obistiniti moje prognoze kada ce stici ovo cudo kod nas.. tacnije kod operatera.. Ne pre avgusta.
Da nisam u decembru potpisao ugovor sa telenorom mislim da bih skupljao kes za galaxy s II uz sadasnji paket. Ali ko zna koliko ce kostati i u prenesi plus 1Gb..
 
^ne mora da znaci, mozda se i ovde pojavi veoma brzo kod operatera nakon izlaska u Evropi. Nismo ni mi vise "najcrnja rupa" :) (mada zbog cene, sigurno je Samsungu mnogo bitnije da podmiri trziste EU i Rusije pre nas :d)
 
To zavisi od ''zaliha'' premium telefona koje su nasi operateri narucili :p
 
^^ jedino me plasi da ce biti mnogo skuplji od konkurencije ;(

zasto? evo zasto... LINK

pojavice se za mesec dana, i bice na amazonu 490e (dualcore, i slicnih specifikacija kao galaxyS2)
pitanje je da li ce galaxyS2 kad izadje biti ispod 600eura, a kamoli ispod 500 ;(
zato kazem,kad se pojave ovi novi LG-ovi 2x,3D, onda motorola atrix i ostatak ekipe...mislim da ce ukrasti jedan deo trzista galaxy-u, samo zbog cene samsunga...


U CH preorder je 699CHF sto je oko 550e. Ocekivana isporuka krajem maja.
 
^ sto je (gledajuci danasnje cene HTC-ova i ostalih telefona) ODLICNA CENA :/

pa ovo bih ja i kupio...drug mi zivi u Holandiji i poslao bih mu lovicu, i on dolazi svakako za srbiju pa mogu da izbegnem carinu|pdv kad mi donese...
ali cekam da vidim cenu LG optimus 3D-a,posto se grdno predomisljam za taj telefon, i po benchmarks ima najbolje rezultate (Iznad Atrix-a, galaxyS2,i optimus 2x) i najzanimljiviji mi je nekako..

nem pojma...do juna cu vam raditi neki dualcore cellphone review na forumu sigurno ;D pitanje je koji ce biti!! mislim da ce presudno biti "cackanje" telefona koji su priblizno isti,al ovde kod nas da cackam mogu samo nos, jer nece to skoro...
 
Mene znima jedna stvar....sad mozda to nije za ovu temu. Naime, u prilici smo da vidimo dosta razlicitih SoC resenja, dakle bar 4 za sada. Tu ubrajam SoC sistem zasnovan na PowerVR SGX grafickom podsistemu, zatim Adreno, Tegra2 i sada Mali. Procesori su mi tu najnezanimljiviji posto ce graficki podsistemi vise da se opterecuju. E sada, da li ce tu mozda doci do neke diferencijacije u smislu sto Nvidia otvara Tegra Zone gde ce igre biti prvenstveno optimizovane za njihov Tegra cipset. Necemo valjda doci u situaciju da je neka igra/program razvijana za recimo Tegra ili Mali GPU i da nece raditi kako teba na Adreno ili PowerVR GPUu.
I onda cemo svi da jurimo samo taj cipset za koji ima najvise nekih aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Mene znima jedna stvar....sad mozda to nije za ovu temu. Naime, u prilici smo da vidimo dosta razlicitih SoC resenja, dakle bar 4 za sada. Tu ubrajam SoC sistem zasnovan na PowerVR SGX grafickom podsistemu, zatim Adreno, Tegra2 i sada Mali. Procesori su mi tu najnezanimljiviji posto ce graficki podsistemi vise da se opterecuju. E sada, da li ce tu mozda doci do neke diferencijacije u smislu sto Nvidia otvara Tegra Zone gde ce igre biti prvenstveno optimizovane za njihov Tegra cipset. Necemo valjda doci u situaciju da je neka igra/program razvijana za recimo Tegra ili Mali GPU i da nece raditi kako teba na Adreno ili PowerVR GPUu.
I onda cemo svi da jurimo samo taj cipset za koji ima najvise nekih aplikacija.

Mislim da nece biti bas taj najgori scenario, ali ce neke igrice optimizovane za tegru verovatno "losije" raditi na drugim gpu-ovima...
 
^ sto je (gledajuci danasnje cene HTC-ova i ostalih telefona) ODLICNA CENA :/

pa ovo bih ja i kupio...drug mi zivi u Holandiji i poslao bih mu lovicu, i on dolazi svakako za srbiju pa mogu da izbegnem carinu|pdv kad mi donese...
ali cekam da vidim cenu LG optimus 3D-a,posto se grdno predomisljam za taj telefon, i po benchmarks ima najbolje rezultate (Iznad Atrix-a, galaxyS2,i optimus 2x) i najzanimljiviji mi je nekako..

nem pojma...do juna cu vam raditi neki dualcore cellphone review na forumu sigurno ;D pitanje je koji ce biti!! mislim da ce presudno biti "cackanje" telefona koji su priblizno isti,al ovde kod nas da cackam mogu samo nos, jer nece to skoro...

Predorder za Optimus 3D je 659CHF, ocekivana isporuka pocetak maja, pa uporedi i smisli se sta ti odgovara :)

kakv crni aluminijum :d pa dobili bi opekotine...

hint: provodjenje toplote ;)


Hint i tebi: Zakon odrzanja energije.
 
Kakve bre crne opekotine, to su najvece gluposti. Alu poklopac se greje ali nista strasno.
 
Predorder za Optimus 3D je 659CHF, ocekivana isporuka pocetak maja, pa uporedi i smisli se sta ti odgovara :)


gde to :)
ne mogu da nadjem :)
to mu dodje malo manje od 520e :)))

crni sine,to je odlicna cena za NOV telefon, da ga imas medju prvima u svetu :/
ipak je malo jevtiniji od GalaxyS2,tako da..hm...sad ce biti tek gadno odluciti :(
 
^ a lol...najvise para imaju u evropi,a najjeftiniji xD (ko i sa iPhone-om)

:)
izgleda ce onda ipak biti LG...
 
Poslednja izmena:
a ovo?

3-20-11-galaxysiimini-600.jpg
 
^ a lol...najvise para imaju u evropi,a najjeftiniji xD (ko i sa iPhone-om)

:)
izgleda ce onda ipak biti LG...

Porez je 8%, pa zato.

Ako ce ti biti lakse, osim elektronike i neke tehnike sve je skupo u PM, ubedljivo najskuplje u evropi, pa i sire :)
 
pa tako i mi...osim benzina koji je skoro najskuplji u evropi (pogotov sad kad dinar tezi ka stotki), sve ostalo je ubedljivo medju najboljim cenama u evropi, pa i sire xD


NOT






a ovo mi se ne svidja jer hocu 4.3" display...to je uslov :)
cak sam jedno vreme razmisljao o HD7,al ima wp7,i ne drnda mi se sa nabacivanjem androida...
 
Poslednja izmena:
moze delete ovog posta, sadrzaj istog sam cut-ovao i kopirao u prethodni da ne budu 2 zaredom...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno