Šta je novo?

Samsung Galaxy SII I9100 - Jelly Bean, Root i SIM-unlock u prvoj poruci

Neće mu trebati, telefon brzo sve otvara, e sada što je crapwiz launcher očajan to je već druga stvar.
 
cuj brzo... gotovo trenutno... jos ovo, naravno, nije finalna verzija sf...
 
Sramno ga je potukla tegra, bar kad se uzmu u obzir price o 5x boljim performansama gpu-a
 
U svakom slučaju LG Optimus 2X je bolje rešenje.
 
po cemu je optimus 2x bolje resenje? :d
 
zato ce optimus 3D biti najzanimljivije resenje... :)
slicno kao galaxyS2,samo zanimljivije ;)
 
za klince koji se loze na satro 3D hoce :d
 
pa klinac ili ne, zanimljivo je da imas SVE ISTO kao u optimusu, galaxyS-u (znaci od rezolucije do procesora i OS-a) pa jos plus 3D opciju gledanje/snimanja :)

sto da ne? :)
ja sam za,ako bude ovde, i budem iscackao i video da je isti ocin kao galaxyS2, kupicu pre optimus 3D bas zbog te jedne vise stvari koje galaxyS2 nema...
 
uh sve isto... :)

da si video kako izgleda taj 3D ne bi ni pomisljao o njemu :)
 
a ti si video?
oni koji su imali priliku da drze optimus 3d u rukama su rekli da je prilicno impresivan aparat, i da taj 3d jeste 3d, ne samo neka stavka na papiru
 
@aki,pa dobro ne BUKVALNO isto,ali isto kao sto su desireHD i htc HD2... ili galaxyS i desire... tu negde...rame uz rame...
posto nema posebna tema o njemu (optimus 3D) evo ceo klip ovde



ima i drugih/kracih klipova,ali fora je da je u ovom klipu lik postavljao razna pitanja, a ovaj sto na standu radi/prezentuje fon se potrudio da fino objasni da i nama i vama i svima bude jasno.
nije SVE u 3D, pogledajte
 
Poslednja izmena:
Oba telefona su ekstra, mada bih se i ja pre odlucio za Optimus, upravo zbog 3d-a, da ga isprobam da me mine zelja :). Stvarno fenomenalno izgleda na klipovima, jedva cekam da ga vidim uzivo. Jel se zna koja je cena Optimus-a?
 
to da izgleda impresivno moze da kaze samo neko ko nikada nije pogledao 3D film na pravom TV-u... al ako vi mislite da je to to, ok :)

nisam video, nazalost, nisam mogao da odem ove godine :(
 
Optimus ce biti jedino zanimljiviji zbog 3d funkcije, SGS II je meni bolji i lepsi fon.
 
to da izgleda impresivno moze da kaze samo neko ko nikada nije pogledao 3D film na pravom TV-u...
braaate...pa naravno :/
gledao sam 2 puta na 3D tv-u, i plus razne promocije samsunga, razne radnje sa sample 3D snimcima...
naravno da ne moze da se poredi 4" ekran, sa 3D televizorima novihijih generacija...ali je cool da uopste nudi tako nesto, sama cinjenica da mozes da slikas 3D slike, pa posle ih pustis na 3D televizor, a i da gledas neki 3D content, 3D youtube.... ne znam,..meni je ok,koliko god smesan 3D na telefonu bio :)
 
Koliko vidim taj LG ima i HDMI prikljucak, posto vidim da je to mnogima bitno.

@SOad
Za nekoliko minuta si skroz promenio misljenje :)

17:09 "Oba telefona su ekstra, mada bih se i ja pre odlucio za Optimus..."
17:30 "SGS II je meni bolji i lepsi fon"
 
Poslednja izmena:
Sto se cene tice, mislim da ce samo u startu biti dosta jaca u odnosu na sgs1 ali ce ubrzo doci na neku minimalnu razliku...
 
@priest77 Kad prosto ne mozes da se odlucis koji je bolji, gledao sam u tih pola sata sve i svasta na netu :)
 
Tada bi telefon bio skoro potpuno savrsenstvo. Da je preskup, preskup je. Kapiram da ce biti minimum 50k kod Vipa na paketu 325, kada bude dosao.
 
Pa da, ali ce verovatno biti jeftiniji na jesen a vi koji imate staru galaksiju i ne morate da zurite.
Ali opet, kada na jesen uzmes takav telefon malo te smori kada se na prolece pojavi ''naslednik'' koji je bolji :d
 
To je neprekidni ciklus :) . Verujem da ce drzati cenu dosta dugo, a ako ona bude pala na jesen, ne verujem da ce biti to nesto drasticno, i dalje ce biti preskup za nase uslove. Uzimanje na ugovor ce ga uciniti malo pristupacnijim, tek toliko da ne bude da iskesiras gomilu novca odjednom, nekako je lakse za dzep kada pogledas, ali nije zapravo :)
 
preterase ga sa cenom....750e za fon...cmon
 
Ali je i dalje jeftiniji od IP4.
Ali da je mnogo-mnogo je, narocito u zerbiji.
 
u tekstu piše da u Švajcarskoj ima preorder za 550 :)
 
Da, ima update, sada je malo pristojnija cena od 600€ i 550€ u Svajcarskoj, ali je isporuka tek krajem maja. Kako su krenuli da izbacuju telefone do tada ce i ovo biti zastarelo. :D
 
Nazad
Vrh Dno