Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Slazem se za Risen, super serijal.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
На крају сам се одлучила на ове две игре:
Deponia-The Complete Journey - point and click авантура
I am alive-horror авантура
maxresdefault.jpg
Deponia-The-Complete-Journey-660x330.jpg
Тек сам почела обе, видећемо какве ће бити.
 
Da, I am Alive je prosecna avantura, u to vreme mi je bila zamena za Last of Us jer nisam mogao do konzole :) Jeste da je sada iz ove perspektive mozda vizuelno losa, i dalje je cenim kao ok avanturu.
 
Risen 1 i 2 obavezno!
Ako volis horror avanture preporuka Scratches i Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper.
 
U to vreme sam bio uzasnut koliko je I Am Alive losa igra, sve je tako trapavo i ruzno bilo. Bas los pokusaj bilo cega
 
Zavrsio Sekiro, nisam nekako osetio igru, prekratko mi deluje, sta znam, najslabiji Souls-like naslov do sada meni licno. Mozda jer sam ga igrao iz 2 puta sa dugom pauzom.
 
U to vreme sam bio uzasnut koliko je I Am Alive losa igra, sve je tako trapavo i ruzno bilo. Bas los pokusaj bilo cega

Secam se i ja, pritom mislim da je i dugo bila u izradi, stalno nesto odlagana ili tako nesto.
 
sekiro je from igra o japancima za tipične amerikance.
šmekerska mijazakijeva šala i njegova suptilna kritika zapadne idiokratije.

nakon platinuma u sekiru, ponovo sam se namerio na platinum u bladbornu. chalice dungeons bato. to je igra , a ne neko cveće i leptirići.
 
На крају сам се одлучила на ове две игре:
Deponia-The Complete Journey - point and click авантура
I am alive-horror авантура

Тек сам почела обе, видећемо какве ће бити.

Probaj NWN:2 pa neki od nastavaka, zaboravio sam imena ali sjajne igre, ne baš tako dobre kao BG2 ali vredi probati..
Shadow of Amn, tako nešto, setice se neko sigurno :)
 
Mask of the Betrayer, Storm of Zehir, Mysteries of Westgate. Betrayer je u 3 najbolje ekspanzije za bilo koji RPG ikada.
 
Пробала сам да играм I am alive, али ме је после јако мало времена изнервирала да сам одустала.
Прво је позиција камере некако чудна, и побегне ми са места где је усмерим.
Али команде су криминалне. Ништа не реагује како треба и за неке просте ствари ми је требало превише покушаја да их пређем. Додатно, никако не волим када игра нема опцију чувања прогреса, већ постоји само auto save, а checkpoints су толико далеко постављене, да и после сат времена играња ништа се није сачувало. Ужас!
Deponia је ок, за тај тип игре. Мало је хумор детињаст, али подношљив.
И сад сам поново у потрази за неком ''правом'' игром. :smash:
 
Ja kad ne znam sta da igram ( a poslednjih 6 meseci sam zapoceo 30ak igara i sve batalio posle sat vremena), ja skinem Witcher 3 ili Final Fantasy 15.

Odigrao sam na PS4 maltene sve ekskluzive do februara ove godine sto su izasle i to me je izgleda kostalo igracke karijere. Od tad apsolutno nista ne nalazim da mi se svidja i da me drzi malo duze... Horizon Zero Dawn, GoW, Spiderman, TLOU, Bloodborne, Ratchet, Ucharted, ... u svemu trazim delic tih igara, ali ga ne nalazim nigde, pa se vracam Witcheru ili FF-u.


Igra koja mi najvise nedostaje sa konzole je Persona 5. Mozda i GOAT. Jedina igra koja traje tako dugo, a da me nije smorila ni sekunde. Kad sam je zavrsio dva dana sam bio u depresiji zbog toga :D . Trebalo je da potraje jos 200-250 sati (koliko mi je trebalo da predjem otprilike).
 
Hah, ma nije to za mene.

Zaboravio sam da pomenem novi DmC i Sekiro, to su dve igre koje sam presao na komp poslednjih iha ha koliko vremena.
 
Пробала сам да играм I am alive, али ме је после јако мало времена изнервирала да сам одустала.
Прво је позиција камере некако чудна, и побегне ми са места где је усмерим.
Али команде су криминалне. Ништа не реагује како треба и за неке просте ствари ми је требало превише покушаја да их пређем. Додатно, никако не волим када игра нема опцију чувања прогреса, већ постоји само auto save, а checkpoints су толико далеко постављене, да и после сат времена играња ништа се није сачувало. Ужас!
Deponia је ок, за тај тип игре. Мало је хумор детињаст, али подношљив.
И сад сам поново у потрази за неком ''правом'' игром. :smash:

Drakensang : Dark eye i nastavak + Drakensang Online
 
Пробала сам да играм I am alive, али ме је после јако мало времена изнервирала да сам одустала.
Прво је позиција камере некако чудна, и побегне ми са места где је усмерим.
Али команде су криминалне. Ништа не реагује како треба и за неке просте ствари ми је требало превише покушаја да их пређем. Додатно, никако не волим када игра нема опцију чувања прогреса, већ постоји само auto save, а checkpoints су толико далеко постављене, да и после сат времена играња ништа се није сачувало. Ужас!
Deponia је ок, за тај тип игре. Мало је хумор детињаст, али подношљив.
И сад сам поново у потрази за неком ''правом'' игром. :smash:

Anodyne 2: Return to Dust

https://analgesic.productions/press/anodyne2/index.html

https://www.gog.com/game/anodyne_2_return_to_dust

ili Pathologic 2
 
image.png


image.png


image.png


image.png
 
Slay the Spire, igra je zaista zarazna koliko pričaju.
 
Na ovoj konfi ide ok, ima dosta opcija pa se moze podesiti.

image.png


I treba odraditi par podesavanja emulatora: https://www.youtube.com/watch?v=z4LBKNOY1ss

Najvise trazi rama, 8GB je premalo ali opet ide u 90% situacija oko 60FPS. Ima samo par lokacija gdje dobro dropa.
 
Titanfall 2 (kampanju po drugi put)

The Turing Test
 
Prvi DLC je bolje isprican nego komplet exodus main story...jedina mana po meni je duzina DLC-a.
 

Prilozi

  • 20190824200801_1.jpg
    20190824200801_1.jpg
    1,002.7 KB · Pregleda: 122
  • 20190823192059_1.jpg
    20190823192059_1.jpg
    1,013.1 KB · Pregleda: 123
  • 20190824200041_1.jpg
    20190824200041_1.jpg
    1,010.6 KB · Pregleda: 114
  • 20190824195434_1.jpg
    20190824195434_1.jpg
    960.9 KB · Pregleda: 140
  • 20190824200727_1.jpg
    20190824200727_1.jpg
    860.9 KB · Pregleda: 121
Monster Hunter World (malo Dirt Rally posto je free na humblebundle). FIFA19 jos malo stari save iz career-a (2025 god).
 
Demon's Souls preko RPCS3 emulatora za PS3.
Radi ok na mojoj mašini u 60 fps, imao jedno ili dva zamrzavanja do sada ali je potpuno igrivo. Problem mi jedino prave lomljivi objekti poput buradi, kutija i slično, onda mi fps drastično pada i koči, kao da se igra ili kompjuter muče da se izbore sa fizikom (skrnavi Havok). Čim se parčići slegnu, fps se vrati u normalu. Verovatno je moj procesor na donjoj granici upotrebljivosti za glatku PS3 emulaciju, zauzeće mi je 100% ali samo u DeS, u druge dve igre ne.
Uprkos tome, nenormalno uživam. Godinama čeznem za ovom igrom i sada konačno može normalno da se igra na PC-ju.

Rešio sam da se bacim i na starije igre Yoko Taroa, Drakengard 3 i NieR:Replicant, takođe preko emulatora. Zainteresovao sam se za "yokoverzum" i zaljubio se u lore i prezentaciju njegovih ranijih igara, iz pre-Automata ere, pogotovo Drakengard 3. Sada su mi must play...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno