Šta je novo?

Orion Telekom

Definitivno bolje bez oka da ostanes nego da pokusas da objasnis da nemas internet 😲 Internet je Ok, Televizija isto, ali KORISNICKA PODRSKA, NULA je preveliki broj. Bas razocarenje, sreca da sam u trial periodu, debelo razmisljam da prekinem sve pre nego sto zlo bude vece.
 
Pa sad nude i taj neki probni period mesec dana...

seriously-laugh.gif
 
Stara bezanija prekid blinka crvena na ruteru niko se ne javlja u teh na telefon svi lade noge u lavoru

posle 20min cekanja da se neko javi lik mi mrtav ladan kaze "izvadite opticki kabal i vratite u modem, nemate singal" a modem na mestu da sile nema da se cimam da to radim, reko napisi da sam uradio i eskaliraj dalje, majko mila ....
 
Poslednja izmena:
Gledanje premijer lige na orionu preko laki boxa je pravo mučenje, slika toliko koči i zastajkuje da je to strašno...pomažu li bilo kakva podešavanja?
 
Povezan je mrežnim kablom...ruter je Huawei wifi6...zato me i čudi...
 
Isti slucaj, framedrop jak... I HBO svaki minut ima freeze slike, ton ide normalno i onda nakon sekundu dve sve se nastavlja normalno.
 
Pa jel bilo reči ovde o tome, jel se neko žalio, da li je Orion svestan problema? Ovako kako je ovo je totalno neprihvatljivo...mislim, njihov ruter, njihov box, i opet ne valja, valjda i to može da se sredi...
 
U zavisnosti od paketa cini mi se, ali nemaju svi kanali mogucnost premotavanja, takodje kod mtsa je ta opcija naprednija dosta.
 
Zdravo, jel može pomoć, imam 4.5gbs orion optiku, skoro uveo.. rezultati sa speedtesta su mi ovakvi:

U pitanju je Mirijevo, nova zgrada... jedino Orion imamo za sada.
Koje rezultate bi trebalo da imam?

Primećujem često lag u online igrama, često i pukne veza kada sam na video sastancima

1693131552337.png
 
Nazad
Vrh Dno