Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

Posle niza ovih tema, ove obicne vise nisu zanimljive. ;)
 
Au, znaci napajanje i za ovo moze da posluzi :d
 
vidi se da si baš neupućen :d
 
Cek cek. A gde se ovaj vec spominje? Ili sta je pre kukao:)?
 
Pročitaš ovu temu
 
I šta sad?

Dokle će ovo da se ponavlja? Šta treba preduzei da se ovakvi likovi sklone sa naslovnih strana?
 
Najjaci su mi komentari podrske mladom "geniju".
Sve bi ja to u rudnik
 
Ono sto iritira i dize pritisak su mediji koji bez ikakvog istrazivanja podrzavaju sarlatane
 
Bas sam danas video naslov na B92 i pitao sam se odakle mi je glavonja poznat... i onda sam se setio ove teme. Jbmti sunce, to je kad je nivo novinarstva u Srbiji sveden na "Pokojnu Milevu" i Jelenu Karleusu.

Elem... mozda sam u stilu Don Kihota pisao "protiv vetranjaca" ali sam morao da napisem komentar koji ce, valjda, da objave:

Dame i gospodo iz redakcije B92, bili bi svrsishodno da kontaktirate te silne naucnike koje doticni akademik navodi u svojim izjavama i da potvrdite da je to sve tako.
A do tada, bilo bi izuzetno lepo da pogledate na najvecem domacem IT forumu, kompletnu temu, koja datira iz 2010 godine a u vezi je doticnog: http://bit.ly/Ryg0pp

Isto tako biste mogli da upotrebite Google malo bolje i da potrazite njegovo ime na jos jednom domacem forumu pod nazivom EliteSecurity, gde takodje su dovedene "u pitanje" sve njegove inovacije i silna dostignuca a ponajvise te diplome.

Sa postovanjem,
Mi koji nismo ovce

Mislim da svi, kolektivno, precesto okrenemo glavu u drugu stranu i neodreagujem na ovakve notorne lazi, neistene i ordinarne gluposti. Red bi bio da prestanemo... kao sto procitah na nekom sajtu pre izvesnog vremena: "Mole se pametni da prestanu da popustaju, situacija je postala zesce za*ebana!"

;)
 
Poslednja izmena:
Nek neko posalje B92 link ka ovoj temi
 
Poslao sam i ja, doduše ne linkove, nego da u Google ukucaju ime i prezime, pa da isprate linkove ka benču i elitu ....

Ali, mislim da neće objaviti ni tvoje ni moje ....

EDIT: Objavili su i naše ... ima nekoliko koji opominju ....

Izgleda da moderator ne voli ovog novinara :) : ): :) :)
 
Poslednja izmena:
Moje poruke admini neće da objave. :/

Dobro je da ste makar vas nekoliko uspeli da napišete ono što treba, ostavili linkove, pa sad neka reaguje ko treba da reaguje.

Nije mi jasno da novinari padaju na ovakve priče. Mada, s obzirom na to ko sve može da postane novinar, lekar, inženjer, ... u ovoj zemlji nije ni čudo da ovakvi likovi "haraju" našim medijima. Novinari koji su ovo objavili i oni u TANJUGU koji su napravili ovakav intervju treba da snose nekakvu odgovornost (profesionalnu naravno)
 
Ma komentare niko ne gleda, trebali ste direktno novinama da sibnete.
 
Evo ga lik jutros i u 24sata :D
 
Sad cu da posaljem mail Tanjugu, pa ako njih nije sramota da se ovako brukaju mogli bi objave demant...
 
Stvarno katastrofa. U ove nase medije mozes bukvalno da plasiras sta hoces.
 
Jel mi se čini ili je tekst skinut sa sajta B92 i postoji samo u Google cache-u.
 
Nije skinut. Samo je premešten iz naučnih vesti u vesti.

Malo sam istražio na net-u. Taj sajam u Moskvi pravi neka privatna firma koja se bavi intelektualnom (koju oni još nazivaju industrijskom) svojinom, sajt im nije neki, ali Miloševog imena na spisku nagrađenih nema. Možda bi neki stručnjak za šopovanje mogao da ispita slike i kratak klip sa miloševog sajta.
 
Poslednja izmena:
Pa koliko se sećam nije dobio nagradu za neki rad nego za učestvovanje, tj. zalaganje.
 
Kada se setim koliko su novine pisale o onom skoku na ajkulu u Egiptu, vise me nista ne iznenadjuje kada su novinaru u pitanju! :D
 
Nazad
Vrh Dno