Šta je novo?

ATI Catalyst/AMD Crimson - diskusija, pitanja, linkovi

meni ovo sve deluje kao marketing pred novu godinu, da se pojaca prodaja...
nisu boljici toliko veliki... a u dosta testova najjaca nvidia je brza...

a sve je to nebitno kad se zna da vecina ljudi kupuje 7770, 7850 i 7870 ... ovi sto imaju 79xx kartice spadaju u posebnu grupu koju ne bih komentarisao :) :) :)
 
meni ovo sve deluje kao marketing pred novu godinu, da se pojaca prodaja...
nisu boljici toliko veliki... a u dosta testova najjaca nvidia je brza...

Kako nisu velika , ako BF3 baci 94fpsa, onda je to opasan skok. Jos su te rezultate dobili bez OCa.
 
ok... ajde ovako da postavimo stvar... vecina ljudi ima monitora u 1080p ili 1200p :)
kada na takve monitore pustis sliku preko dvi/hdmi ona i tako nikad nije na vise od 60hz...

sto ce reci sam monitor ne prikazuje vise od 60 realnih promena u sekundi u najvisoj rezoluciji.... kapish?? :)
 
E pa zato ću ja ako je ovo istina, zaista i osetiti na mojoj rezoluciji! :smoke:
 
Error this file does not exist ...
 
I meni se vuce kao crevce
 
Poslednja izmena:
Drajver je mrak
 
Otkad imam kontakta sa racunarima, ovoliki bom sa apdejtom drajvera nisam video, sad sam provrteo par igara i 3DM11 i ovo je bukvalno kao da sam promenio kartu ili kao da sam otkljucao neke hiden shadere!
U 3DM11 prebaceno 10k, sto je na buldiju 8150 bila nemoguca misija za HD7970. mdm vec moze da prebaci i 12k bez problema na ajviju, cenim. Evo stanja pre i posle (3DM11):



U BF3 dobici su nestvarni, ne znam sta su i kako su ovo odradili ali ovome se stvarno nisam nadao od catalyst tima, svaka im cast.cheers
 
Slobodno instaliraj. Sto rece kolega, ne pamtim ovakav boost. Kao upgrade grafike
 
Jel se podrazumevana procedura i ovde podrazumeva: uklanjanje starih drajvera pa instalacija novih ili stari mogu da se "pregaze" s novim.
 
Jel mi moze reci neko koji SDK sadrzi 12.11 drajver?
 
Reci mi kako da to proverim pa cu ti reci :p
 
Mislim da jos uvek je 2.7 sdk aktuelan i u ovom drajveru, ali reko da pitam, mozda neko bolje zna.
Pise kada se drajver instalira, kada izaberes custom instal pa tu pise sta se sve instalira.
 
Poslednja izmena:
Ja sam instalirao ove nove 12.11 ali u Catalistu mi ne pise nista,to jest ima jako malo opcija.GPU-Z mi pokazuje da je ovo 8.982.10.8000/Win8 64.Mislim ne pise 12.11.Ja sam na win 8 64 bit i imam ATI 6850.Jel tako treba da bude?
 
Nisam još stigao da probam, ako je toliki dobitak osveži ću rezultate! ,)
 
Pu, sprečava da obori klok u idle; tj. obori GPU na 500 i voltažu ali ni nju kao ranije, i ništa dalje ostane 500-1450. Ranije je išlo 300-150
Eto jedne brljotine...
 
Kod mene na 7850 redovno spusti klokove ;)
 
Kod mene neće, a sve sam lepo očistio pre instalacije... :(
 
Odakle si skidao , jel sa onog linka sto sam ja postavio ili Gorgilije ?
 
Jel probao neko na 7950?
 
Meni je Catalyst dao 12.10 verziju koja izgleda ne voli Trixx, non stop mi secka ekran, moram da resetujem Trixx klok podešavanja i ceo komp tj. da podigne sistem bez Trixxa i tek onda radi kako treba. Jel ima još neko ovaj problem?
Sad vidim da ima ova 12.11 beta verzija od 225MB, :zgran: nadam se da će ona da popegla ova stvari i da će karta da poleti kao što kažete.

Jao ja tek sad vidim, pa jel ovo 12.11 važi za 6850?
Neverovatno sad imam artifekte na Catalyst kloku.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno