Šta je novo?

ATI Catalyst/AMD Crimson - diskusija, pitanja, linkovi

Pa izgleda u stvari tako je... Cim sam iz biosa iskljucio podrsku za VM i Hyper V u w10 kao da je prodisao komp, sada gpu load ide i do 100% kao i cpu.
Testirao u Grp i Dirt-u, nije logicno ali je prisutno, nisam cak ni imao neki VM setovan, samo bilo u biosu stiklirano.
 
Nisam primetio da to pravi problem, kod mene GPU ide do 100% ako treba. Mada se u poslednje vreme slabo petljam sa virtuelnim mašinama, pa ću isključiti, čisto da vidim ima li razlike.
 
neka rade kako treba,ja ne bih imao problem da im se pristupa i preko cmd-a nego da sad nesto fensi izgleda.
 
VC_AMD-Crimson-Driver-39.jpg


VC_AMD-Crimson-Driver-40.jpg


VC_AMD-Crimson-Driver-23.jpg


VC_AMD-Crimson-Driver-30.jpg


VC_AMD-Crimson-Driver-34.jpg


http://videocardz.com/57776/amd-launches-radeon-software-crimson-driver

Navodno sutra izlazi Crimson.
 
Poslednja izmena:
20% perfomanse? na cemu? na FuryX? ako bude i 5% bice odlicno mislim za FuryX.
Za sitnu boraniju 1% i pevanje...kako se samo razbacuju procentima.:d
 
s' obzirom koliko konja dremucka u svakom od aktuelnih cipova (za tahiti i piticairn se ne bih previse nadao) potpuno je moguce da ce iscediti jos koji procent i u ostalim (opet: aktuelnim) kartama ne samo iz furise.naravno,cim kazu 20 posto znaci mnogo manje,but still...samo neka sljakaju kako treba i ja zadovoljan.
 
Pogledajte prvi slajd, ima fusnotu gde lepo piše 20% samo za Fable Legends... ;)
 
da,sad kad gledam sve,koja kupusarija,negde 4770k,negde x99,negde win 7...sta god samo da cifra bude veca. :)
 
Fusnota...najsitnijim fontom, "ako mu date po CF i suludom OC lako ce te nagurati tih 20%"
 
Poslednja izmena:
sta da crvenim?ja sam amd-ovac jos od prvog x64 athlona.skidam ih,jednom se zivi. :)
 
Cekam sa zvanicnog sajta hocu da bude sve regularno :d
 
A to je inace planirano za decembar ove god?
 
auh,bezmalo 1gB raspakovan,ali verovatno jer je spakovan i crimson i catalyst zajedno,pa ko sta voli...ali izgleda lepo,najvise mi se svidja prikaz podesavanja iz profila za svaku igru pod gaming tabom,dodatna podesavanja (pixel format itd) nisu teska za naci (otvara katalist,tj ono sto je ostalo od njega)...

lepo sve ovo izgleda,a kako radi ce se proba kasnije:

untitled.jpg
 
svi su isti: 15.300.1025 je verzija.
Znam...samo volim sa AMD sajta.:D
Ima neki % kao sto sam i mislio, ali nista spektakularno.
Ima i novosti bar za mene i moj monitor, ovo pre kod mene nije moglo.
Isto je i sa igrama, mada to meni ne znaci bas nista...jedva se borim i sa HD.:d

Screenshot (455).png
 
Poslednja izmena:
^ VSR ima evo pola godine mozda i vise kako su dodali.
I ja instalirao, dovoljan je ovaj program koji radi odlicno i mnogo bolje i fluidnije od CCC, mada i CCC je i dalje tu... :S: Hahaha Ko zeli vise podesavanja otvara se CCC opet, ali ok to se jednom podesi i to je to. Sve u svemu ja zadovoljan, trebala je neka promena odavno.
 
gaming tab sa skenom igara je genijalan,narocito ko igra i starije naslove pa da se popali supersampling itd,pre je bila akrobacija sa profilima pod katalistom.ostalo mu dodje na manje vise isto.

ono sto mene buni je sto su kinezi spakovali pola gigabajta,a 200 i kusur mb je na amd-ovom sajtu.taj sa amd-a nema standardni katalist?to mi je jedino logicno objasnjenje...
 
^ VSR ima evo pola godine mozda i vise kako su dodali.
I ja instalirao, dovoljan je ovaj program koji radi odlicno i mnogo bolje i fluidnije od CCC, mada i CCC je i dalje tu... :S: Hahaha Ko zeli vise podesavanja otvara se CCC opet, ali ok to se jednom podesi i to je to. Sve u svemu ja zadovoljan, trebala je neka promena odavno.
Nije moglo sa mojim monitorom, ne da nisam pokusavao, cisto iz hobija...
 
Sasa Marinkovic is Head of Software Marketing for AMD. Links to third party sites are provided for convenience and unless explicitly stated, AMD is not responsible for the contents of such linked sites and no endorsement is implied.

lepo je videti da nas covek tamo radi navisoj poziciji :)
 
Sasa Marinkovic is Head of Software Marketing for AMD. Links to third party sites are provided for convenience and unless explicitly stated, AMD is not responsible for the contents of such linked sites and no endorsement is implied.

lepo je videti da nas covek tamo radi navisoj poziciji :)
E super, sad kada krenem da...sve po spisku, da to bude konkretno nekome....:d
 
Nazad
Vrh Dno