Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kad smo kod igara na akciji, ima li nesto novo na indie sceni da se pojavilo ili treba da se pojavi da je vredno paznje? Ili neka novija p&c avantura u old school fazonu?

A da nije Celeste ili Thimbleweed... :)

Planiram da iskoristim ovu akciju na Steamu za te manje igre i spakujem par komad ispod 5e.
 
Poslednja izmena:
Upravo pazario, na svu sreću nisam uzeo na GMG-u za 20 :d
 
^ ti si i pitao za utiske o igri pre koji dan, bas sam pomislio da ces da se javis kako si vec uzeo sa GMG-a... :)
 
Poslednja izmena:
Gde je najbolje da se kupi XCOM 2: War of the Chosen. Ako ima u paketu i onaj drugi War of the Chosen DLC
 
^ GMG daje trenutno dobar popust na XCOM... Ali toliko DLC-eva ima da sam pogubio konce... I mene isto interesuje ali ne znam koje izdanje pazariti (i sta vredi)
 
Vredi samo War of the chosen. Ako niste igrali vanila xcom 2, nemojte ni da igrate, igrajte odmah WoTC. Dele istu kampanju u WoTC obogaćenu novinama plus tehnički ispeglanija igra.
 
Kad smo kod igara na akciji, ima li nesto novo na indie sceni da se pojavilo ili treba da se pojavi da je vredno paznje? Ili neka novija p&c avantura u old school fazonu?

A da nije Celeste ili Thimbleweed... :)

Planiram da iskoristim ovu akciju na Steamu za te manje igre i spakujem par komad ispod 5e.

Nesto zanimljivo iz moje whishlist-e sto ja cekam ili cu pazariti tj izaslo je nedavno:
DARQ, The Room 3, My Friend Pedro, Police Stories, Harold Halibut, Unto The End, In The Valley of Gods, Saint Kotar: The Yellow Mask, Rad Rodgers, Tormentum II (odigraj keca, odlicna avantura!), The Hong Kong Massacre,....
 
Kad smo kod igara na akciji, ima li nesto novo na indie sceni da se pojavilo ili treba da se pojavi da je vredno paznje? Ili neka novija p&c avantura u old school fazonu?

A da nije Celeste ili Thimbleweed... :)

Planiram da iskoristim ovu akciju na Steamu za te manje igre i spakujem par komad ispod 5e.

Probaj ovo ako nisi (ima demo):

https://store.steampowered.com/app/538070/Bad_Dream_Coma/

Fenomenalno jeziva atmosfera. Drugi deo je nedavno izasao, ali navodno nije toliko dobar/kompleksan kao ovaj
Za slucaj da ti se svidi, imas na itch.io (valjda) nekoliko kratkih prequela (besplatno).
 
Vredi samo War of the chosen. Ako niste igrali vanila xcom 2, nemojte ni da igrate, igrajte odmah WoTC. Dele istu kampanju u WoTC obogaćenu novinama plus tehnički ispeglanija igra.
A oni koji su zavrsili osnovu?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^pa valjda obrnes opet sa dodatnim sadrzajem?

Nista, sacekacu neki bolji popust za XCom2, ovo mi je previse za vanilu+dlc (a vanilu imam uz ps+)... A tu je jos na wishlisti i Phantom Doctrine i Mutan Year Zero... :)

Probaj ovo ako nisi (ima demo):

https://store.steampowered.com/app/538070/Bad_Dream_Coma/

Fenomenalno jeziva atmosfera. Drugi deo je nedavno izasao, ali navodno nije toliko dobar/kompleksan kao ovaj
Za slucaj da ti se svidi, imas na itch.io (valjda) nekoliko kratkih prequela (besplatno).

Thx dodao sam na wishlistu, ali vec sam pazario sinoc, a niko u medjuvremenu nije preporucio neste..

Btw vise sam u fazonu platformera. Bacio pogled na jucub, mahom mi stoje sve bolje indie igre wishlisti ali nista nije bilo povoljno poslednja 2 sale-a....

Last night,Gris, Celeste, Red Strings, Guns Gore & Canoli 2, Night in the Woods, Club, Unawoved, Return to Obra Dinn,Into the breach, Moonlighter, Gardens Between, Graveyard Keeper, Death's Gambit, Axiom Verge, Forgotten Anne, Below, Frostpunk, Unforseen Incidents, Deep Sky derelicts, Nantucket, They are Billions,Finding Paradise, What remains of Edith Finch, Shovel Knight, Salt & Sanctuary..

Spojler je malo poduzi spisak indie igara... Owlboy, Hyperlight Drifter, Dead Cells, Thimbleweed Park, Hollow knight vec imam...
 
Другари од 14. до 18. фебруара Арма 3 ће бити доступна бесплатно за играње на стиму, а за оне који се одлуче да је купе, биће на попусту и доступна за 12 евра!

https://www.youtube.com/watch?v=o4g_tF7EOk4
 
Ja nemam igru u nisam fan, ali gde ćeš nižu cenu za nju? Možda može niže jedno 3 evra, ali to ne pravi razliku neku.
 
imas klot verziju za 20€ na hrk gamesu.
to je najjeftinije za sada.
 
Franjo, jos jedan takav post van Arma teme i ides na godisnji.
 
NFL19 je dodat u Origin Acess :)
 
Xbox Game Pass je trenutno na akciji $2 za 2 meseca. Jel uzimao neko odavde, kako platiti? Payoneer mi ne prima...
 
Moraš preko paypala sa US adresom, ja tako kupujem.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne prima mi ni PayPal, tj ne prima Payoneer karticu povezanu na isti... Ne znam, prethodna Payoneer kartica je prolazila bez problema svuda, al od kad zamenih za novu nigde više ne prolazi (nisam mogao uzeti ni Origin Access, a ni Humble Monthly; u suštini ništa što ima model pretplate, jer je kao prepaid kartica u pitanju...).
 
Nazad
Vrh Dno