Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

kod mene je znala da zaglupi na Asus tabletu(zena koristi FB)pa sam joj obrisao...
 
Pa lite je u suštini mobilni sajt, samo je prednost to što ima notifikacije.
 
Ako onemogucite unutrasnje aplikacije moze se desiti da druge aplikacije pocnu lose da rade, sta ovo znaci, hteo sam da onemogucim da se azuriraju aplikacije koje ne koristim, jel istina da mogu da s****m sistem ako onemogucim
 
Kako koja, neke zaista mogu praviti problem - npr. play services. Koje konkretno te nerviraju?
 
Na primer google plus, hangouts, mx player, disk, play novinarnica, to su sve aplikacije koje imaju puno mb a ne koristim ih, nemam ni prostora, od 4gb interne kitkat zauzme 2.5 i jos 700 aplikacije.
 
Možeš prvo da deinstaliraš te ispravke pa onda onemogući.
 
Moraš instalirati neki antivirus, onda neće biti tolika razlika.
 
Lazu i sami veruju
 
Boosters generalno jesu glupost, jer se sve te aplikacije kasnije ponovo ukljuce, ali cleaner aplikacije su korisne.
 
Od cleaner-a samo Sd Maid u to sam se uverio, kakvi masteri busteri, kakvi bakraci.
 
Koju bi ste aplikaciju (kvalitetnu) preporucili da bude zamena za diktafon. I da li u opste ima nekih velikih razlika od stock verzije za S2.

Da ponovim pitanje.
Kada razmislim trebalo bi mi nesto bolje, da pojaca osetljivost mikrofona i da snimi u sto kvalitetnijem zvuku. Zamolio bi za savet.
 
Poslednja izmena:
Jel bi mogao neko da mi posalje aplikaciju za snimanje razgovora IC call recorder apk posto je ne mogu pronaci na play store. Tako nesto de zove app, par stana unazad ste je spominjali.
 
Slučajno obrisah super tube I sada ne mogu da ga nadjem na GP,jel su ga to skinuli?
Može li preporuka za zamenu?
 
Poslednja izmena:
Nema više super tube na play store, naravno može da se nadje na netu apk.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno