Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Hvala, probacu. Pretpostavljam da mnogo trazim, ali da li ovaj ili neki drugi app ima mogucnost regulisanja minuta koji se prenose u naredni mesec?

Ja mislim da nema. Ja sam to isto tražio dugo i na kraju odustao. Droidstats je dobar za sms i minute, jer imaš da podesiš da ti zaokružuje razgovore na minut.
 
Meni novi TT javlja da Bench nema poslednju verziju APIa. Radi normalno u svakom slučaju. Verovatjo novi API uvode neke features iz TT 4 Beta
 
Radi normalno, čak mi se čini da mnogo brže učitava forum od sinoćnjeg updejta.
 
Aj neka baci neko apk na pp, da ne tražim sa mobilnog. Hvala.
 
Pa imas na Play Store. Samo pretrazi. :)
 
Drugari treba mi preporuka za klasican notepad. Znaci da moze da otvara, edituje i cuva txt fajlove sa sd kartice.
 
Ух, чудан ми је овај нови tt
 
Usled razlike u TT API verziji koliko vidim nije moguce imati notifikacije sa Bencha. Kada pogledam setovanja za drugi forum u notifikacijama pise "push" a za Bench pise disabled.
 
U prvu ruku mi se nije svideo ovaj novi Tapatalk, ,ali što ga više koristim sve mi se više sviđa :)
 
Ма и мени се свиђа, али не видим смајлије
 
Usled razlike u TT API verziji koliko vidim nije moguce imati notifikacije sa Bencha. Kada pogledam setovanja za drugi forum u notifikacijama pise "push" a za Bench pise disabled.

3unagase.jpg
 
Тако је и мени...
 
Da li je moguce da prikacim usb 3g modem preko otg kabla na uredjaj koji nije rutovan i koja aplikacija mi je potrebna za to? Hvala.
 
Kako da isključim ikonicu za Light Flow u status baru? Kupljena je aplikacija, zadnja verzija, Android 4.2.2 (s4) i non stop mi stoji LightFlow ikonica u status baru, kada pogledam notifikacije piše "Light Flow is running"
 
Ili drzis pritisnutu notifikaciju koja ce te odvesti u settings/app/info ili rucno odes u settings/apps/light flow i tamo imas opciju show notifications koju treba iskljuciti.
 
Da li postoji neka aplikacija koja prati koliko je koja aplikacija potrosila interneta, ali da kad se instalira pokaze informacije i pre njenog instaliranja?
 
Ili drzis pritisnutu notifikaciju koja ce te odvesti u settings/app/info ili rucno odes u settings/apps/light flow i tamo imas opciju show notifications koju treba iskljuciti.
Hvala, to je to, ja sam gledao u podešavanjima samog programa.
Prvu opciju isključis.


6u9a9y5e.jpg

Ja nemam tu opciju! Baš mi se inače čudno ponaša, kada uključim LightFlow tj kada ga enable-ujem u Accessibility onda mi poludi TalkBack ili šta već, kada surfujem u stock browseru počne da mi priča da se refresh-ova stranicu ili da je load-uje...
 
Nijedna aplikacija ti ne moze pokazati sta je potrosilo internet pre njenog instaliranja.
Ukoliko imas Android 4.0 ili noviji, informacije o potrosnji mozes videti u podesavanjima, sa tacnom potrosnjom za svaku aplikaciju posebno.
 
Hvala, to je to, ja sam gledao u podešavanjima samog programa.


Ja nemam tu opciju! Baš mi se inače čudno ponaša, kada uključim LightFlow tj kada ga enable-ujem u Accessibility onda mi poludi TalkBack ili šta već, kada surfujem u stock browseru počne da mi priča da se refresh-ova stranicu ili da je load-uje...

Nemam ni ja tu opciju, isključio sam Run in foreground, izgubila se ikonica i sve ok radi. Galaxy Nexus 4.2.2 Light Flow 3.7.1

dytu8yma.jpg
 
Nemam ni ja tu opciju, isključio sam Run in foreground, izgubila se ikonica i sve ok radi. Galaxy Nexus 4.2.2 Light Flow 3.7.1

dytu8yma.jpg

Moja je v3.6.3. Meni je uključen Run in Foregraund, ali čim ga isključim opcija za uključivanje-isključivanje notifikacije "pobledi", odnosno postane neupotrebljiva.

No, nije ni bitno. Važno je da je problem rešen.
 
Opet me zeza ovaj LightFlow, ufff. Jel imate u settings/accessibility LigthFlow stavljen na ON? Ako ga ne stavim na ON ne svetli mi LED za notifikacije, kada ga uključim počne neka ženska da mi priča "loading started" , "page loaded" i sl. u brosweru. Kako da isključim ovo? TalkBack je isključen.
 
Nijedna aplikacija ti ne moze pokazati sta je potrosilo internet pre njenog instaliranja.
Ukoliko imas Android 4.0 ili noviji, informacije o potrosnji mozes videti u podesavanjima, sa tacnom potrosnjom za svaku aplikaciju posebno.
Nemam, imam 2.3.4, pa sam mislio da postoji neka fora, da aplikacija izvuče te podatke od negde, kao što droid stats, izvuče koliko si potrošio i pre instaliranja, čini mi se.
 
Nemam, imam 2.3.4, pa sam mislio da postoji neka fora, da aplikacija izvuče te podatke od negde, kao što droid stats, izvuče koliko si potrošio i pre instaliranja, čini mi se.

Pa normalno da droidstats izvuče od "negde". A to je call log. Vrlo prosto sabere vremena odlaznih i dolaznih poziva u odredjenom vremenskom intervalu. Obrisi call log, pa nece imati odakle da povuce. Ne postoji tako nesto za potrosnju Data interneta, jer se to ne belezi na Android verziji 2.3 i nize, na zalost. To je super funkcija u 4.0+.
 
Nazad
Vrh Dno