Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa app je closed source, ali za enkripciju koristi open source standard koji je proglašen vrlo dobrim (zaboravih koji beše).
Ti svakako podatke čuvaš ili na svom uređaju, ili na svom cloudu.
 
Mislim da aplikacija nije nikad imala
Ok hocu da se kurtalisem Soundclouda i treba mi u stvari podcast klient koji cita audio fajlove i sa Soundclouda, imas neki predlog?

Konkretno mi treba za Pescanik, nikako ne mogu na droidu da podesim u Podcast app taj kanal, Sonijevo resenje nema podrsku za Soundcloud gde pescanik ima svoj kanal.
Na WP je to moglo preko one basic urradjene app Podcast, znaci treba mi dobar klient za podcastove, da je free :-D a da je solidan. Hvala
 
Ok hocu da se kurtalisem Soundclouda i treba mi u stvari podcast klient koji cita audio fajlove i sa Soundclouda, imas neki predlog?

Konkretno mi treba za Pescanik, nikako ne mogu na droidu da podesim u Podcast app taj kanal, Sonijevo resenje nema podrsku za Soundcloud gde pescanik ima svoj kanal.
Na WP je to moglo preko one basic urradjene app Podcast, znaci treba mi dobar klient za podcastove, da je free :-D a da je solidan. Hvala

Nijedan dobar klijent ti to neće dozvoliti, jer ti ljudi sa Peščanika nisu dobro uradili setup za podcast.
Kada već kače sve na SC, treba da uzmu xml fajl koji im SC daje i prijave ga na poznate podcast agregatore. Tada ćeš moći iz bilo koje app da ga slušaš, skineš i slično.
 
Preziveces trenutno i bez toga, jer Pescanik ima problema sa finansiranjem, takoreci su zamrzli audio/video produkciju.
 
Da li postoji neka "univerzalna" aplikacija preko koje mogu da iskopiram sa jednog na drugi telefom wifi sifre, kao recimo na Samsungu sto je Smart switch?
 
Da li mozda postoji aplikacija koja bi posebno merila koliko sam potrosio megabajta na razlicitim wifijevima, tj. da znam npr. koliko sam kod kuce potrosio, a koliko npr. u kaficu, na poslu ili negde drugde. Bukvalno da mi za razlicite ip adrese meri koliko sam potrosio ili nesto slicno tome.
 
Da li mozda postoji aplikacija koja bi posebno merila koliko sam potrosio megabajta na razlicitim wifijevima, tj. da znam npr. koliko sam kod kuce potrosio, a koliko npr. u kaficu, na poslu ili negde drugde. Bukvalno da mi za razlicite ip adrese meri koliko sam potrosio ili nesto slicno tome.
Omg :p zar ti ovo nije dovoljno, droid resenje :-D

e54d98d65637e5c0c614e547b181b6ea.jpg
 
Ono razdvaja mobilni i wifi, a meni treba da mi razdvaja razlicite wifijeve. Sistemska sabira svu potrosnju sa wifija nebitno koji je u pitanju.
 
Iako ga redovno ugasim spotify mi ostane u pozadini i radi tako po 3,4 sata, ubija mi bateriju, ima li neki drugi način gašenja ili ću morati svaki put na force stop? Sony z5c u pitanju 5.1.1
 
Da li postoji neka "univerzalna" aplikacija preko koje mogu da iskopiram sa jednog na drugi telefom wifi sifre, kao recimo na Samsungu sto je Smart switch?

Ako ne nađeš aplikaciju, onda ručno otvori fajl i sačuvaj šifre /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf
Možda bi mogle da se ubace u neku aplikaciju za čuvanje lozinki pa da se loguješ preko tog drugog uređaja i da ih on automatski unese kada budeš u blizini tih mreža.
 
Zar ne bi trebalo da Gugl nalog pamti sifre? Pa posle ne mora da se ista prebacuje.
 
Sad kada sam aktivirao PRO verziju Enpass da li mogu da izbrišem MyAppFree? Da li će Enpass normalno raditi?
 
Mozes slobodno ali ipak je ostavi, ko zna sta ce sutra biti za dj..
 
Pamti od mnogo ranije, možda čak od KK. Uvek mi je na N5 povlačio sve wifi koje sam imao.
 
Treba mi aplikacija koja ce smanjiti pozadinsko osvetljenje vise od sistemskog. Mislim bas na backlight, ne kao pojedine sto nalepe filter preko.
Da li znate neku?

Nexus 5, Cataclysm ROM 6.0.1, Rootovan

Hvala :)
 
Pamti od mnogo ranije, možda čak od KK. Uvek mi je na N5 povlačio sve wifi koje sam imao.
Pamti pamti.. Pa kada mi je pojeo 50mb neta za 3 dana(stavka android OS u statistici) morao sam da razbijam glavu do cega je. Napokon sam na androidcentral forumu video da je do te backup opcije.. Tamo je bilo slucajeva gde pojede 500mb neta za 15ak dana..

6286f4f48ece4fb236df80fff6e82938.jpg


Preko wi-fija 1gb za 20dana..
 
Poslednja izmena:
Ti treba da se javis da budes beta tester svega [emoji23]

Screenshot_20160114_224315.png
 
Nazad
Vrh Dno