Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Moze link od te ogyotube aplikacije? :)
 
Kucaj u gugl, prvi link valjda vodi do xda foruma pa tamo skini.
 
od početka koristim talon, pa talon+ i neki dan stavim fenix mesto njega.
ma koliko na prvi pogled bili slični, fenix mi je mnogo bolji.
 
Ne znam koliko bi odgovaralo instaliranje Launchera
Joj, i ovako mi je trebalo 100 godina da kevi objasnim kako šta radi :) Radije bih samo neki mini app koji menja boju statusbara... A ako nema, onda ne vredi - reći ću joj da ne stavlja mnogo svetle slike kao wallpaper :D

***********

Uzgred, ako nekoga interesuje, FlashFox odlično pušta Flash video i na KitKatu :)

1moo21p.png
 
Ja probao ovaj Fenix i nema šanse da se uloguje, stalno izbacuje grešku.
 
Ja koristim za sinhronizaciju sa box folderom na pc-ju, ne bih znao za ftp da ti objasnim.
 
account, +, smb/cifs izaberi, a ne ftp
edit: u connect. > server adr. stavi lokalnu adresu tvog kompa
 
Poslednja izmena:
Pokusao sam i preko toga, lepo ukucam adresu (cmd, ipconfig, ipv4) i napisem login name ime kompjutera, tj. korisnika, i dobijem "Login failure: unknown user name or bad". Sifru ni nemam, tako da ne znam sta drugo da pisem, ostavim prazno.
 
samo adresu ukucaj 192.168.1...
i ime account-a gore
 
Poslednja izmena:
Jok, ukucam gore ime korisnika i napisem adresu i dobijem "Failed to connect: 0.0.0.0<00>/192...
 
da
ako hoćeš da probaš, možeš jer refund sad traje dovoljno dugo
 
Flickr dobio baš lep redizajn plus gallery auto upload.
 
Jel ima neka tastatura za Android 4.4 koju mogu da podesim kao klasičnu, na starim telegonima? Onu sa brojevima, pa pritisnem onoliko puta u zavisnosti koje mi slovo treba?
 
Beše smart keyboard pro ima taj layout?
 
Touchpal takodje.
 
Ne znam za vas, ali Textra od kad je počela da se naplaćuje, bagovita je. Te nece da posalje poruku (failed to send), pa onda pošalje poruku, ali ne dolazi delivery report (nekad dodje, nekad ne dodje poruka, nezavisno od delivery reporta), nekad pošalje duplu poruku.

Izgleda da će da leti.
 
^ Pa ako je toliko koristite zasto je ne kupite ? 100din je smesno za trud koji je taj lik ulozio u apk.
 
Neću da dam pare ako je razlika samo u reklamama. Znači verovatno ima te bagove koje sam naveo i to mi ne pada na pamet da plaćam. Da ne znam jel prošla poruka ili nije. Vidim ja stock mi ne gine.
 
^ Ja sam koristio Textra oko mesec dana, ali ljudi su počeli da mi se žale da im ne odgovaram na poruke. Ispostavilo se da poruke nisu ni stizale. Vratio sam se na 8sms.
 
Pa ja gledam nisam lud, mada počeo sam malo intenzivnije da koristim i skontao da ne radi.
 
^ Ja sam koristio Textra oko mesec dana, ali ljudi su počeli da mi se žale da im ne odgovaram na poruke. Ispostavilo se da poruke nisu ni stizale. Vratio sam se na 8sms.
Mogu takođe ovo da potvrdim, ima Textra neki problem, koji se mislim skoro pojavio, dugo je koristim.
Mada često se dešava da kada nekome pošaljem poruku, a on u tom trenutku bude offline, kasnije je ne primi. Da li je to do njih, do mreže ili nesto treće, ko zna.
 
Ja te poruke slabo saljem. Rijetko ko odgovori. Izgleda da se polako prevazilazi.

Ne znam sta fali stock apk. Ili, Google Messaging. Ja koristim ovu CMovu, najbolja, prakticno material aosp sa korisnim dodacima.
 
Nazad
Vrh Dno