Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Hvala za Spark malo cu ga zajedno sa outlook probati a i Edisona, javljam utiske za 2,3 dana mozda nekom bude znacilo. Za protonmail placam tako da radi za sada preko outlooka i sparka.
 
Šta koristiti za snimanje razgovora? Imao na proslom Xiaomi integrisani snimač, sada nemam radi nekih EU pravila...probao CUBE AMR nisam zadovoljan rezultatima izgleda da na svakom telefon ne daje iste rezultate

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
U čemu je stvar sa snimanjem razgovora, zašto toliki ljudi snimaju svoje konverzacije? Ne zameram nikome bilo šta, samo me interesuje o čemu se radi.
 
Isto htedoh da pitam. Nemoguce da ima toliko ljudi kojima je potrebna.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Meni konkretno treba radi posla, nisam u mogućnosti nekad da zapamtim ili zapišem...ne treba mi za nikakve podvale, zloupotrebe i slično...vjerujem da mnogi misle da je ovo veoma korisna alatka

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Treba ti azijski ROM za tvoj Xiaomi i onda će raditi i fabrička aplikacija.
 
Haha između ostalog [emoji28]
Ako ima neki link za ROM koji će da radi fino na note 9 pro Xiaomi 6/128 I tutorijal da postavi ovdje ili u pp bio bih mu zahvalan..

@Voyager ma sve oke ali neće žena da piše lakše da ti izdiktira [emoji854]

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U čemu je stvar sa snimanjem razgovora, zašto toliki ljudi snimaju svoje konverzacije? Ne zameram nikome bilo šta, samo me interesuje o čemu se radi.
Znači mnogo. Nije da preslušavam svaki razgovor, ali kad se s nekim dogovoraš nešto, kad, gde, s kim, s čim, itd, značilo mi je 100 puta da preslušam kad zaboravim takve stvari.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Takođe zbog istih razloga volim da imam snimke razgovora.
Mislim da Xiaomi.eu rom ima miui dialer koji omogućava snimanje razgovora kao kod starijih modela.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Znači mnogo. Nije da preslušavam svaki razgovor, ali kad se s nekim dogovoraš nešto, kad, gde, s kim, s čim, itd, značilo mi je 100 puta da preslušam kad zaboravim takve stvari.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Jel znaju ti ljudi da ih snimas? Ja prvi da si mi i prijatelj bih razmislio da li sledeci put da ti odgovorim na poziv.
 
Manite se pametovanja, ovo je tehnička tema.
 
Haha između ostalog [emoji28]
Ako ima neki link za ROM koji će da radi fino na note 9 pro Xiaomi 6/128 I tutorijal da postavi ovdje ili u pp bio bih mu zahvalan..

@Voyager ma sve oke ali neće žena da piše lakše da ti izdiktira [emoji854]

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Treba ti xiaomi.eu rom, on u sebi ima snimac razgovora tj miui dialer
 
Lako je to proveriti, neka napravi neko ko ima EU Rom SS od dialera i postavi ovde..Ja sam bio na EU romu pre mesec ipo-dva, ali se ne secam toga, nikad nisam koristio snimanje pa me nije ni privukla ta informacija.
 
Ima xiaomi.eu snimanje.


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
5b9eb6bf7e84cf8347067e9abdd400f0.jpg
78fd693978f9ae625b3f401d9a3f7f5e.jpg
 
Potvrđujem da XEU ima call recorder na Mi10.
MIUI 12, Android 10.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Koja je verovatnoća da njegov telefon već nema EU ROM? Nemaju svi telefoni taj dialer, na nekima je čak nakon ažuriranja zamenjen Guglovim.
 
Pa nije isto stock EU ROM, i custom XEU ROM koji je baziran na kineskom stock ROM-u, samo ociscen od bloatware-a.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Upravo to je i poenta, EU ROM neće imati, XEU ili azijski ROM može imati.
 
Mislim da se ovdje brkaju rom-ovi.
Kod MIUI-a postoje zvanični rom-ovi i to su:
1. Global rom koji dolazi na telefonima za tržište van Kine i na njemu od skora nema više MIUI dialer-a
2. Kineski rom koji dolazi na telefonima za kinesko tržište na kojem je MIUI dialer

Xiaomu.eu rom je nezvanični i on je modifikovan Kineski rom pa sa te strane bi trebalo da ima MIUI dialer koji omogućava snimanje razgovora.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisam do sad kupovao android aplikacije pa ne znam... Ako kupim aplikaciju, na koliko uredjaja mogu da je koristim, tj da li mogu i na telefonu i tabletu?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne postoji ograničenje. Sve dok se koristi isti nalog na tim uređajima, možeš.
 
Mislim da se ovdje brkaju rom-ovi.
Kod MIUI-a postoje zvanični rom-ovi i to su:
1. Global rom koji dolazi na telefonima za tržište van Kine i na njemu od skora nema više MIUI dialer-a
2. Kineski rom koji dolazi na telefonima za kinesko tržište na kojem je MIUI dialer

Xiaomu.eu rom je nezvanični i on je modifikovan Kineski rom pa sa te strane bi trebalo da ima MIUI dialer koji omogućava snimanje razgovora.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kod mene na miui global 12.0.1 i dalje šljaka snimanje

Sent from my Mi MIX 3
 
Kod mene na miui global 12.0.1 i dalje šljaka snimanje

Sent from my Mi MIX 3
Da, kod ranijih modela i dalje je po starom, ali kod svih novih modela sa global romom je izbačen MIUI dialer.
Kod tebe je vidim Mi MIX 3, model iz 2018 godine kao i moj Redmi Note 5! Takođe na global romu i dalje imam MIUI dialer i snimanje razgovora!
Kod kolege MI 9 lite model iz 2019g. nema MIUI dialer, kod žene Redmi note 9s model iz 2020g. takođe nema MIUI dialer!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da ima veze godina proizvodnje

Sent from my Mi MIX 3
 
Na novijim modelima su počeli da ubacuju Google dialer I SMS.
 
Nisam znao da ima veze godina proizvodnje

Sent from my Mi MIX 3
Nije u pitanju godina proizvodnje već verzija MIUI-ja. Za starije modele su stali na 12.0.1 ili 2 ili 3. Kod novijih h modela je poslednja verzija valjda 12.0.8.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno