Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Isključio sam svaku moguću sihronizaciju, sve sam pobrisao i dalje imam prethodne pretrage. Nije ni bitno više, postalo mi je iritantno

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Pređi na firefox jednostavno. :)

Ima li preporuke za app za čuvanje fiskalnih računa kao garancije? Mogao bih samo da ih slikam i držim u folderu ali se nadam da ima neko elegantnije rešenje.
 
Pređi na firefox jednostavno. :)

Ima li preporuke za app za čuvanje fiskalnih računa kao garancije? Mogao bih samo da ih slikam i držim u folderu ali se nadam da ima neko elegantnije rešenje.
Ja imam malo drugačije rešenje koje mi radi posao, jer imam neki hardver za skladištenje slika, ali tebi bi moglo poslužiti da sliku proslediš sebi na gmail, a tamo napraviš label sa godinom isteka garancije, 2021, 2022 i sl. i da svaki e-mail sa slikom koji sebi tamo pošalješ taguješ i tom godinom. Kad godina prođe možeš jednostavno da obrišeš sve te e-mailove i na kraju sam label ili da jednostavno ostaviš sve za neku arhivu.

U svaki e-mail takođe upišeš za šta je račun, gde je kupljen i sl. pa posle možeš lako da pretražuješ e-mailove i pronađeš garanciju kad zatreba :)
 
Ja imam malo drugačije rešenje koje mi radi posao, jer imam neki hardver za skladištenje slika, ali tebi bi moglo poslužiti da sliku proslediš sebi na gmail, a tamo napraviš label sa godinom isteka garancije, 2021, 2022 i sl. i da svaki e-mail sa slikom koji sebi tamo pošalješ taguješ i tom godinom. Kad godina prođe možeš jednostavno da obrišeš sve te e-mailove i na kraju sam label ili da jednostavno ostaviš sve za neku arhivu.

U svaki e-mail takođe upišeš za šta je račun, gde je kupljen i sl. pa posle možeš lako da pretražuješ e-mailove i pronađeš garanciju kad zatreba :)
Nije loša ideja, ali bih za sad to izbegao i probao sa aplikacijom, jer koristim protonmail, pa bih relativno brzo napunio inbox slikama. :)
 
@optical probaj ovu, ja koristim, radi posao.
Join me on Billsbox - One app for all your receipts/bills. Track product warranty and services. http://onelink.to/9utb8p

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Drugari, godinama sam koristio ExDialer, kupio pro, ali odavno je nema u playstore pa sam hteo da pitam za alternative? Na samsung stock nikako ne mogu da se naviknem, recimo, 5 poziva od iste osobe su 5 entrija, ne merdzuje pozive po osobi. Takodje, swipe levo/desno je dobar. Neka preporuka?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Drugari, godinama sam koristio ExDialer, kupio pro, ali odavno je nema u playstore pa sam hteo da pitam za alternative? Na samsung stock nikako ne mogu da se naviknem, recimo, 5 poziva od iste osobe su 5 entrija, ne merdzuje pozive po osobi. Takodje, swipe levo/desno je dobar. Neka preporuka?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Što ne skineš APK i sačuvaš ga, pod pretpostavkom da radi na novijim sistemima?

https://m.apkpure.com/exdialer-dialer-contacts/com.modoohut.dialer
 
Au ,kako me je Microsoft swiftkey izveo iz takta.
Prvo je počeo da mi duplira reč kad kucam.zatim kad brišem slova sa backspace, ne briše direktno ono što sam kucao već predikcije za tu istu reč, pa tek onda samu reč.
Obrisao sam keš memoriju, zatim u podešavanjima da obrišem istoriju i još neke stvari, al naravno ta app nema u opcijama da se neke stvari obrišu. Zato je posle toliko godina druženja moralo dinstal.
Fabrička samsungova sasvim fino završava posao.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
ja sam dosta puta pokusao da se naviknem na neku tastaturu sa predikcijom i autokorekcijom ali uvek mi se ispostavi da je tako sporije nego da sam kucam celu rec. i koristim je preko mesec dana da kao nauci kako kucam, ali vise izgubim vremena na ispravljanje autokorekcije nego sto mi pomogne.. skoro sam opet probao swiftkey i opet se vratio na google tastaturu sa iskljucenom korekcijom i predikcijom..

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Drugari, godinama sam koristio ExDialer, kupio pro, ali odavno je nema u playstore pa sam hteo da pitam za alternative? Na samsung stock nikako ne mogu da se naviknem, recimo, 5 poziva od iste osobe su 5 entrija, ne merdzuje pozive po osobi. Takodje, swipe levo/desno je dobar. Neka preporuka?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Ja koristim True Phone Dialer i prezadovoljan sam, nisam video neki dialer sa toliko mogućnosti. Doduše imam plaćenu verziju, ne sećam se koja je razlika u odnosu na free verziju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Na tvoju preporuku sam instalirao True Phone, malo da promenim standardni miui. Nije los na prvu loptu, mozes da ga podesis kako hoces, dolazni, odlazni, sam izgled, boja, kolona iznad sa favoritima.. Koristicu ga malo zbog promene..
 
Sad sam stavio True Phone Dialer. Dosta lici na exdialer, dacu mu sansu. Hvala na savetu.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Takođe preporuka za True Dialer, razlika je u minijaturnim oglasima kojih nema u plaćenoj verziji. Skoro je odrađen facelift pa app izgleda normalno, ali je toliko bolja od drugih da sam je koristio i dok je ličila na Windows XP.
 
Drago mi je ako vam se sviđa aplikacija i ako sam pomogao.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
I ja je koristim od prestanka rada ex dialera i odlična je.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Što se tiče Gboard-a, zašto ne postoji više opcija sinhronizacije naučenih reči na cloud-u?
Odavno je nestala ta opcija bez naznaka da bi se mogla vratiti.

Koristim SwiftKey, prvenstveno jer ima tu opciju, i jer ću moći tako "istreniranu" da je koristim na nekom budućem telefonu, ali mi nije jasno da Google koji sinhronizuje sve, to ne nudi za vlastitu tastaturu.
Bolji mi je Gboard za predviđanja uvek bio, ali zamišljam da recimo 2-3 godine kuckam na njoj, hiljade naučenih reči, padeža, fraza, a onda kupiš novi telefon i sve ispočetka...
 
Trazim app koja meri potrosnju interneta.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Pa meni to ima fabrički fon, pokazuje kad mu nešto koristi mic ili kameru ili lokaciju..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ne znam,na miui nema toga

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ima
61811a6d023d1a8743b543f8ca82b9f6.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Damn... Moguće je zato što sam ja još uvek na MIUI 10.5,A9. Sve danas,sutra ću da flešujem neki rom i uvek ostane na tome. Baš me pakleno mrzi sve opet da skidam i nameštam (a necu sa nekim backupovima i čudima). Odoh ja u off,ali sustina je bitna. Ima na novijim sistemima

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Gde se tacno nalazi to?
 
Nazad
Vrh Dno