Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Problem je što "klasični YT" radi ok i svi striming servisi ok...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Jel imate preporuku sa neku YT app sa android tv box, Smart youtube više ne radi kad pustim ima zvuk ali ekran crn nema slike...
Dakle funkcionalnost kao ova al da radi

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk

SmartTube Next ali i kao sto je receno Smart YT radi normalno.
 
Imam nekoliko e-knjiga u epub formatu, i imam kupljen moon+ rider pro, ali ne znam kako da namestim da mi citanje knjige bude kao da listam knjigu a ne da skrolujem . Da li ima neki ebook apk koja tako lista
 
Imam nekoliko e-knjiga u epub formatu, i imam kupljen moon+ rider pro, ali ne znam kako da namestim da mi citanje knjige bude kao da listam knjigu a ne da skrolujem . Da li ima neki ebook apk koja tako lista
..
c459c9834962ddb9228cf9663f5ff549.jpg
 
Gde se nalazi ta opcija? u settings ja to nemam

edit. pronasao sam.
hvala
 
Poslednja izmena:
nije sve do njega,tj aplikacija je malo probirljiva šta na kojim čipsetima može.pritisni back dok učitava aplikaciju i izaberi pro main ili pro alt modove,npr na jednom tv-u kod mene samo pro main radi kako treba,na drugom pro alt...

+1 за orux :), презадовољан био, мало јесте компликованији GUI, али да се сконтати. Конкретно користио за MTB и био презадовољан

ovo je sad već dosta ozbiljnije ali izgleda da je do režima GPS-a,jer i u njoj na štedljivom režimu zna da ode dođavola sa trekingom...nabacam locus free pa javljam jel' tu bolje.
 
ovo je sad već dosta ozbiljnije ali izgleda da je do režima GPS-a,jer i u njoj na štedljivom režimu zna da ode dođavola sa trekingom...nabacam locus free pa javljam jel' tu bolje.

Definitivno do režima, bio bih iznenađen da neka app ostane da intenzivno koristi GPS u pozadini kada si na štedljivom režimu.
 
ne,podešavanje je unutar same aplikacije,navodno report na 30s (što bi na papiru trebalo da mi bude dosta i da ga ne baguje,ali avaj).
 
Ima nekih postova vezano za aplikacije za skijanje ali pretpostavljam da se dosta toga promenilo od tada...
Dakle, koju app za skijanje preporucujete? Za pracenje brzine, rute, pauziranja, visine i slicno. Hvala
 
Ski tracker je genijalan, prepoznaje vožnju žičarom, izbaci ti koliko si se puta spustio, putanje, avg/max speed itd itd.
Jedva čekam da ga koristim opet :D
Uključiš kad kreneš sa skijanjem, isključiš kad završiš, ceo dan radi app..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima, probacu prvom prilikom.
 
Jel ima google maps opcije negde? Da mogu da promenim na primer jezik naracije,trenutno mi čita srpske ulice slovo po slovo, očajno zvuči. A nigde ne nađoh generalno bilo kakva podešavanja u aplikaciji
 
Imas...samo malo procackaj podesavanja imas jezik navodjenja

Navigation settings, voice selection
 
Koje app koristite za praćenje potrošnje keša?

Koristim Spending Tracker, dobra, smorila me, ima li neka za preporuku?
 
Koje app koristite za praćenje potrošnje keša?

Koristim Spending Tracker, dobra, smorila me, ima li neka za preporuku?

Ja koristim Home budget nekih 8 god

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anishu.homebudget.full&hl=en&gl=US

Nije najljepša app ali radi posao. Ima dosta naprednih opcija, ja koristim samo rashode.
Dobra stvar je da radi i na android i ios, koristimo i ja i zena, meni radi posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koje app koristite za praćenje potrošnje keša?

Koristim Spending Tracker, dobra, smorila me, ima li neka za preporuku?

Davno pitao isto i posle probanja jedno 20tak, odlucio se za Bluecoins. Mozda ima jos neka sada, ali kad sam ja probao, jedina koja je imala da automatski procita iznos u sms poruci koja stigne kad platis karticom.
 
Koje app koristite za praćenje potrošnje keša?

Koristim Spending Tracker, dobra, smorila me, ima li neka za preporuku?
1Money

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.pixelrush.moneyiq

Koristio sam ih podosta, ali svakoj nešto nedostajalo, pa sam se skrasio na ovoj pre par godina.

Prelepo izgleda i bogata je funkcijama.
Svoj login možeš da podeliš sa partner(k)om, pa da ga koristite kao app za kućni budžet koja se sinhronizuje na sve telefone.
 
^Za sinhronizaciju je potrebna premium verzija ili?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Jel samo preko fb možeš da se ulogujes na tu verziju ili može i preko Google-a?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno