Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Lezim bolestan u krevetu, dajte neku igricu da se zanimam, mozgalicu kao npr wheres my water

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5
 
Ne znam da li je neko imao ovakav problem ali se nadam da cak i ako nije mozda ce neko znati odgovor...

Nikako ne mogu da instaliram Titanium Backup bez obyira da li probam neku apk verziju ili da skinem sa marketa posto zapocne proces instalacije i onda mi samo kaze kako nemam dovoljno memorije!? Memorija nikako ne moze da bude problem posto imam 580 mega memorije, kao i preko 1 giga prostora na SD kartici!

Prvo sam probao da instaliram poslednju verziju, a onda sam probao i jos nekoliko ranijih verzija (najstarija 4.8.2) i kod svih ista prica.

Cisto da napomenem da je duuugo TB radio kako treba i to nekoliko verzija tako da nije opcija da nece da radi od pocetka.
 
Ne znam da li je neko imao ovakav problem ali se nadam da cak i ako nije mozda ce neko znati odgovor...

Nikako ne mogu da instaliram Titanium Backup bez obyira da li probam neku apk verziju ili da skinem sa marketa posto zapocne proces instalacije i onda mi samo kaze kako nemam dovoljno memorije!? Memorija nikako ne moze da bude problem posto imam 580 mega memorije, kao i preko 1 giga prostora na SD kartici!

Prvo sam probao da instaliram poslednju verziju, a onda sam probao i jos nekoliko ranijih verzija (najstarija 4.8.2) i kod svih ista prica.

Cisto da napomenem da je duuugo TB radio kako treba i to nekoliko verzija tako da nije opcija da nece da radi od pocetka.

Idi u data/app i obrisi com.keramidas.TitaniumBackup.odex

:wave:
 
Uffff, gde da nadjem data/app da bih obrisao to sto kazes?

Inace probao sam da nadjem taj fajl na SD karici preko search i nema slicnog.
 
Poslednja izmena:
Hvala najlepse Pablo - ja sam vec imao ES File Manager ali nisam mogao da vidim data folder jer nisam cekirao one dve opcije u settings.

Nasao sam fajl i izbrisao sam ga i videcemo da li radi...

Radi!!! Hvala jos jednom.
 
Poslednja izmena:
Imam jedan egzistencijalni problem! :)
Igram mega jump, i trenutno sam na 14 nivou. Problem je što mi kada izginem ne obračunava dobro novčiće koje sam skupio već pokaže poslednji broj novčića što stoji u gornjem levom uglu dok igram, ili skroz neki levi broj koji je mnogo manji od stvarnog broja skupljenih novčića. I zbog toga uvek dobijem mali broj onih mp poena sa kojima se kupuje.
To mi se dešava nekoliko poslednjih nivoa, ranije je sve radilo normalno.
Da li neko zna u čemu je stvar?
 
Мора да си варао, па те сад кажњавају :p

SGS2 via TT2
 
Koju aplikaciju "call block" ali da odbijanje bude sa porukom "ovaj broj trenutno nije dostupan"
 
Ne postoji koliko znam. Poruka ide sa govorne masine, od operatera.
 
Koju aplikaciju "call block" ali da odbijanje bude sa porukom "ovaj broj trenutno nije dostupan"

Nemoguće. Svaki takav program daje samo signal zauzeća, kao kad ti nekome odbiješ poziv, ovo što ti hoćeš može samo operater.
 
Preporučite mi neki audio plejer sa lepim widgetom (da widget ima album cover i zauzima bar pola ekrana). I po mogućnosti da ima direktno iz widgeta pristup plejlistama. Ne trebaju mi neke posebne funkcije, samo da pušta muziku i to je to.

Edit: Ili neki widget za stock plejer
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje za one koji su kupovali aplikacije preko Marketa.
Hteo bih da kupim jednu aplikaciju ali mi prilikom odlaska na Market (sa računara) javlja da moj uređaj nije podržan. To je čudno pošto se ojađena verzija te aplikacije, koja je besplatna, instalirala na tablet bez ikakvog problema.
Nemam nikakvog iskustva prilikom kupovanja aplikacija pa me zanima kako ovo odraditi?
Takođe, "Android blip" nudi slanje linka za aplikaciju (isto se plaća) na mejl. Kako ide kupovina kod njih?

P.S. Google play je u pitanju ali ga ja i dalje zovem Google Market.
 
Poslednja izmena:

+1

6df50010-0ad9-b8f1.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Widgeti su mu shit kao i celokupan izgled ali ipak je najbolji player.
 
Imam jedno pitanje za one koji su kupovali aplikacije preko Marketa.
Hteo bih da kupim jednu aplikaciju ali mi prilikom odlaska na Market (sa računara) javlja da moj uređaj nije podržan. To je čudno pošto se ojađena verzija te aplikacije, koja je besplatna, instalirala na tablet bez ikakvog problema.
Nemam nikakvog iskustva prilikom kupovanja aplikacija pa me zanima kako ovo odraditi?
...

Market nesto ne voli placanja iz Srbije.
Probaj naci i kupiti program sa slidme.org ili androidpit.com
 
Sta vam stoji u podesavanju Tapatalka ver.2 kod Loading behavior?Ima oldest,newest i first unread cini mi se...Kako je kod vas podeseno?Meni kad gledam preko kompa sve lepo radi,pokazujemi newest...al' iz tapatalka na nekom forumu mi pokazuje oldest na nekom newest...Trenutno u tt podeseno na newest post.
 
Jump to newest post, default view je first unread ako sam dobro zapamtio.
 
Jel nekom baguje Imgur aplikacija? S` vremena na vreme mi fc-uje. I pocinje jako da me nervira. Ima li neko drugo reshenje? :)
 
Ne koristim je ali... jesi mozda pokusao sa fix perm u ROM Mngr-u? Par puta mi je to pomoglo oko nekih app
 
Stoji mi jump to newest post i na benchmark-u mi lepo pokazuje a npr. na sk forumu mi pokazuje prvi post u temi... Ako podesim suprotno onda mi na sk dobro a na bench-u ne valja...Zna li neko u cemu je fora?
 
Nazad
Vrh Dno