Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Tune my music je free, potpuno. Radi isto.

Prednost soundiiza je što ima mogućnost da stalno radi u pozadini, i sinhronise vaše liste na raznim stream servisima. I to je ono što naplaćuju. Ali ako treba jednom da uradite prebacivanje, tinemymusic je dovoljan i besplatan.

Soundiiz za besplatno, mislim da može samo par listi da prenese, ono, da pokaže šta zna...

...mada, nisam probao da li može sve liste da prebaci bez plaćanja. Tune... je sve uradio kako treba pa nisam dalje izučavao.
Je l normalno da tunemy music radi onako sporo. Za 10 minuta prebacio 10 pesama, a ima ih 1550
 
^ Ako može, upadam ja sa 2 naloga.
 
Ko je vođa familije ja sam za. Samo neka neko javi pa da se dogovorimo preko PM



Ako neko trazi brata +1 [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk



+1 ovde ako još ima mesta.

Sent from my BAH2-L09 using Tapatalk



^ Ako može, upadam ja sa 2 naloga.




Hajde javite se da se dog

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Probacu opet, mozda mi je wifi bio los,sta znam. Probacu preko mobilnog neta
 
Ma bre, sedi za računar i tako to uradi.
 
Pozdrav drugari

Ovih dana treba da mi izadju 2 pesme na Spotify pa bi mi značio pre-save na sledećim linkovima:

http://distrokid.com/hyperfollow/thetilt/random
http://distrokid.com/hyperfollow/thetilt/karakondzula-feat-bora-eskic

U pitanju je jedan klik (ako ste ulogovani na Spotify) na donjem delu stranice

Poslušajte, možda vam se i svidi usput :d
Dobar si! :)
Samo što ovoliko dozvola traže?

7e17428e0e4ac804afad187916889eb2.jpg
 
Jel ima neko problem sa "you're offline" kad pokusava da se uloguje. Na kompu radi sve normalno, cak sam i sifru promenio i dalje isto. Probao sa reinstalacijom nekoliko puta, clear cache data itd.. Vec sam imao nalog (ne secam se kad sam ga pravio) i google lock ga prepozna, ako je to bitno uopste..
 
Jel ima neko problem sa "you're offline" kad pokusava da se uloguje. Na kompu radi sve normalno, cak sam i sifru promenio i dalje isto. Probao sa reinstalacijom nekoliko puta, clear cache data itd.. Vec sam imao nalog (ne secam se kad sam ga pravio) i google lock ga prepozna, ako je to bitno uopste..
Ako si ga davno napravio, onda si ga napravio na drugu zemlju. Pogledaj da kompjutera na koju zemlju, pa se probaj zakačiti iz te zemlje koristeći VPN.
 
To je to, bila je USA sad sam namestio na Srbiju i radi, hvala puno :)
 
Ja sam u nemačkoj I kod mene posle određenog vremena traži ako ne odma. Lik mi pošalje adresu i manuelno ubacim kad traži

Sent from my secretary using typewriter
 
Moze neko sa iskustvom korišćenja više servisa da mi kaže koje su prednosti u odnosu na Deezer? Ako ih ima uopšte.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Moze neko sa iskustvom korišćenja više servisa da mi kaže koje su prednosti u odnosu na Deezer? Ako ih ima uopšte.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Jedna od mojih prethodnih poruka, kao i poruka člana iznad te moje sumira osnovne prednosti.
 
HHHAz.png


Evo ovo ako je tačno..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Baš lepo. Šteta što nije ubačen i YT Premium.



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dal je realna ovolika razlika u broju korisnika za spotify... [emoji2955]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Spotify ima neke “behind the lyrics” tekstove pesama od Genius-a, a tek će da proširi na Evropu ova nova saradnja sa Musixmatch firmom.

In a significant expansion, Spotify to launch real-time lyrics in 26 markets
The following markets have access to the new feature: Argentina, Brazil, Colombia, Chile, Mexico, Peru, Bolivia, Costa Rica, Dominican Republic, Ecuador, Guatemala, Honduras, India, Nicaragua, Panama, Paraguay, El Salvador, Uruguay, Vietnam, Philippines, Indonesia, Malaysia, Thailand, Taiwan, Singapore and Hong Kong.

Spotify will offer lyrics to 27 markets out of its 92 total markets worldwide.

https://techcrunch.com/2020/06/29/i...ify-to-launch-real-time-lyrics-in-26-markets/

Jedino još da ubace HiFi ili FLAC plan pretplate kao što ima Tidal i tu je priča završena :)
 
Poslednja izmena:
I da ubace još domaće muzike, msm, sa ovih prostora. Npr, nema "Dolazim za pet minuta" od Generacije 5! A bogami još po nekih :(

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Bila ali uklonjena. Ili se izdavaci nisu dogovorili ili je prijava na autor. prava.

...Helios rising...
 
I da ubace još domaće muzike, msm, sa ovih prostora. Npr, nema "Dolazim za pet minuta" od Generacije 5! A bogami još po nekih :(

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
To je do izdavačkih kuća i do izvođača, Spotify nema veze sa tim. Dosta ovih modernih artista uredno imaju sve pesme jer znaju sta je Spotify, tj. streaming servisi. Što se tice starije muzike tu je vec slabiji izbor. Mada kapiram da ce izdavačke kuce (ako se vec mogu tako danas nazvati) vremenom zbog zarade i dostupnosti kačiti domaću muziku u sto većem broju. Problem je što još uvek ljudi kod nas slusaju muziku na jutjubu sa ukljucenim ekranom u krs kvalitetu,to se nekako odomaćilo. Dok sam ja npr.alergičan na to.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Dal je realna ovolika razlika u broju korisnika za spotify... [emoji2955]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Pa jeste. Apple Music se pojavio dosta kasnije. Deezer nikad nije ni bio nesto naročito popularan,kod nas je druga priča.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Spotify je možda više zastupljen na starijim uredjajima (tipa network players, AV receivers, smart speakers). Na novijim su uglavnom podržana oba servisa, i Spotify i Deezer.
Deezer ima i HiFi varijantu.
Ja do daljeg guram Deezer, kad ga već imam "džabe" uz službeni Telenor broj.
Pozdrav
 
I ja imam premium deezer uz telenor. Ali mislim da cu preći na spotify.
Sta mi znaci deezer kad ima uzasan algoritam za mix pesama i kada baguje aplikacija, prebacis pesmu a njemu treba 2 minuta da ucita narednu.
 
I ja imam premium deezer uz telenor. Ali mislim da cu preći na spotify.
Sta mi znaci deezer kad ima uzasan algoritam za mix pesama i kada baguje aplikacija, prebacis pesmu a njemu treba 2 minuta da ucita narednu.
Možda onaj tvoj bangavi GPS ne može da je locira [emoji1]
 
I ja imam premium deezer uz telenor. Ali mislim da cu preći na spotify.
Sta mi znaci deezer kad ima uzasan algoritam za mix pesama i kada baguje aplikacija, prebacis pesmu a njemu treba 2 minuta da ucita narednu.

Nemam takvih problema ni sa Deezer, ni sa Tidal, evo ni sa Spotify. Mislim na bagove. (a koristio sam i krekovanu Deezer apk sa HiFi pretplatom, tj. trostruko većim fajlovima za učitivanje :D)

Proveri da nije nešto do tebe, mada uvek možeš i da pređeš na Spotify, ako ti već više odgovara :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam slusao free varijantu dva dana neku playlistu oko 50ak pesama, niti jednu reklamu nisam imao.
 
Nazad
Vrh Dno