Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Da li je sigurno obrisati GarageBand, iMovie, iTunes U, Keynote, Numbers, Pages i jos neke slicne aplikacije koje dolaze uz fon? Videh da uzimaju poprilicno memorije, a apsolutno su mi beskorisne...
Naravno, njihovo brisanje neće napraviti nikakav problem ostalim aplikacijama.
 
Ne slikaj noću ili kupi Android. 😂
Šalu na stranu ne postoji softversko rešenje.
 
Ne znam koji tel koristis, ali na pro modelu je dosta bolje nego na obicnom. A i kad slikas probaj malo da namestis ruku, ugao, itd.. Mislim da je neko od moderatora pohvalio neku aplikaciju za uredjivanje slika i resavanje koliko toliko lens flare-a.
Edit: od androida hvale pixel za to.
 
14 pro, i tek večeras primetih. Evo jednog primera.
Uh, Pixel nikako ponovo.
 

Prilozi

  • IMG_0139.jpeg
    IMG_0139.jpeg
    288.7 KB · Pregleda: 144
Na pro modelima je najbolje i retko se desava da se bas primeti.
Ne znam kako se zove aplikacija, za ovakve i slicne stvari bi ti pomogla. Ovde je samo nebo u pitanju i ovo se lagano resava.
 
Od nekoliko fotografija koje sam napravio uglavnom su samo tako tačke, nije katastrofa ali ipak nije da se ne vidi. Ne znam da li pomažu ona neka anti reflection stakla za kamere. Ako se neko seti te aplikacije neka javi
 
Procesljaj temu ip14 i nadji aplikaciju i resio si problem u 99% slucajeva, da ne gusimo vise ovde temu. Nikad to nisam kupovao, nemam odgovor na to.
 
Evo aplikacija za te stvari :)

 
^ +1, odlična aplikacija za slike.
 
Koliko vidim, suštinski nudi isto što i Google photos sad sa One pretplatom + storage
 
Ne znam ne koristim Google photos.
 
Ona koja je tačna 😄

Isprobao solidan broj i ne mogu da kažem da je neka uvek superiornija za našu zemlju. Bila je najpreciznija neka koja je povučena sa store-a, Srbija Vreme, koja je vukla podatke sa RHMZ-a. Probaj Yr.no, YoWindow, Windy, OpenWeather. Besplatne su i najbolje je da napraviš poređenje. Preciznost svake aplikacije zavisi sa kog servera vuče podatke, kao i na android platformi. Carrot je besplatna sa in-app purchase. Weather chanel je dugo bio zvaničan izvor za stock apliaciju i znao je da solidno maši prognozu.
 
Videh da postoji neka app RHMZ, placa se (2.49), ali provericu ove free svakako. Ova default je toliki promasaj, jednu zvezdicu dajem.
 
CARROT
 
Jel može neka preporuka za parking? Tipa kao sto je bila parking manijak.
 
 
Hvala za info
 
Probaću obe, pa koja bude bolja tu ću ostaviti
 
Jel ima neko problem sa KP aplikacijom? Ne mogu da ocenim sa same aplikacije a sa PC mogu. Ne znam u čemu je problem. Sve ostalo radi normalno u samoj aplikaciji.
 
Jel ima neka objektivna aplikacija za vesti, sport itd?
Do skora sam bio na b92 al su poceli da budu bljuc
Tri dana samo pisu o predsedniku ko hoce da ga ubije itd
Jel ima nesto gde se mogu procitati vesti cisto ono da sam u toku sa desavanjima?
Ne zanima me ni vlast ni opozicija jbt
 
Ja koristim Naslovi net. Tu su objedinjene sve vesti i novine.
 
Meni google news prava stvar. Vremenom nauči šta me interesuje pa mi to izbacuje. Mogu da blokiram izvore poput Informera i sličnih tabloida...
 
Nazad
Vrh Dno