Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

^^^
Isto kod mene je neki prosek 200min i nekih 5 do 10gb neta (deezer, novinarnica i hbo go se ne racunaju inace bih bilo preko 30gb). Pitali me sa twit. sta mislim o novim paketima a ja im rekao da nisam bas zainteresovan za neo minute i da bi mogli da ubace jos dva paketa sa 100min, 100sms i 5gb i 200min, 200sms i 10gb neta. Sta mislite kada bi ubacili to koliko bi kostale ove tarife?
 
^^^
Isto kod mene je neki prosek 200min i nekih 5 do 10gb neta (deezer, novinarnica i hbo go se ne racunaju inace bih bilo preko 30gb). Pitali me sa twit. sta mislim o novim paketima a ja im rekao da nisam bas zainteresovan za neo minute i da bi mogli da ubace jos dva paketa sa 100min, 100sms i 5gb i 200min, 200sms i 10gb neta. Sta mislite kada bi ubacili to koliko bi kostale ove tarife?

Ja bih prvi prešao na takve tarife. Koštale bi sigurno 2000+. Kada bi ih uveli, a znam da neće.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Pa postoji dodatak 10GB za 995din ili 7.5GB za 700din (uz telenor više), tako da već postoji takav paket :)
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
^^^
Znamo i ti i ja da nije to TO. Mislim da bi paketi mogli da kostaju 1000din i 1500din sa popustom.
 
Ja realno zbog toga uzimam jeftine pakete jer ako se pojavi nešto s više neta za malo više para, mogu uvijek da pređem.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Promocija za slanje pozivnica putem aplikacije i dalje važi, što je ok. Ako neko hoće net, da razmenimo pozivnice, nek se javi. Broj na pm. ;)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Za mene ne moze 50% popusta. Mogu da se prebacim na neki neo paket i da zadrzim 10gb neta promociju.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Stigao mi je od telenora za svega par dana kod za otkljucavanje telenor one touch 985, ali na zalost ne mlgu da unesem kod dok ne resim jedan problem sa paljenjem telefona :(
18e5eb7f601b46350d0bd9964ead332e.jpg


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Pokusaj hard resset telefona, ako to ne uspe flesuj softver.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Pa normalno da ne odgovara. Podigli su cene duplo. Za taj novac više nikad nećeš moći da uzmeš telefon već ćeš isto plaćati, samo bez telefona. Neograničeni minuti većini ne trebaju jer ih svima ostaje previše. Možda ako telefon koristiš poslovno, onda ok. Trebalo je da cene idu dole a one odoše u nebesa.

U vipu doplaćuješ 200din da ne pređeš limit na netu pa se šlogiraš kad ti stigne račun ili ga ograničiš u telefonu, a to naš pametan narod retko zna da podesi ali je bitno da znaju da je Samsung najbolji telefon. Čitala sam na temi VIP da ponekom ode sav net nemaju pojma na šta. Ja nikad ne bi bila sigurna šta mi telefon radi u pozadini bez tog ograničenja. Doplaćuje se net za čet i slični servisi dok u telenoru imaš 2 servisa po izboru. Isplati se više telenor, ja mislim.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока

Како прво „цене одоше у небеса", а после „исплати се више Теленор"!? ;)

Sa 350 minuta u play L koliko sam imao uvek sam prekoracio racun za po dve hiljade. Ja stvarno ne znam nekog iz Telenora ko je prenosio minute i imao ih dovoljno.
Ево мени на пример ;) Прво трошио по 200 и мање, па се накупило 1200 (4*300), пар пута и пропало по 50-100, а после сам трошио по 400-450 месечно и тренутно имам само 300 и нешто.
 
Poslednja izmena:
I vip je podigao cene i više se isplati Telenor samo zbog besplatnih servisa.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Како прво „цене одоше у небеса", а после „исплати се више Теленор"!? ;)
Telefoni su skuplji u Tln, ali su paketi bez telefona (barem najnizi Play vs. Neo 2) bolji u Telenoru, zbog ne-prekoracenja neta.
 
Ček, jel to znači da isključuju net posle ugovorene cifre?! To je super ako je tako.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo informacija iz prve ruke sto se tice prelaska iz drugih mreza u Telenor.
Danas sam bio i nije tacno da mora da se krene sa Start paketom pa tek onda da se predje na Play, vec sam odmah potpisao ugovor za Play i odradili su mi popust na pretplatu. Sad samo cekam do 6 dana da mts-ova kartica prestane da bude aktivna.
 
Evo informacija iz prve ruke sto se tice prelaska iz drugih mreza u Telenor.
Danas sam bio i nije tacno da mora da se krene sa Start paketom pa tek onda da se predje na Play, vec sam odmah potpisao ugovor za Play i odradili su mi popust na pretplatu. Sad samo cekam do 6 dana da mts-ova kartica prestane da bude aktivna.

Naravno da ne mora start. Ne mogu da verujem da je neko odvalio tu glupost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ček, jel to znači da isključuju net posle ugovorene cifre?! To je super ako je tako.
Ako mislis za Telenor, tako je.
Valjda si primetio da ne preporucujem ljudima VIP, iako izgleda povoljniji, to je jedini razlog :)

@Boske, a mozda je moralo dok se ne uhodaju, tj. dok se sistem nije sredio?
 
Kako bre jedini razlog, pa telenor daje + 10gb i na instagram, +10gb na facebook i +10 na hbo go što mi je extra!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vise nacina da se gubi vreme na telefonu - meni je to minus :D
HBO GO je stvarno dobra stvar doduse. Kad se prati na racunaru ili TVu naravno, ne kada se ckilji na telefonu :)
 
Uz chromecast, ima smisla koristiti ga i na telefonu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
To je opet gledanje na TVu, zar ne?
 
Ok je HBO GO ali samo ok i ništa preko toga. Mislio sam da uzmem njega kao digitalni servis ali ću vrlo verovatno ostaviti DM. Kvalitet slike jednostavno nije ni prineti HBO HD(imam HBO paket kod Vektora ali isti nema HBO GO uključen). Na telefonu još i kako tako, međutim instalirao sam HBO GO app i na TV Box i to baš loše izgleda u poređenju sa pravim HBO HD. Tako da ne očekujete ne znam šta...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Telenor mi ponudio varijantu neograniceni razgovori u nacionalu, i fiksna i mobilni , 2gb interneta i ugovor na 1 godinu. Da li je to ok ponuda ili se moze i bolje ocekivati
 
Pokusaj hard resset telefona, ako to ne uspe flesuj softver.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Probao sam da odradim hard reset iz recoverya, ali na zalost i dalje ostaje ovaj problem.
Nikako mi ne polazi za rukom da ga flashujem :(
Ako ne uspem samo mi servis ostaje mada mi se ne daju pare za ovu kantu od telefona

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Probao sam da odradim hard reset iz recoverya, ali na zalost i dalje ostaje ovaj problem.
Nikako mi ne polazi za rukom da ga flashujem :(
Ako ne uspem samo mi servis ostaje mada mi se ne daju pare za ovu kantu od telefona

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Ti errori mogu biti znak propadanja memorije, ne znači da je softverski. Ne znam što se mučiš s tim, em je neupotrijebljiv u današnje vrijeme em je apsolutno bezvrijedan. Baci to i riješi se muka... Znam, imao je brat isti takav, neko mu ga ukrao i riješio bijede.
 
Ti errori mogu biti znak propadanja memorije, ne znači da je softverski. Ne znam što se mučiš s tim, em je neupotrijebljiv u današnje vrijeme em je apsolutno bezvrijedan. Baci to i riješi se muka... Znam, imao je brat isti takav, neko mu ga ukrao i riješio bijede.
Jedini razlog zasto zelim da ga osposobim je taj sto imam jednu mts-ovu karticu na kojoj imam po 5gb interneta mesesecno pa bih ga koristio kao hotspot

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno