Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Koja ti je brzina WiFi? Mozda ne moze da izgura.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ugusismo temu. Probaj u Hbo aplikaciji podesiti najvecu rezoluciju slike ( mislim da je ona opcija od 4mb/s). Ako ti je tv UHD ,onda je do rezolucije sigurno

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dal zna neko, produžio sam ugovornu obavezu pre mesec dana(go data paket uzeo), kakva je situacija ako bih sad hteo da prenesem broj u drugu mrežu? Da li je to moguće i kakva je procedura? Prešao bih u Vip verovatno jer bih uzeo neki fon a u Telenoru su preskupi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ugusismo temu. Probaj u Hbo aplikaciji podesiti najvecu rezoluciju slike ( mislim da je ona opcija od 4mb/s). Ako ti je tv UHD ,onda je do rezolucije sigurno

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Nije Full hd 1920 1080

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Dal zna neko, produžio sam ugovornu obavezu pre mesec dana(go data paket uzeo), kakva je situacija ako bih sad hteo da prenesem broj u drugu mrežu? Da li je to moguće i kakva je procedura? Prešao bih u Vip verovatno jer bih uzeo neki fon a u Telenoru su preskupi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Raskidas ugovor,placas penal za taj jedan mesec i slobodan si kad to razresite.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pretpostavio sam da je tako, ali me zanima procedura jer želim da mi ostane broj. Ako raskine ugovornu obavezu, da li mi ostaje broj ili ga gase?
Ili bih trebao da podnesem prvo zahtev u Vip-u, mada msm da to ne može jer sam ovamo vezan ugovorenom obavezom?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Raskidas ugovornu obavezu,dobro si napisao. Ugovor ako raskines,ostajes bez broja.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li Vam je proradila aplikacija Moj Telenor

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne. Stvarno su papci.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Užas.
Sinoć sam prijavio biće kao rešeno u najkraćem mogućem roku.
Izgleda da taj najkraći rok još nije prošao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Raskidas ugovornu obavezu,dobro si napisao. Ugovor ako raskines,ostajes bez broja.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Aham, to je onda to, razmislicu još malo pa ako se odlučim da znam kako i šta?

Što se aplikacije tiče, na tviteru su mi odgovorili da će biti apdejt u skorije vreme koji će to ispraviti...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima update za Telenor aplikaciju. Sad radi kako treba. Na play store, naravno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene i dalje ne radi, posle reinstalacije se otvori prvi put a posle neće...šteta

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Kod mene radi ali sam morao da deinstaliram staru i instaliram novu jer mi nije prijavljivalo da postoji update.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam odradio force close Play store-a i onda mi je da ponudio apdejt...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ponovo radi bioskop ;). Malo su uradili redizajn ukucavanja PIN koda kada se otvara Moj Telenor aplikacija.
 
Moj telenor aplikacija nikad ne radi oko 4 ujutru, nikad! Svaki put kada sam ušao pokazivala je grešku


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sta ti to govori? Da i sistem misli da treba da spavaš u to doba.[emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sta ti to govori? Da i sistem misli da treba da spavaš u to doba.[emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Одавно не излазим до 5 ујутру, па нисам међу оштећеним, иначе је незгодно коме „треба" баш у то доба ;) Ради и нова и стара верзија, можда био тренутни застој; где да не ради, то Теленоров понајбољи производ ;)
 
Moj telenor aplikacija nikad ne radi oko 4 ujutru, nikad! Svaki put kada sam ušao pokazivala je grešku


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
sacekaj jos malo pa probaj u 5 [emoji23][emoji1787][emoji23]

Послато са Redmi 5A уз помоћ Тапатока
 
Bilo je price o paketima i tome sta se isplati kod telenora. Videh danas da je promocija Duplo vise uz Play Plus jos uvek dostupna (pominje se u lifletu za oktobar), do 31/10.
6GB+6GB, 100min+100min +10gb za app po izboru, ukljucujuci premium, po ceni od 1399rsd.
 
Hahahahahahaa to je letnji režim, kad dođem kući uveče, onda serije do 6 ujutru. Sad je počeo faks, sad je već druga priča[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bilo je price o paketima i tome sta se isplati kod telenora. Videh danas da je promocija Duplo vise uz Play Plus jos uvek dostupna (pominje se u lifletu za oktobar), do 31/10.
6GB+6GB, 100min+100min +10gb za app po izboru, ukljucujuci premium, po ceni od 1399rsd.
Hoćeš mi molim te dati link gde si to našao, ja nigde to ne vidim.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Jel uspeo neko da dobije 50% i da mu ostane superset?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja imam to. Produzio sam ugovor i vec aktivan Superset mi je ostao sa 50%. Aktivacija Superseta nakon sto je 50% vec aktivno nije moguca.
 
Nazad
Vrh Dno