Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Vidim da se trenutno ispod žita nudi popust 50% na pretplatu ili 10.000 za telefon.

Zanima me ako se izabere telefon, da li neko zna da li je cena pretplate u punom iznosu ili ona umanjena sa sajta pod "ponuda na rate"?

Inače mi je neverovatna Telenor politika da nevezano za to da li si uzeo total 2 ili total 30 cena telefona na rate bude identična. A o popustu od 10din i da ne govorim...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Ako uzmeš telefon sa tih 10000din popust onda ide puna cena paketa i ne možeš da ideš na jeftiniji paket od tog koji si odabrao. Na total2 je 10000din popust na total4 15000din... a što se rata tiče to se računa kao kreditiranje pa onda dobijaš paket sa popustom koji možeš da menjaš od totala 2 pa naviše i isto tako od najskupljeg do totala 2 ili go data +.
 
Trenutno sam na paketu Total 2 sa 50% popusta. Došao sam u situaciju da mi treba novi telefon. Vidim da se ovde spominju neki popusti na telefone pa me zanima da li je neko uspeo nešto da ispregovara i kako iz moje perspektive... Ne mogu da ih "ucenim" prelaskom na pre paid ili kod drugog operatera pa me zanima šta je najpametnije :)

Edit: Ne kupujem telefone po oglasima i slično, samo kod operatera, a u maloprodaji potpuno neisplativo. Kombinacija na 24 rate kod telenora nije moguća.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ti ne možeš da uzmeš telefon dok ti ne istekne ugovorena obaveza za Total 2 sa 50% popusta.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
U aneksu stoji da mogu da prekinem promociju radi potpisivanja nove UO, a i sa call centrom sam proverio. Pitao sam ih da li je moguć nekio popust i rekli su mi da će me za koji dan zvati neko iz službe za brigu o korisnicima.
 
Moze da se prekine ugovor sa 50%. Uzeo sam klincu, i rekli su mi da kad god hocu mogu da prekinema ako zelim da uzmem telefon i onda ide nova UO...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ne ide im u korist da spreče korisnika popusta da uzme telefon i ostane bez popusta. Takva situacija im je win-win. [emoji1]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni liči da se telefon kod njih ne isplati. Samo na pretplati gubiš 24x600 din. Za telefone do 200 eur bolje da odeš u prodavnicu, svi daju na neke rate.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Trenutno sam na paketu Total 2 sa 50% popusta. Došao sam u situaciju da mi treba novi telefon. Vidim da se ovde spominju neki popusti na telefone pa me zanima da li je neko uspeo nešto da ispregovara i kako iz moje perspektive... Ne mogu da ih "ucenim" prelaskom na pre paid ili kod drugog operatera pa me zanima šta je najpametnije :)

Edit: Ne kupujem telefone po oglasima i slično, samo kod operatera, a u maloprodaji potpuno neisplativo. Kombinacija na 24 rate kod telenora nije moguća.

Možeš da uzmeš telefon i novu uo kad god hoćeš ali samo pod standardnim uslovima tj ništa ispod žita. Ako hoćeš promenu operatora mora da ti istekne ugovor ili da otkupiš ugovornu obavezu.
 
Ima li neko problem sa Telenor aplikacijom? Od jutras trazi da se unese kod za povezivanje broja a kad unesem, kaze da to nije telenor broj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moja se samo otvori i nema sadržaja.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Rade na otklanjanju problema.
Do sada je bilo da broj nije iz Telenor mreže a sada je ...
98ae6a42cc01b404c9dbf3db1fc7af22.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Napreduju[emoji16] mada meni jos uvek isto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proradio je.
Mora samo da se odradi nova autorizacija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je stiglo obavestenje da sam pokusao da se pretplatim na Deezer (koji vec imam), a zatim i poruka gde se izvinjavaju i da je vec aktivan
 
To za Deezer sam i ja dobio. Aplikacija radi bez problema.
 
Da li i dalje vazi ponuda 50% za prelazak sa prepaida na postpaid?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moraš da tražiš U direktnom kontaktu, nema zvanične ponude...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Chipsy: CTPF7K

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Aprilililiiii možda?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ne znam šta je ali Bog me, i te kako je ovo za njih dobar popust na uređaj.
 
Odlazeći model, a verovatno imaju neku zalihu koju ne mogu da prodaju do izlaska novog
 
Odlazeći model, a verovatno imaju neku zalihu koju ne mogu da prodaju do izlaska novog

Verujem da je tako, ali ako pogledaš S9+ i dalje drži ludačku cenu kod njih. Nisu je spuštali ni malo. Ovo jedino ako im je baš baš slabo išla prodaja pa se ratosiljaju zaliha, ali ko zna koliko ih je onda.
 
Nazad
Vrh Dno