Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja dobijam redovno 50% ali sad se razmišljam da im tražim 25% i telefon. To su ranije ljudi dibijali, ne znam kako je sad.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Meni su nudili za sestru 25% na pretplatu i jos 10000 na mob,tako da vidi i to ;)

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Moj favorit Total 12..Ovog leta sam iskoristio promociju dupli Gb i uzeo Total 8..Sad cu za ukucana da uzmem Total 12..Nisu lose ponude ove godine kad se uporede sa paketima prosle godine u ovo vreme, nit povoljne cene niti GB.
 
Ja ne znam zašto mnogima ne odgovaraju cene i uslovi novih paketa jer vidim da većina(kao i ja :)) koristi popust od 50%
Total 5 sa popustom iznosi 1.125din tj oko 10€ i stvarno mislim da je to odlična cena za 5GB neta(ne računam promociju koja je još bolja) i neograničeni minuti
Kako god da okrenem telefon najviše koristim za pozive što mu je i funkcija.
Mislim da na zapadu(ispravite me ako grešim) su ponude vrlo slične. U nekim zemljama i nema ovakvih ponuda
I još što na svakom poslu ima WiFi kao i u kafićima. Da ne spominjem net na gajbi...
Uvek ima doplata neta ili ovi paketi sa no limit netom...
Ne znam za vas ali ja sam zadovoljan Telenor ponudom ,)
Fiksni je odavno izgubio smisao. Ne znam ni zašto ga imam jer i ne znam koji mi je broj :)
Moram da pogledam u imenik :D
 
Poslednja izmena:
Radi VoLTE na S9+
4ae9e7a5b47c06f99e4254e71dc1c063.jpg


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
@Crespo poslao sam ti PP

Nego mene zanima jel oni imaju total 7 ili ne?
Na sajtu nema u app postoji?

Evo i odgovora njihovog:

Zdravo, Total 7 paket je dostupan samo postojećim korisnicima i to na Moj Telenor aplikaciji [emoji846]

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jedina info koja je bitna za Total 7 je da li su 2 ili 3 app slota uz njega dostupna... A to još ne znamo :D

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sad sam pitao na TW i dobio odgovor... Onda on otpada, trebaju mi 3 slota tako da Total 12 :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Je l ima neki dečiji paket sa nekom normalnom cenom, tipa do 500RSD
Šta su digli cene ovako nenormalno :)

Ili da ostavim klincu Smartić paket bez SMS-a i Vibera i svega što zahteva SMS aktivaciju za tih 250din, to mi je taman :D
 
Je l ima neki dečiji paket sa nekom normalnom cenom, tipa do 500RSD
Šta su digli cene ovako nenormalno :)

Ili da ostavim klincu Smartić paket bez SMS-a i Vibera i svega što zahteva SMS aktivaciju za tih 250din, to mi je taman :D
Imas ovaj paket za decu, nekih 525 din.
54a8dba073ee3ed7aeaa93c3a3fb08c8.jpg
 
Je l ima neki dečiji paket sa nekom normalnom cenom, tipa do 500RSD
Šta su digli cene ovako nenormalno :)

Ili da ostavim klincu Smartić paket bez SMS-a i Vibera i svega što zahteva SMS aktivaciju za tih 250din, to mi je taman :D

Nema kod Telenora, gledao sam ja to isto samo za kevu.
Kod Vipa imaš sigurica 500 din, dobiješ 2000 din kredita i ne može da pređe račun od 500 din, što je ok za decu.
 
Trenutno imam total 5 paket sa 20gb interneta,planiram da kupim novi uredjaj preko telenora sledece nedelje, sta mislite da li ce mi produziti trenutni paket koji mi je na raspolaganju i da li je uopste realno da to zahtevam?
 
Pazi ovo, total data je sa popustom 50% 4000din...zato ko ima 50 posto promeni na najnizi total 2, izadje ga 1000 din...i ubaci u drugi sim slot prepaid karticu gde za 999 din daju neogranicen net, tj 100gb...znavi ukupno te izadje 2. 000 i imas neograniceno sve, gde to isto u postpaidu nude za 4.000... Koji prevaranti..
 
Poslednja izmena:
Na postpaidu imaš i digitalne servise. Ko to koristi, a većina nas ih koristi, to itekako menja računicu. Drugo, ta prepaid promocija je praznična kao i svake godine. Dakle nije dobar primer iako ima tako nekih nelogičnosti gde sa prepaid ponudama može da se napravi bolja priča nego sa postpaid. Naravno, ponovo kažem, bez digitalnih servisa.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sa 100 gb ne treba mi ni 1 digitalni servis
 
Nije digitalni servis samo 10gb za instagram tj da se samo količina saobraćaja gleda. Ok, taman da ti i nije sve to bitno, probao sam da objasnim da što si napisao nekome može da pije vodu a nekome ni malo. Svakako, ponavljam, ta promocija je tu 2 meseca i posle po starom na prepaidu.

Evo ja recimo na prepaid broju koji imam ne znam ni ja zbog čega, imam nedeljnu ponudu, koju kad prevedeš u mesečnu je: 700min ka svima, flat u Telenoru, 4000 SMS, 4GB za 460din. To nema ni na jednom postpaidu u Telenoru. Tako da, da, ima nelogičnosti.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pazi ovo, total data je sa popustom 50% 4000din...zato ko ima 50 posto promeni na najnizi total 2, izadje ga 1000 din...i ubaci u drugi sim slot prepaid karticu gde za 999 din daju neogranicen net, tj 100gb...znavi ukupno te izadje 2. 000 i imas neograniceno sve, gde to isto u postpaidu nude za 4.000... Koji prevaranti..

Bio bi u pravu da ne postoji samo jedna začkoljica.
Kod pripejda 100 GB za 999 din imaš samo mesec dana. Posle 12 GB košta 999 dinara
 
Ne mogu nigde da nadjem cene total 7 paketa, i da li je moguce uzeti telefon uz ovaj tarifni paket?

Huawei P30
 
Gde pise da ima samo mesec dana? To je mesecni dodatak, posle ga ponovo aktiviras kad istekne, gde si nasao tu info?
 
Zasto u app-u nema opcije Go Data+. Imam samo mogucnost da predjem na Go Data (i razne Total pakete) i Go start, a nemam Go Data+. Da li jos neko ima taj problem?
 
"piše" tj znamo jer nije ovo prva godina da postoji ta prepaid promocija za praznike. Nije to standardna, trajna ponuda.

Total 7 2649din. Nisam to pitao ali verovatno može...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sa 100 gb ne treba mi ni 1 digitalni servis������
Sa 100 giga ti naravno ne treba poseban internet za servis ali ti onda treba mesečna pretplata za njega, a uz total 2 imaš pravo samo na jedan besplatan..

Ja recimo koristim bookmate, hbo i deezer, samo mesečna pretplata na njih je preko 2000.. Uz total 12, sa popustom, imaš za 1500 din sve to zajedno.. Pa čak i sa manjim popustom se isplati..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Sa 100 giga ti naravno ne treba poseban internet za servis ali ti onda treba mesečna pretplata za njega, a uz total 2 imaš pravo samo na jedan besplatan..

Ja recimo koristim bookmate, hbo i deezer, samo mesečna pretplata na njih je preko 2000.. Uz total 12, sa popustom, imaš za 1500 din sve to zajedno.. Pa čak i sa manjim popustom se isplati..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Ne dobijaju svi 50% popust na pretplatu tako da navedi cenu sa standardnim popustom koja je za total12 2000din.
Slažem se sa tobom da se isplati ko koristi digitalne servise poput hbo, deezer i sličnih da uzme bolje neki od paketa jer ih ima za dž.

Cobraman
Ova je promocija koja je dostupna poslednjih nekoliko godina a inače je redovna cena za 999din 10gb, traja nekih mesec ili dva i posle toga je ne možeš obnoviti.
 
Kad ste već kod Telenor kombinacija ja sam na nekom već total sa 50% te onom akcijom dupli net. Čini mi se da je stari total 2 u pitanju. Pored toga davno vec sam uzeo Telenor home onaj stari 100gb I nemam nameru da potpisujem novi... Home paket od 100 gb mi je povezan sa primarnom karticom na kojoj je total paket tako da svakog meseca imam 100 gb na raspolaganju na mobilnom. Pored toga router koji sam dobio mi je povezan kao sekundarni internet u slučaju kada mi primarna supernova kući zakaže, automatski prelazi na Telenor home. Sve ukupno me izdaje 2250 dinara. Naravno deezer kao premijum dodatak gratis. Ja sam iskreno više nego zadovoljan sa ovom kombinacijom. Kako radi, cenom, uslugom, brzinama... Zamerke bez.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno