Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To tek, kuća wifi, posao wifi, bukvalno ovako kad odeš negde se koristi mobilni internet a stvarno, bar ja, nemam potrebu za boga oca gigabajta dok idem od tačke A do B ili negde ako izađem...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hehe, ja početkom novembra uzeo najmanji Prenesi paket od 250 MB mesečno u paketu (barem dok ne prođe pandemija) i evo zarvšavam sa 230 MB nepotrošenih. Rad od kuće + konstantni prekovremeni rad, mislim da sam prešao igricu što se tiče potrošnje tokom pandemije
 
Pogledajte novi paket kod vipa:
20201201_091604.jpg

Bilo bi lepo kada bi i Telenor nesto ovako izbacio.
 
Pa imaju još i bolji paket, ako se uzmu u obzir aplikacije, jedino što je oko 850 din skuplji
Doduše puna brzina samo za 50gb

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
U petak sam im se javio na tw, sa zahtevom total 12 sa 50% popusta, juče me je prvo zvala žena sa drugačijom ponudom, nešto oko 2000 pa sam odbio, evo sad su zvali ponovo i ponudili ono što sam i tražio, 1500 din, uključujući i novogodišnju promociju sa neograničenim internetom :)

Hvala svima za savete!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
To je i moja dilema, jer mi ističe UO sa Telenorom. Doduše čekam da me zovu, a možda je i vreme posle više od 20 godina da probam i druge operatere [emoji6]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Haha jel moguće da su već sa sajta skinuli onih 12 meseci neograničenog neta za Total 12 i ostale pakete iz te grupe [emoji2357] Nisam znao da je već 27. Januar, do kad je trebala da traje promocija [emoji2369]
Neograničeno sad samo za Total Data pakete...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mislim da ce telenor da izbaci uskoro jos neki paket kao odgovor na vip, a cekamo i mts da izbaci slicno nesto. Ako dobro je za nas korisnike da se trude samo da ovo ne donese do drastico losije mreze.
 
Haha jel moguće da su već sa sajta skinuli onih 12 meseci neograničenog neta za Total 12 i ostale pakete iz te grupe [emoji2357] Nisam znao da je već 27. Januar, do kad je trebala da traje promocija [emoji2369]
Neograničeno sad samo za Total Data pakete...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
[emoji3][emoji3] Neverovatno, ma da meni i dalje stoji u aplikaciji 12 meseci neograničen internet

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ako je reakcija na Vip ponudu onda nema problema, da vidimo šta će ponuditi pa da ih cimam za 50% opet, UO mi je trenutno do kraja Feb. 2021...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne verujem da je bilo šta menjano. Tj u detaljima novogodišnje promocije stoje i dalje isti benefiti. Vidim da su sklonili oznake neograničen internet ali verujem pre da bi skrenuli pažnju na total data kod onih koji ne čitaju sitna slova...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Zvali su me iz Telenora, prvi razgovor je prošao očekivano, nisu mi odobrili popust. Možda i nije loš taj paket kod VIP-a [emoji3]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zvali su me iz Telenora, prvi razgovor je prošao očekivano, nisu mi odobrili popust. Možda i nije loš taj paket kod VIP-a [emoji3]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Zvaće te sutra, tako i meni, žena je rekla da ne može da mi ponudi toliki popust i da mora da pošalje dalje na "obradu"

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I mene je zvala neka Andrea i rekla da nema ovlašćenja za to i da će proslediti kolegama.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zvali su me iz Telenora, prvi razgovor je prošao očekivano, nisu mi odobrili popust. Možda i nije loš taj paket kod VIP-a [emoji3]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
I mene su juče zvali i ništa nisu odobrili. Danas su me ponovo zvali i odobrili 50%

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Danas sam tražio popust preko TW, kažu javiće se, pa ćemo videti
 
Moje iskustvo, totalno negativno.
Trazio preko twittera i FB , nista, zvala sluzba za brigu o korisnicima, nude mi samo ono sto ima za sve na site-u...
I tako dva puta.
 
Moje iskustvo, totalno negativno.
Trazio preko twittera i FB , nista, zvala sluzba za brigu o korisnicima, nude mi samo ono sto ima za sve na site-u...
I tako dva puta.

milsim da pre nego sto oni daju svoju ponudu, gledaju koliko si "jak" korisnik...koliko trosis i koliki su ti racuni...
 
Potpisao ugovor u poslovnici pre 3h na Total 12.Dobio 50% popust i promociju 12 meseci za 30gb po max brzini, odnosno ovu novogodisnju. Ne znam zasto vama iz call podrske kazu da nema vise promocije a u poslovnici sve ok.
 
Vec sam pisao da su meni bez problema odobrili, racuni godinama 2100 dinara.. imam i telenor home. Total 12 paket...

Huawei P30
 
Ali što mi na prepaid broju stoji novogodišnja ponuda za total data: 2575din sa aktiviranim e računom, 50% i novogodišnjim popustom :D

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Zna li neko da li je moguće da se napravi aneks ugovora i pređe na novu promociju (sa većom pretplatom) ako ugovor sa starom promocijom još uvek nije istekao? Na istu foru kao što je moguće uzeti mobilni telefon iako stari ugovor sa promocijom nije istekao.
 
Zna li neko da li je moguće da se napravi aneks ugovora i pređe na novu promociju (sa većom pretplatom) ako ugovor sa starom promocijom još uvek nije istekao? Na istu foru kao što je moguće uzeti mobilni telefon iako stari ugovor sa promocijom nije istekao.
Kontaktiraj ih na tviteru da vide koje opcije su dostupne na tvom broju. Meni je UO isticala 07.02.2021 a obnovio sam 30.11.2020.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Trenutno ne radi Moj Telenor app, menjaju nešto izgleda...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Potpisao ugovor u poslovnici pre 3h na Total 12.Dobio 50% popust i promociju 12 meseci za 30gb po max brzini, odnosno ovu novogodisnju. Ne znam zasto vama iz call podrske kazu da nema vise promocije a u poslovnici sve ok.

И колико плаћаш тај пакет? Ја сам данас у разговору са оператером из кол-центра направио двогодишњи уговор Тотал 12 по цени од 2099 дин.
Једино ме брине,пошто је интернет наводно "неограничен",да ли ће апликација пратити потрошњу по нормалној брзини и то приказати јер ми тренутно приказује симбол 'бесконачно' зато што по потрошњи оних 12/42 гб. иде онај спори нет.
 
Nazad
Vrh Dno