Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

zasto bi se menjao naziv teme, kad se operater i dalje zove telenor?

Sent from Galaxy S8
 
Imaju negde do 2020 pravo da koriste ime Telenor.
 
Isto sto su uradili ovde su vec uradili sa O2, iznajmljuju brendove jer nemaju svoj.
 
Ovaj PPF fond dobro radi, sada ima tržište srednje i jugoistocne Evrope.
Meni je najlogičnije da uzme O2 brend za sva tržišta gde posluje i za 4-8 godina, to sve u paketu proda nekom velikom igraču, recimo Deutsche telekom (i naravno zaradi novac).
 
Poslednja izmena:
NBA league pass u digitalnim servisima krece
 
Poslednja izmena:
^
League pass omogućava gledanje 8 prenosa mesečno i 10GB interneta za tu aplikaciju. Besplatan za korisnike Total 2, 5, 10, Play i Premium paketa.
Za ostale 599 dinara mesečno.
 
Hm, bez deezera i hbo, sasvim je realno da bih napustio Telenor. Anketu sam zaboravio da popunim, a link je sada neaktivan. *mjau**mjau**mjau*...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@petarbgd, nemaju ni oni Deezer i HBO, ali ja bih prešao kod MTS-a zbog 2GB interneta više mesečno za manje novaca. Ta dva servisa su definitivno glavni razlog zašto nisam razmatrao promenu operatera do sada.
 
Od danas 2 nova dodatka za net od 3gb i 10 gb. Cena za 3gb preko moj telenor app ako se aktivira 695din, cena za 10gb 1195.
Stari dodatak 100mb 1 dan vise ne postoji. Umesto njega sada dodatak 200mb od 75 din.
 
Ovaj PPF fond dobro radi, sada ima tržište srednje i jugoistocne Evrope.
Meni je najlogičnije da uzme O2 brend za sva tržišta gde posluje i za 4-8 godina, to sve u paketu proda nekom velikom igraču, recimo Deutsche telekom (i naravno zaradi novac).

Moguce je i da ce to da urade, posto se u Madjarskoj suska da su sanse da se upravo to uradi.

Inace u Ceskoj i Slovackoj PPF ima vecinski udeo u O2, ali ne ucestvuje u menadzmentu.
 
Nemojte imati nikakvu dilemu,PPF je uzeo lokalne Telenor u SEE na osnovu preporuke bivseg menadzmenta(izvesnih karijerista koji su promenili nekoliko pozicija u Telenor grupi).Norvezani su hteli da ga tapnu vec izvesno vreme,ali nije bilo lako naci kupca,onda je bilo bezmalo kafanski, "imam ja kupca za vas,hajde da vidimo..."Menadzment mozda zeli da ostavlja utisak nekih vizionara,ali je situacija i stvarnost mnogo jednostavnija.Fondovi dolaze da kao "picnu" firmu,"upeglaju" performanse i preprodaju.Oni tako funkcionišu,zanimaju ih odredjene profitabilne oblasti, real estate, telekom, farmacija...Kasnije dolaze veliki igraci,kad se izvrsi veliko spremanje, nece oni zbog javnosti da rade masovna otpustanja,outsourcing u Indiju, itd.To odradi prethodnica,fond.
 
Poslednja izmena:
Od danas 2 nova dodatka za net od 3gb i 10 gb. Cena za 3gb preko moj telenor app ako se aktivira 695din, cena za 10gb 1195.
Stari dodatak 100mb 1 dan vise ne postoji. Umesto njega sada dodatak 200mb od 75 din.
Ovo su oba bili, valjda, 100/200 dinara skuplja sada?
Ili je samo na prepaidu bila ta ponuda?
 
Na prepaidu su iste cene izgleda (kod mene jesu), sa +20% MB.
 
Da li je neko pokusao da aktivira na Play+ XL aplikaciju NBA? Radi ok?

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
Jel imao neko ovu situaciju
Imam ugovor na pretplatu sa popustom, i hteo sam da rezervišem telefon, ali putem webshopa ne mogu jer piše da imam ugovor. Pitam na chatu, lik mi napise kao, može on da mi naruči telefon i da se raspita oko detalja. Malo mi je to čudno jer nigde nemam potvrdu, oko porudžbine. Pitam ga kad je rok isporuke i to, i ladno me iskulira. Ne znam dal pitati preko mail-a?
Pošto prilikom potpisa ugovora, u poslovnici su mi rekli da mogu raskinuti ugovor i uzeti fon kad god želim.
 
Mozda ne mozes jer imas ugovor sa popustom. Pa mora u poslovnici?
Ja sam imao ugovor sa popustom i telefonom, pa sam morao da cekam bukvalno da istekne da bih mogao da ga produzim.


Sent from my G3221 using Tapatalk
 
Da, verovatno je zbog toga, ali da li je neko putem mail-a mogao da naruči, ili je baš morao do poslovnice ?
Pošto sam ovih dana u gužvi, pa nikako ne mogu.
 
Zavisi o kom popustu govorite.
Ako imate nestandardni popust od 50%, sigurno možete.
 
Jel ovo neki bug ili...?
Imam 10mb roaming interneta na voice broju i jednom broju sa malim internet paketom. Ta dva broja dele sadržaj.
 

Prilozi

  • Screenshot_20181020-132033.jpg
    Screenshot_20181020-132033.jpg
    97.1 KB · Pregleda: 160
Nije bug, ja sam to imao na prošlim Play paketima i sad na Total... Jedino što se prva 3mb naplaćuju [emoji16]
403f5362a6e94071f3bada9b0d29c908.jpg


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno