Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sta da li je u skladu sa zakonom? Pa ne moze njih zakon naterati da potpisu ugovor s tobom, vec samo da postuju potpisano
 
Sta da li je u skladu sa zakonom? Pa ne moze njih zakon naterati da potpisu ugovor s tobom, vec samo da postuju potpisano

Pa da li je u skladu sa zakonom da firma može ograničavati kome će i koliko pružiti usluge, ako se to ne kosi sa nekim propisom. Znači prodavac može da kaže da prodaje samo jedan (lupam) frižider, a ako hožeš drugi dođi za mesec dana. To mi je nebuloza.
 
pa moraji da se zastite i da vide hoces li placati racun za ovaj prvi postpaid pa tek onda da ti daju drugi. nije im isplativo da ti daju nekoliko brojeva odjednom i da onda shvate da si od onih sto nece platiti racun a nemas ni posao ni nista na sebi pa ne mogu da naplate nikako.. jos ako se uzme uredjaj uz svaki broj, mogli bi biti u povecem minusu.

frizider kad kupis, isplatis ga u celosti i nemas nista vise sa radnjom u kojoj si ga kupio. u slucaju telenora, prvo koristis njihove usluge mesec dana pa ti tek onda stigne racun koji ces da platis.

Sent from Galaxy S8
 
Poslednja izmena:
Pa da li je u skladu sa zakonom da firma može ograničavati kome će i koliko pružiti usluge, ako se to ne kosi sa nekim propisom. Znači prodavac može da kaže da prodaje samo jedan (lupam) frižider, a ako hožeš drugi dođi za mesec dana. To mi je nebuloza.

Ne sećam se da sam potpisivao bilo kakav ugovor kada sam kupovao frižider tako da je nebuloza to što ti pišeš...
Daće ti da uzmeš dva Note 9 po 1000e svaki,ti bez posla,ne plaćaš račune,zapališ za Beč...Opekli su se oni više puta zbog toga ti i ne daju...
 
meni dodje cudno kada cujem ds nekome nece da daju postpaid bez potvrde o primanjima, pa telefon isto, citava procedura..
ja 3 postpaid broja na sebe jos od.. hmm.. previse, dok ni nisam imala sopstvena primanja, ali bas to, verovatno su se puno puta opekli, pa sad papirologije kao nekad (i sad) za vizu..
 
Da li se spremaju da ukinu Deezer? Ponudili mi anketu, sa jednim pitanjem: da li bih promenio mrezu ako bi telenor ukinuo deezer?
Imam ga u okviru paketa ali mi nije presudna usluga...

Sent via Huawei P10
 
Da li se spremaju da ukinu Deezer? Ponudili mi anketu, sa jednim pitanjem: da li bih promenio mrezu ako bi telenor ukinuo deezer?
Imam ga u okviru paketa ali mi nije presudna usluga...

Sent via Huawei P10
Ljudima jeste pa ti pomozi i kazi da[emoji16][emoji16]
 
Meni je deezer bitan, a čudno mi da su mi ponudili anketu, pre su pitali za HBO GO. Verovatno ih koštaju ove usluge solidno a ljudi ne umeju da cene.
Meni su razlog što sam u Telenoru.
 
Da li se spremaju da ukinu Deezer? Ponudili mi anketu, sa jednim pitanjem: da li bih promenio mrezu ako bi telenor ukinuo deezer?
Imam ga u okviru paketa ali mi nije presudna usluga...

Sent via Huawei P10
Jel to ovaj sms sa linkom?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
koristim hbo go i deezer i kada bi to ukinuli, sigurno bih se lakse odlucio za odlazak iz telenora kada kod drugog operatera naleti bolja ponuda.

za sada, na play +5, hbo go, deezer, i +13gb neta na sve to, sa 50% popusta, ne vidim ko ima nesto bolje ili jeftinije..

Sent from Galaxy S8
 
Ako već učestvuješ u ovim anketama onda barem budi iskren.
Ja sam odgovorio sa ne.
 
Česi se ne lože na "digitalizaciju" po svaku cenu, za razliku od prethodne upravljačke ekipe. Moguće je i da će da vrate neke od prodavnica što je "bivša vlast" pozatvarala.
Pozdrav
 
Deezer i HBOgo je nešto što izdvaja Telenor u ovom momentu. Pokrivenost signalom je manje-više kod svih jako slična, 4G net takođe. Ukidanjem ovih usluga dobijaju se kod svih iste ponude obojene u različitim bojama.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I meni su poslalu anketu. Realno Deezer im je jedan od boljih servisa, koji ja najvise koristim od ostalih ponudjenih, tako da ako ga ukinu mozda bih i stvarno promenio mrezu.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Mene kod Telenora takođe drže ponajviše Deezer i HBO GO, MTS trenutno nudi više neta za gotovo iste novce, i dodatni popust uvezivanjem u BOX.
 
Ne znam sta ce im anketa kad I sami mogu da provale po datim GB da li ga neko koristi. Meni je licno novinarnica bila super.

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
Ne znam sta ce im anketa kad I sami mogu da provale po datim GB da li ga neko koristi. Meni je licno novinarnica bila super.

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
A mozda i ne mogu, ja sam ženi namerno ostavio pretplatu u telenoru zbog hbo i deezera. Ona čak nema ni instalirane te aplikacije u telefonu ali zato hbo imam na kompu i mom telefonu kao i deezer. Njoj je bitno da ima neo razgovore i poruke, tako da ako to ukinu prebaciću i njen ugovor dalje

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Novi vlasnik, novi stil i nova pravila. Ocekujem polako popustanje na uslugama koje ne donose znacajan profit. Nije vise Telenor i samim tim bi trebalo da se menja naziv teme, samo jos ne znam kako :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno