Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Usled čega se dešavaju ti troškovi u roamingu, i kako ih izbeći? Da li je dovoljno samo isključiti data podatke?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
mislim da je dovoljno iskljuciti 4g. dakle prebaciti rezim mreze na 2g/3g.
desava se valjda zbog VoIP tehnologije.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Usled čega se dešavaju ti troškovi u roamingu, i kako ih izbeći? Da li je dovoljno samo isključiti data podatke?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nema veze sa prenosom podataka, ja sam kevi iskljucio, nisu su palili 10 dana, al je uspeo pokupiti par puta po 50din.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Meni su tako nakarikali račun u Grčkoj. Žalio se 3 puta, svaki put me odbili. Na kraju platio i nakon dva meseca, po isteku ugovora, prebacio broj u drugu mrežu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ja sam takođe pisao prigovore za tri broja i sve su prihvatili. Jedino mi još uvek nisu stigli korigovani računi za jul i avgust?
Nekoliko puta sam im pisao mail i uvek odg da racuni kasne zbog radova na sistemu...
 
Ne znam po kom kriterijumu prihvataju ili odbijaju prigovore ali su mene glat odbili. Nije bio neki iznos ali opet.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
mislim da je dovoljno iskljuciti 4g. dakle prebaciti rezim mreze na 2g/3g.
desava se valjda zbog VoIP tehnologije.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока

Pozoveš 789 i tražiš da ti isključe prenos podataka u roamingu. Detetu sam tražio da isključe sve, a ženi i meni sam ostavio pozive i poruke.

Neki su pričali da je dovoljno isključiti 4G režim prenosa podataka ali ko će ga znati, sigurnije je ovako, plus što dobiješ SMS potvrdu da si isključio.

Time ne remetiš rad navigacije na telefonu što je meni takođe bilo veoma bitno.

Edit: Hteo sam da citiram post iznad. Njemu je upućen odgovor. :)
 
Poslednja izmena:
Meni traje 100gb do 15.01. I super je što ima zmaj tarifa kao tarifa sa OK netom, bez ugovora i super cenom kao neki most dok ne dođe nešto bolje.. Ne moram da se vezujem na ne znam koliko pa se zeznem ako izađe nešto bolje.. Nadam se da će do 15.01. Izaći nešto sa 100gb neta [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ima i sada tarifa sa 100GB neta, zove se SOKO sokole... ;)
 
Jeste, da plaćam tarifu koliko sve račune zajedno mesečno.. Ne pada mi na pamet.. [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Net Limit nije obavezan i moze se iskljuciti odmah po sklapanju ugovora bilo da je solo postpaid ili u okviru Box paketa?
 
DA, tako je.
 
Kako dodati broj u box paket da može koristiti 100 gb ? Ne mogu nigde naći u aplikaciji moj mts [emoji848]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koliko se secam moras da ih zoves/posaljes email ili da se ode u poslovnicu. Nema opcija preko aplikacije.
 
Pozoveš 789 i tražiš da ti isključe prenos podataka u roamingu. Detetu sam tražio da isključe sve, a ženi i meni sam ostavio pozive i poruke.

Neki su pričali da je dovoljno isključiti 4G režim prenosa podataka ali ko će ga znati, sigurnije je ovako, plus što dobiješ SMS potvrdu da si isključio.

Time ne remetiš rad navigacije na telefonu što je meni takođe bilo veoma bitno.

Edit: Hteo sam da citiram post iznad. Njemu je upućen odgovor. :)

Imas u aplikaciji za telefon opciju gasenja rominga (samo net ili i pozivi), ne mora u poslovnici.
 
Šta mislite hoće biti nekih super akcija sad za ng?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja se nadam da hoce, istice mi ugovor za 5 dana. Korisnik sam preko 10 godina i daju mi 2 meseca po dinar...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I meni 24.11. ističe ona tarifa sa 100 Gb i rešio da uzmem Zmaj tarifu bez obaveze pa da vidim da li će biti neka pametna akcija
Isto.. Samo meni, sva sreća, ističe 15 januara 100gb..

Ali mi je rekao Alfa sa foruma da će mi učiniti da me ubaci u box kod njega jer ne koristi ništa spec neta da bih imao 100gb.. Al to ako se baš ne snađem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Videh na fb da je neko pitao za ng akcije i indirektno su rekli da ce biti, e sad sta je za njih akcija a sta za nas...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ja razmatramo zbog njihovog ponašanja prema korisnicima ni dinara da im ne dam, a i neću.
 
Nema veze cenzura, okej. Na ovom forumu ne sme da se iznese mišljenje. Samo idite kod MTS ima da se posreciye samo tako. A vas moderatore nek je sramota što cenzurisete poruke, niko od člana nije uvredjen nego sam napisao da želim da tuzim Telekom i to je to zbog njiihovog ponasanja prema korisnicima. Obična sramota od firme.
 
Hoćeš da kažeš da je u Telenoru i VIPu odnos prema korisnicima bolji ? Lol
 
  • Like
Reagovanja: M J
Crni petak - u mts note 10 uz KT 500 snižen sa 106.000 din na 103.000 din (keš ili na rate) :D opako sniženje od 2.8% :) bravo čestitamo!
 
Meni danas istekao ugovor od 2g. Cekam prvi da vidim sta mi je ciniti..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I meni ce za dve nedelje. Verovatno idem na zmaja bez ugovorne obaveze pa cu da cekam da naidje nesto bolje
 
Takodje planiram na zmaja, jer nista pametno nema, problem je sto za oko 3000din mesecno nema tarifa sa vise od 6gb interneta
 
Nazad
Vrh Dno