Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

M2 je sada 999? Koja je procedura da vratim broj u telenor i da budem prepaid? Postoji li neka normalnija ponuda, a da je manje od 1000 dinara?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ne salju mi korigovani racun ovi iz MTSa...

Molio bih, ako je neko imao situaciju da je iz MTSa nekad dobio korigovani racun, uzme oba (prvobitni i ispravljeni) i pogleda da li su pozivi na broj isti ili se razlikuju. Hvala
 
Pocetkom jula sam bio u Gr na odmoru, i prvi dan po dolasku tamo sam video da mi se racun uvecao za 200din, setim se da iskljucim 4G na tom broju i od tada nije bilo uvecavanja. Tel je Xiaomi RN5, u drugom slotu je bio bonbon koji sam koristio za net.
Po povratku sam posalo prigovor na [email protected], to je bilo 16.7, a vec 19.7 je emailom stiglo resenje o prigovoru, gde kazu da ce umanjiti racun za jul, za pomenuti iznos.
Cak sam i pocetkom avgusta, postom dobio obavestenje, da ce mi kasniti racun za jul zbog korekcije istog.
Na mojmts jos uvek nema korigovanog racuna, vec ima za jul ali sa tih 200 din za roming...
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima informaciju kada ce Telekom da zavrsi rad sa azuriranjem podataka koji su u toku?
 
Dočekasmo i VoLTE :)
Korisnici sa Huawei P30 uredjajem mogu da probaju ovo čudo tehnologije, uz prethodnu aktivaciju usluge u poslovnici.
Pozdrav
 
Hebo ih VoLTE, uze mi 18 kuna vec :D
Doduse na Tln, jer na MTS se Bonbon ne kaci izgleda.

Zasto samo p30?
 
Volte?
Tek sad ukapirah sta je. Mada sam primetio da mi telefon prelazi sa 4g na ostalo kada razgovaram.
I, kakav je zvuk?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Mozda taj koga zoves nema 4g, probaj s nekim ko je provereno na 4ci

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja ljudi ne znam šta mi je činiti.. Za nekih 4 meseca mi ističe onaj ugovor sa 102gb neta za 1200 din.. Bojim se da neće biti ništa slično dok mi ne dođe vreme za novi ugovor.. A tako sam se navikao na ovaj net.. Ugh, počeo sam da se bojim [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Box4.

Ako se ne snadjes, mogu da te povezem kroz koji mesec, mi ni 2gb ne iskiristimo :)
 
Zasto nema vise morave 3 postpaid paketa?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Ne zele jeftine pakete, a kada su Moravu 1 povecali na 650 (+100 za NetLimit), nije imalo mesta za dve jos Morave do Omorike 1.

@Punisher, procitaj drugi pasus :)
 
Morava 1 i 2 je ocajna ponuda. Trojka je bila super, nju i koristim.


Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Super je 1gb interneta mesečno u 2019.god? :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Zato ja i prelazim u drugu mrezu posle 20 godina. Koristim Moravu 2 za 650 i to je ok, jeste malo neta ali imam 1GB (preneto) jer sam dosta kuci. Ali sad nema tarife za mene, slabo zovem, sad svi na Viber, whatsapp i minuti mi propadaju stalno. 1000din za 512MB je smesno u 2019. Za 300din 100min i 2GB u VIP-u je meni sasvim dovoljno. Supruga je na Moravi 3 i sad stalno potrosi net iz paketa a minuti i sms propadaju. U oktobru cu i njoj da prebacim jer imacemo besplatne minute izmedju sebe.
 
Zato ja i prelazim u drugu mrezu posle 20 godina. Koristim Moravu 2 za 650 i to je ok, jeste malo neta ali imam 1GB (preneto) jer sam dosta kuci. Ali sad nema tarife za mene, slabo zovem, sad svi na Viber, whatsapp i minuti mi propadaju stalno. 1000din za 512MB je smesno u 2019. Za 300din 100min i 2GB u VIP-u je meni sasvim dovoljno. Supruga je na Moravi 3 i sad stalno potrosi net iz paketa a minuti i sms propadaju. U oktobru cu i njoj da prebacim jer imacemo besplatne minute izmedju sebe.
U redu je konstatacija da su "svi" na Viber i ostalo. Pa vecina je mlade populacije na viber međutim stariji su još na fiksnom a kamoli na mobilnom. Bavim se poslom i zovem ljude svakodnevno. Verujte mi većina ipak ne koristi Viber... Mi ovde što smo srasli sa kompjuterima i mobilnim čini nam se da su svi prešli ali u opštoj populaciji nije slučaj.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U redu je konstatacija da su "svi" na Viber i ostalo. Pa vecina je mlade populacije na viber međutim stariji su još na fiksnom a kamoli na mobilnom. Bavim se poslom i zovem ljude svakodnevno. Verujte mi većina ipak ne koristi Viber... Mi ovde što smo srasli sa kompjuterima i mobilnim čini nam se da su svi prešli ali u opštoj populaciji nije slučaj.
Ja zivim u kraju gde se vodim kao najmladja populacija :D
U kraju svi matori, koje znam, imaju Viber. I koriste ga! To su ljudi koji su stvarno na fixnom odrasli, i do skora ga koristili maltene... ali negde ~2015/2016. masovno su pokupovali smart telefone, i poceli da koriste Viber. bas Viber doduse, nista drugo od slicnih aplikacija.

Mislim da je tome doprineo ogroman odliv ljudi tih godina, bas su poceli da traze nacine ad komuniciraju sa rodbinom izgleda. Ali da ne dubim psihologiju, nije moj fah :)


VIP Zzzuper nema sanse da potraje - previse je dobra ponuda za ogroman broj ljudi! Vecini nas ne treba ni to sto nudi za 300 din mesecno. Da mogu, ja bi uplatio sledecih 36 meseci da imam Zzzuper na barem 3 broja.
 
Bratu ponudili omoriku 1 za 1099+99din let limit.
Da li je to ok?
Cudno mi da nisu ponudili 3 meseca po 1 din?
Kontam da su uračunali popust u celokupnu pretplatu pa zato nisu dali po 1 din nista.
 
Ništa i dalje o reklamaciji na račun i sad moram da platim račun sa sve romingom.
 
Meni su prihvatili reklamaciju za roming, ali jos uvek nema ispravljenog racuna...
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5880111]Ništa i dalje o reklamaciji na račun i sad moram da platim račun sa sve romingom.
Prošle godine sam imao problem sa uvećanim računom zbog potrošnje u romingu i kada sam se čuo sa njima na tu temu, rekli su mi da plaćam uobičajeni iznos mesečnog računa dok ne dobijem odgovor na reklamaciju .

Послато са A0001 помоћу Тапатока
 
Bratu ponudili omoriku 1 za 1099+99din let limit.
Da li je to ok?
Cudno mi da nisu ponudili 3 meseca po 1 din?
Kontam da su uračunali popust u celokupnu pretplatu pa zato nisu dali po 1 din nista.

Ja upravo poceo od ove poruke zapisivati sta su kome ponudili za O1 i O2... da se mogu orjenitsati u martu kad vreme dodje da se novi paket uzima... a ONAKOVE ponude i poklon dodataka vise biti nece jos DUUUUUUGO vremena, 100GB neta nema ni u zemlji snova, sazdanoj od cokolade, marmelade, keksa i sladoleda...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno