Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Koliko su bili darezljivi za Omoriku 1 bez kupovine uredjaja?
 
Sta se moze dobiti za O3 po isteku trogodisnje Mix XL Plus tarife?

Sta bi bilo ako je sada 2999din cena tarife za 24m (i manje ako dobijem nekoliko meseci po 1rsd) i odlucim na leto ili jesen da kupim telefon, mogu li na ovu tarifu bez produzenja uo?
Cena bi onda bila 3999 mesecno za O3 plus rata za telefon?
 
Pre pola godine uzeo jači paket da bi mogao gledati HD programe međutim posle potpisivanja ugovora ćorak ne postoje tehnički uslovi, pre par nedelja zovem da opet uzmem skuplji paket zbog 12 meseci po dinar, žao im je samo korisnici koji imaju mogućnost optike, inače sam korisnik od samog početka čist mazohizam

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koliko su bili darezljivi za Omoriku 1 bez kupovine uredjaja?
1199 дин. 3 + 1 ГБ после годину дана од 100 ГБ.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koliko su bili darezljivi za Omoriku 1 bez kupovine uredjaja?

Ja sam izvukao Omoriku 1 sa 3+1GB i 100 GB mesečno za prvu godinu (ugovor na 2 godine) i neograničen Viber za 999 din mesečno sa PDV-om.
Nisu hteli da mi daju kada sam prvi put tražio. Kada sam podneo zahtev za promenu mreže popustili su i dali su mi.
 
Poslednja izmena:
@Bartman dobro to je korektno, nisam ocekivao sad sve dzabe da daju, ali vidim da ce morati da se podnosi zahtev za prenos broja..
 
Pa i ja mislim da je 1k mesečno za neograničene razgovore, poruke i 2-3-4 GB neta je po meni OK.
Ovih 100 GB mesečno prvu godinu jeste lep plus, ali i navlakuša, jer ko navikne na mobilni Net teško se posle kontroliše. Treba biti oprezan sa tih 100 GB, jer tu važi parola ''there is no free lunch'' ...
 
Poslednja izmena:
Pre pola godine uzeo jači paket da bi mogao gledati HD programe međutim posle potpisivanja ugovora ćorak ne postoje tehnički uslovi, pre par nedelja zovem da opet uzmem skuplji paket zbog 12 meseci po dinar, žao im je samo korisnici koji imaju mogućnost optike, inače sam korisnik od samog početka čist mazohizam

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Ovo pričaš za box?
 
Mene danas zvali iz mts, nide omoriku 1 za 1399 din, prva godina standardno sa promocijom 100 gb, a u drugoj godini duplo net (6 gb) i neogranicemo sve drustvene mreze. Kaze moze dva meseca po 1 din, ali bez ovih benefita u drugoj god. Inace ja sam zvao njih prvo, nisam podneo zahtev za prenos. Ne znam ako odbijem ovo i danas podnesem zshtev za prenos, da li ce dati bolju ponudu i da li ce me uopste zvati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene danas zvali iz mts, nide omoriku 1 za 1399 din, prva godina standardno sa promocijom 100 gb, a u drugoj godini duplo net (6 gb) i neogranicemo sve drustvene mreze. Kaze moze dva meseca po 1 din, ali bez ovih benefita u drugoj god. Inace ja sam zvao njih prvo, nisam podneo zahtev za prenos. Ne znam ako odbijem ovo i danas podnesem zshtev za prenos, da li ce dati bolju ponudu i da li ce me uopste zvati?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na 733 da se zove?
Ovo sto se tebi ponudili,meni bi odgovaralo..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, to sam zvao, primili zahtev i rekli javice se, dva dana kasnije zvali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam dobio isto za 1200 mesečno, bez zahteva za prenos

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Mene danas zvali iz mts, nide omoriku 1 za 1399 din, prva godina standardno sa promocijom 100 gb, a u drugoj godini duplo net (6 gb) i neogranicemo sve drustvene mreze. Kaze moze dva meseca po 1 din, ali bez ovih benefita u drugoj god. Inace ja sam zvao njih prvo, nisam podneo zahtev za prenos. Ne znam ako odbijem ovo i danas podnesem zshtev za prenos, da li ce dati bolju ponudu i da li ce me uopste zvati?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa sta je tu povoljno, sem ta 2 meseca po 1din?
 
Pa nije povoljno, u tome je stvar. Nisam prihvatio, izgleda da ce morati zahtev za prenos.
 
Poslednja izmena:
Mene danas zvali iz mts, nide omoriku 1 za 1399 din, prva godina standardno sa promocijom 100 gb, a u drugoj godini duplo net (6 gb) i neogranicemo sve drustvene mreze. Kaze moze dva meseca po 1 din, ali bez ovih benefita u drugoj god. Inace ja sam zvao njih prvo, nisam podneo zahtev za prenos. Ne znam ako odbijem ovo i danas podnesem zshtev za prenos, da li ce dati bolju ponudu i da li ce me uopste zvati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ја добио 1199, преко тога не треба ићи.
Е сад те друштвене мреже нисам добио, бар тако мислим. А и не треба ми, имам 100 ГБ и првој години после 4 ГБ, а и не трошим много, углавном сам кући.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Danas podneo zahtev za gašenje box4 paketa, brate mili mora 30 dana da se čeka da ga ugase tj kao zvaće iz službe za zadržavanje korisnika pa onda ako se ne dogovorimo gašenje. Ranije je bilo instant tj vratiš opremu i to je to. Počeli i oni kao i ostali :-D
 
@Sl_ng da

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sta mislite, da li je moguce da obnovim ugovor sad jer bih hteo onih 100GB u Omorici 1 ( ugovor mi istice 15.maja), naravno bez uređaja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja kad sam pitao u poslovnici rekli mi da ne moze, moze ako bi uzeo telefon.
 
Pokreneš u maju proceduru da raskid ugovora i može sve. :D
 
To sam i ja isto mislio, znaci ako se ne uzme telefon nista.... A taman sam se ponadao [emoji53]

Ja mislio jer mogu da produžim ugovor tri meseca ranije kao da ce da daju, ali izgleda nista od toga

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
E pa to jedino [emoji23][emoji23]

Iskreno meni je mts najbolji ovde gde sam ja i ne bih ga menjao, a koristim sve 3 kartice istovremeno [emoji16]

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
To sam i ja isto mislio, znaci ako se ne uzme telefon nista.... A taman sam se ponadao [emoji53]

Ja mislio jer mogu da produžim ugovor tri meseca ranije kao da ce da daju, ali izgleda nista od toga

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk

Moze tri meseca ranije. Mene zvali 8januara za box koji istice 5og aprila
 
Moze tri meseca ranije. Mene zvali 8januara za box koji istice 5og aprila
Нису исти услови за уговорну обавезу која је истекла и кад си још под уговорном обавезом. Ја сам за мој број добио Оморику 1, 100 гигабајта на 12 месеци, и цену од 1199 динара. Женин број, уговорна обавеза излази тек у марту. Исто оморика 1, 100 гигабајта, али цена 1499 и један месец по један динар после 12 месеци. Њој не треба 100 гигабајта, па ћу тражити Оморику 1 за хиљаду динара кад истекне. Битно је смањити рачун.
Е оно што сам вратио уговор јер пише погрешна вредност уговора, вратили су исти уговор, али уз пропратно писмо, где пишу сви услови које смо договорили на основу телефонског разговора.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Cena sa ugovorom i e racunom je 1399 zvanicno.
 
Nazad
Vrh Dno