Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Probijam limite... Većina je bez telefona.

Šta radi... Nema aplikaciju. :smoke: ne smem ni da udjem da vidim za ovaj mesec hehe...

Za18Fru.png
 
Pa ona bi stvarno sa Neo-om srozala na trecinu :) Neka trazi MNP, da je zovu za Neo Telenor barem ;)

Tebi su svih 6 postpaidova sa UO?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Klosari su odlucili da mi u subotu 00.30 ugase odlazni saobracaj zbog neplacenog poslednjeg racuna od 380din.

Otisao ujutru, uplatio, mislio da mi je VIP ugasio saobracaj, da bi mi objasnili kako RATEL na mts zahtev to radi i da dok se ne proknjizi - a kako je vikend, tek od ponedeljka mogu to da ocekujem kada mts posalje zahtev pa ga vip odobri...

Sve mi mirise da cu tek u utorak dobiti odlazne pozive..

Bitno je da su mi naplatili 3G preplatu za 3 dana racuna...

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
Klosari sto postuju propis, klosari sto ne ppstuju.... odlucite se.
 
Klosari su zbog toga sto umeju subotom da iskljucuju saobracaj, a ne umeju po prijemu uplate isti da osposobe.

Koliko je bezveze gasiti nekome saobracaj u 00.30? Razumeo bih 04-07 kada 90% spava, ali ovo mi bas nije jasno.

Ne daj boze da posalju upozorenje (u mom slucaju podsetnik) pre iskljucenja.

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar ne moze automatski da se reakt zab sam na koji broj bese tacni ali reakt te i daju ti rok jos 5 dana da uplatis racun...ako uplatis samo norm nastavis da koristis...ja sam svoj odma reakt msm da je 797...ilineko ako zna nek kaze br :))

sent from tapa for android :)
 
Uključenje usluga mobilne telefonije

1. Pozovite Kontakt centar 0800 100 100, sa mts broja koji želite da uključite (poziv je besplatan),

2. odaberite opciju 2 - informacije o uslugama mobilne telefonije,

3. automat će vam saopštiti informacije o broju računa i uslugama koje se nalaze na tom računu,

4. nakon saopštavanja informacija o visini dugovanja i načinu uplate, odaberite opciju 2 - uključenje na reč,

5. automat će Vam potvrditi da je izdat nalog za uključenje usluga.
 
Pošto sam sad u VIPu da bih nazvao 797 moram da imam odlazni saobraćaj :D
 
Posto moram da slikam...

A kako mi se cini, 0800 i inace radi samo sa fiksnih brojeva...
0ba1b67e2319d707037944d00b16cdd7.jpg


Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
Ne daj boze da posalju upozorenje (u mom slucaju podsetnik) pre iskljucenja.
Iskljucen si zato sto kasnis mesec dana sa placanjem racuna, malo li je :)
Ima u banci opcia da ti automtski placa racune ako sam ne mozes da se setis :)
 
Posto moram da slikam...

A kako mi se cini, 0800 i inace radi samo sa fiksnih brojeva...
0800/100-100 radi sa svih mreza/brojeva i besplatan je. S' tim sto ako ne zoves sa MTS broja, ne znam kako ide to ukljucenje na rec :( Tj. mozda ces morati da trazis operatera.

Ja bi i ocekivao da te bas za vikend zakace, posto je do 20. rok, oni sacekaju 2 dana za knjizenje, a to je tacno petak - i onda u subotu gase.
 
pogledaj sliku iznad - ne mogu da okrenem NIJEDAN broj osim VIP call centar

Bio sam u poslovnici u medjuvremenu - nista ne moze da se uradi do ponedeljka.

A sto se tice toga sta si ti ocekivao da ce da urade, ja cu ti reci kakva je moja praksa - za 12 godina koliko sam postpaid sigurno se bar 10 puta desilo da okasnim posle 20tog i nikada nisu gasili odlazni saobracaj vikendom - sto ima i poente - da bi moglo da se reaguje blagovremeno.

I to je i glavni razlog zasto su klosari - da li oni ili RATEL, to vec ne znam.

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tebi je sistemski isključen saobraćaj, nije to uradio Mile iz call centra nego aplikacija koja lovi neplatiše kao što si ti, i posle predefinisanog roka gasi saobraćaj.
Kakve veze ima dal je vikend, crveno slovo u kalendaru ili ramazan. Rok je prekoračen, a app je nepristrasan :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To i kazem... Programeru uruciti orden za ne prepoznavanje realnog problema koji se zove proknjizenje uplata vikendom.

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
To nije programerov problem, on uradi onako kako glavonje traze i ni manje ni vise ne sme. Nije na njemu da psihicke i finansijske strane sagledava. U prevodu, nemoj mi turati jos posla za koji nisam ucio skolu :)

MTS inace ne gasi odlazni saobracaj i kada kasnis do mesec dana, ali to je u slucaju da si u mrezi. Ovo jesu pravila RATELa, ali RATEL nije nikakvo regulaciono telo, vec potrcko za operatere. Oni su pisali pravila.

A za sliku - PA POZOVI SA DRUGOG BROJA! :)
 
Danas mi se na Portalu pojavio volšebni dug iz aprila 2013. u iznosi od 1,8din. Žele da cede suvu drenovinu! :smoke:

MTS racun 2013.PNG
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ha, i meni isto, iz 2015. doduše
 
Ja imam jedan tako u minus nikada proknjižen koji stoji na portalu godinama.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kakva je situacija kada se potrose megabajti u tarifnom paketu? Da li ide internet dalje smanjenom brzinom? Radi se o Miks S tarifi.
 
Zaključio danas ugovor na Priču bez UO i kad sam sve završio rekli mi da po novom ugovor bez UO ne može da se raskine 3 meseca. Pitala koleginicu, ova potvrdila. Zvao 789, ne znaju ništa o tome. U ugovoru ne stoji ništa za otkazni rok, piše kao i ranije da se ugovor raskida u poslovnici, ne piše da mora da se najavi 30 dana ranije i sl. Verovatno su to one njihove čuvene "procedure" koje nigde nisu dostupne, a na koje se uvek pozivaju u svojim dopisima i obrazloženjima. Javiću za par dana!

Inače, famoznih 1,80din što se kao zaduženje za 2013. pojavilo na Portalu oni ne vide u sistemu i kažu -- ignorišite. :smoke:
 
Mozes...jedino ako hoces taj broj na prepaid da prebacis cekas tri meseca ..ako ga gasis mozes odmah u oktobru kad god hoces...
 
^ Pre 2 meseca sam pripejd broj preneo na postpejd bez UO, posle 10 dana raskinuo ugovor, pitali me da li želim broj opet kao pripejd, rekoh "može", i dobio. :)
Onda lažna uzbuna, sve je ok. Hvala! :)
 
To jeste po RATELovim pravilima, i druga dva su forsirala tu proceduru.
Kod MTSa moze sve, ako sistem da :) A posto nije to branio - moze :D
 
Sve jasno. Uneo sam zabunu jer nijednog trena nisam rekao da bih raskinuo ugovor i prešao na pripejd, niti je službenica to spomenula, već je samo rekla da "po novom" da mora min. 3 meseca. Pitao "koliko novom, jer ranije nije bilo tako", kaže "novom-novom!". Zapravo mora po Ratel pravilu 3 meseca, a MTS to ne poštuje, uverio sam se i sam. Sve po starom! :)

Usput, vidim bilborde, novinske reklame, banere sa "MTS Internet optičkom revolucijom" (bila revolucija krajem prošlog veka), ali nema ni regiona, ni ponude, ni rokova, ni cena. :smoke:
 
Usput, vidim bilborde, novinske reklame, banere sa "MTS Internet optičkom revolucijom" (bila revolucija krajem prošlog veka), ali nema ni regiona, ni ponude, ni rokova, ni cena.

Inače, famoznih 1,80din što se kao zaduženje za 2013. pojavilo na Portalu oni ne vide u sistemu i kažu -- ignorišite.

Kad platiš ovo možda i bude :)
 
Poslednja izmena:
Da li je realno da MTS ima ovako ocajnu ponudu telefona. Sve samsung i ajfon....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li je realno da MTS ima ovako ocajnu ponudu telefona. Sve samsung i ajfon....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Jel mi verujes druze da sam upravo to hteo da napisem :D ono je katastrofa posebno uz box paket, ili je telefon iz 2015 i kosta 12 hiljada (preko Miks M) ili je neki 50+ hiljada sa mojim paketom. Jedino je J5 2017 tu negde u srednjoj klasi ali me 2 GB rama i 720p ekran odbijaju bas jako
Cak su i P10 lite izbacili iz ponude izgleda...
 
Nazad
Vrh Dno