Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja sam za 4G morao da ih zovem da aktiviraju na novoj kartici...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Dva puta sam naglasio danas u poslovnici da aktiviraju 4G jer znam za tu caku da znaju da preskoče i ne aktiviraju.
 
kakav se deezer dobija kod telenora, ide uz ugovor, na koliko, placa li se nesto dodatno itd...?
Na Play Plus 20 paketu imaš pravo na dva digitalna servisa besplatno u okviru pretplate. Možeš da izabereš da jedan od ta dva bude Deezer i koristiš ga potpuno besplatno dok god imaš taj paket. Uz to dobijaš i 10 GB interneta za taj servis svakog meseca. Kad oformiš nalog na Deezeru i povežeš sa Telenorom, dobijaš premium + pristup i možeš da ga koristiš na tri uređaja ali samo na jednom trenutno (ne može na dva istovremeno).

П10Л ТТ
 
200 dinara za nemogućnost prekoračenja + Deezer + HBO-GO, malo li je.. ?

Da budemo potpuno precizni, u pitanju je nemogućnost prekoračenja polovine interneta koju daje Vip (uz online naručivanje).

Dakle ta dva atraktivna dodatka dobijaš samo pod uslovom da sve ostalo korišćenje neta možeš da stisneš u 1,5 GB umesto u Vipova 3 GB (ako Neo 2 tarifu naručuješ online). Ako pak ne možeš, onda moraš da se oprostiš od nekog od njih ili da doplaćuješ za još neke aplikacije, npr. 95 dinara za Viber ili 195 za FB/TW/WA ili pak za jači paket, onaj sa 3 GB i 3 aplikacije od 1500 dinara, pa onda razlika nije 200 nego 300 ili 400 ili 500 dinara mesečno.
 
Negde sam pročitao,sada listam i ne mogu da nađem najbolja podešavanja za pristupnu tačku za 4G....
 
Nisam pristrasan nego realan. VIP je pilićarska firma, sa pilićarskom mogućnošću prekoračenja. Ko troši net umereno bolji je telenor, nemaju svi vremena da non stop proveravaju prekoračenje.
[emoji106][emoji106]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Opet imam jedno pitanje, ovog puta vezano za kevin telefon (ja sam se uspesno prebacio na telenor jer mi vise odgovara). Ukratko, podnela je zahtev da prebaci u vip jer joj odgovaraju neo minuti,zvali je iz mtsa i ponudili neo minute i poruke, ona prihvatila, i kao imacete i 400 min do kraja meseca a onda neograniceno. ok,super, ali ne lezi vraze, jutros kurir doneo ugovor, ona potpisala ne citajuci ga, i u njemu pise da potpisuje za miks l sa 400 min , ogranicenim porukama itd. Da li je u pitanju prevara mtsa pa da ode da raskine ugovor jer ima rok od 14 dana, ili da cekamo prvi da vidimo da li ce dobiti to sto je usmeno telefonom dogovoreno? Takodje, brine me odredba da gubi pravo na raskid u roku od 14 dana ako raspakuje to sto je porucila (u ovom slucaju karticu novu). Ne znam sta da mislim, mozda stvarno ispostuju ali Srbija je ovo...
 
Meni u ugovoru nije pisalo da imam dva meseca gratis niti 100gb kad mi je kurir doneo pre vremena što su mi omogućili.. Nznm šta da ti kažem ali ne verujem da su zajebali, nije to mala stvar..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Prosto je; dužni su da obezbede ono što piše u ugovoru. Ništa više od toga.
 
Ne rade,uključeno je sinoć.Treba malo vremena da prođe aktivacija.
 
Ako ti treba dodatni 1gb uz neo 2 paket onda na vip.rs otvori nalog.Ugovor ti istice 12.03 i ti zahtev sa racunara podnosis 13.03 i onda ce te kontaktirati iz vipa da se dogovorite kad da ti posalju kurira da potpises zahtev za prenos broja.Kad se to odobri opet dolazi kurir sa ugovorom i onda si u vipu.Ovo je procedura da si zainteresovan za taj dodadni 1gb.Ako ti to ne treba onda 13.03 odes u bilo koju poslovnicu vip-a i podneses zahtev za prenos broja u vip.
Inace ja sam kao i ti bio u mts-u na mix m paketu sa 300 minuta i 500mb neta.
Presao u vip i za sada i vise nego zadovoljan kvalitetom usluge.
HVALA, ne stižem ovih dana da čitam forum, puno znači.
Tako ću i da uradim, sada malo VIP ;)
 
Opet imam jedno pitanje, ovog puta vezano za kevin telefon (ja sam se uspesno prebacio na telenor jer mi vise odgovara). Ukratko, podnela je zahtev da prebaci u vip jer joj odgovaraju neo minuti,zvali je iz mtsa i ponudili neo minute i poruke, ona prihvatila, i kao imacete i 400 min do kraja meseca a onda neograniceno. ok,super, ali ne lezi vraze, jutros kurir doneo ugovor, ona potpisala ne citajuci ga, i u njemu pise da potpisuje za miks l sa 400 min , ogranicenim porukama itd. Da li je u pitanju prevara mtsa pa da ode da raskine ugovor jer ima rok od 14 dana, ili da cekamo prvi da vidimo da li ce dobiti to sto je usmeno telefonom dogovoreno? Takodje, brine me odredba da gubi pravo na raskid u roku od 14 dana ako raspakuje to sto je porucila (u ovom slucaju karticu novu). Ne znam sta da mislim, mozda stvarno ispostuju ali Srbija je ovo...

Ispoštovaće sigurno to što je dogovoreno, to su posebne pogodnosti koje ne pišu u ugovoru ali stoje kod njih u sistemu. Za raspakivanje se odnosi ako uzmeš telefon tj neki uređaj, sačekaj do prvog i ako nema neo minuta imaš pravo da raskineš ugovor bez problema.
 
Upravo tako, u ugovoru nikad ne stoje posebne pogodnosti ali ih uvek ispoštuju.. Bar je kod mene tako bilo..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^^^
Takođe, samo što sad nismo uspeli da dogovorimo nastavak saradnje.
 
100GB imas na drugoj stani u prilogu...a ta 2 ili 3 meseca to nikom nije bilo na ugovoru...nego cekas i onda ako ne bude zalis se pa nek preslusavaju razgovor kad su ti dali...
 
Opet imam jedno pitanje, ovog puta vezano za kevin telefon (ja sam se uspesno prebacio na telenor jer mi vise odgovara). Ukratko, podnela je zahtev da prebaci u vip jer joj odgovaraju neo minuti,zvali je iz mtsa i ponudili neo minute i poruke, ona prihvatila, i kao imacete i 400 min do kraja meseca a onda neograniceno. ok,super, ali ne lezi vraze, jutros kurir doneo ugovor, ona potpisala ne citajuci ga, i u njemu pise da potpisuje za miks l sa 400 min , ogranicenim porukama itd. Da li je u pitanju prevara mtsa pa da ode da raskine ugovor jer ima rok od 14 dana, ili da cekamo prvi da vidimo da li ce dobiti to sto je usmeno telefonom dogovoreno? Takodje, brine me odredba da gubi pravo na raskid u roku od 14 dana ako raspakuje to sto je porucila (u ovom slucaju karticu novu). Ne znam sta da mislim, mozda stvarno ispostuju ali Srbija je ovo...
U papirima koji su kod gospodje pored ugovora treba da bude i jedan papir koji garantuje da ce se ponuda koja je data u tel. razgovoru ispostovati.
 
Hvala puno svima na odgovorima, razjasnili ste nam situaciju. Tako je, ima i taj papir,pa cemo sacekati prvi da vidimo da li ce biti prebacena na tu fantomsku neogranicenu tarifu. :d
 
Kada moze da se najranije uzme tel uz produzetak ugovora u MTS-u ?

Послато са SM-N9002 уз помоћ Тапатока
 
Neko je ranije spominjao da je dobio produzetak ugovora i pre tih 3 meseca, ja planiram sutra da ih smaram na twiteru pa mozda i izboksujem neo tarifu.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ne trudi se, neo jedva može da se dobije i to tek kad se podnese zahtev za prenos broja u drugu mrežu.
 
Ostalo mi je još 70 dana do isteka ugovora sa telefonom pa me ništa ne košta da probam, u suprotnom čekam kraj ugovora.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Naravno da te ne košta, ali već dva meseca pokušavam za broj gde su ozbiljni računi da iskukam neo bez podnošenja zahteva za prenos.

Zvale ljubazne gospođe, nudile 3 meseca za dinar i sl. Ja kažem neću to i samo me neo zanima, hoću uslove koji se dobiju kad se podnese zahtev za prenos, ali me mrzi to da radim. Bile su pune razumevanja, ali su molile da i ja njih razumem jer je takva politika i tako mora.
 
Koliko je u parama taj ozbiljan racun?
Ne mogu tako, znaci zahtev za prenos i tad moze neo, takva je procedura

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Prelazi 5000.
Ti probaj svakako, možda ih smaranje natera da promene politiku.
Meni nije pošlo za rukom na finjaka, a ne mogu da podnesem zahtev za prenos za taj broj, jer ga ne koristim lično ja.
Ako se propusti poziv za ostanak u mreži, ima da lagano proslede broj dalje, što ne odgovara zbog dometa na određenim lokacijama gde druga dva operatera nemaju.
 
Prelazi 5000.
Ti probaj svakako, možda ih smaranje natera da promene politiku.
Meni nije pošlo za rukom na finjaka, a ne mogu da podnesem zahtev za prenos za taj broj, jer ga ne koristim lično ja.
Ako se propusti poziv za ostanak u mreži, ima da lagano proslede broj dalje, što ne odgovara zbog dometa na određenim lokacijama gde druga dva operatera nemaju.
Ako se propusti poziv onda se dobije poruka a ako u narednih nekoliko sati ne pozoveš onda te zovu ponovo. To je moje iskustvo. 19 godina na MTS-u a od danas samo da uključe ponovo na Telenoru ma da se nije tako tada zvao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni se desilo da nisu ni zvali i samo prebacili broj, mada sam im ja predočio pre podnošenja zahteva za prenos da me interesuju samo neograničeni minuti.
 
Da li neko zna onih 100gb koji se dobijaju na poklon posle potrosenog neta iz paketa, jel se to samo aktivira ili mora opet nesto da im se napominje? Posto sam potrosio, a vidim ide brzina 2g kao i ranije dok nisam imao te "poklon" megabajte.
 
Meni su aktivirali prilikom potpisivanja ugovora stim da je na stanju postalo vidljivo posle nekoliko sati,sabira se sa netom iz paketa i tako stoji na stanju.
 
Nazad
Vrh Dno